Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Najfajniejsze zajęcia dla dzieci i rodziców w Krakowie

2021-12-01

Zespół BabyGo przedstawia Wam zestawienie najfajniejszych zajęć dla dzieci w Krakowie.

 

 

 

Angażujące zajęcia angielskiego Leo English

 

Leader School, ul. Urbanowicza 10a, Kraków

 

 

 

 

To wyjątkowa metoda nauczania języka angielskiego , skierowana już do dwulatków. Opracowali ją wyszkoleni lektorzy, psycholodzy dziecięcy, a także metodycy, co pozwoliło na połączenie aspektu nauki z aktywnymi zadaniami.


Jest to przyjemna i prosta metoda nauczania angielskiego, wypełniona kompletnymi materiałami dydaktycznymi w postaci płyt CD lub aplikacji z bajkami i piosenkami , klocków edukacyjnych, czy gier planszowych, co pozwala na przyciągnięcie uwagi nawet najbardziej wymagających maluchów. Zamiast nużącej nauki, dzieci poznają język w formie zabaw i różnych angażujących aktywności.  Wstęp na Dni Otwarte jest wolny, nie mniej jednak na lekcje pokazowe prosimy o wcześniejszą rezerwację przez formularz i zapis do Leader School Kraków:

 

http://www.krakow.leaderschool.pl/

 

Leader School to firma edukacyjna oferująca nowoczesne podejście do nauczania. Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie w branży edukacyjnej, które pozwoliły nam na podjęcie aktywności na różnych obszarach wiedzy. Tworząc metodę i narzędzie do nauki języka angielskiego specjalnie dla dzieci, wyszliśmy z założenia, że skuteczna nauka języka obcego to taka, która bierze pod uwagę wszystkie aspekty rozwoju dziecka. Zaplanowaliśmy każdą minutę zajęć tak, by utrzymać jego koncentrację i rozbudzić chęć do poznawania języka. W ten sposób powstały wyjątkowe propozycje. Sprawdź sam!

 

Język angielski Kraków, kursy dla dzieci i dorosłych | Szkoła językowa Leader School

 

 

 

NAUKA JAZDY NA ROLKACH Z PRO-SPORT KRAKÓW

 

- WTOREK 17:15 - grupa początkująca i zaawansowana

- CZWARTEK 18:00 – grupa początkująca i zaawansowana

 

Tauron Arena

 

 

Rolki to jedna z najlepszych aktywności fizycznych pod względem rozwoju fizycznego dzieci. Jest to niesamowity sposób na poprawę naszej koordynacji ruchowej. Jazda na rolkach angażuje duże partie mięśniowe, które rozwijają się i pomagają w innych dyscyplinach sportu. Regularna jazda na rolkach poprawia kondycję oraz dotlenia nasz organizm.   Warto dodać że jest to sport w pełni bezpieczny, kask i ochraniacze chronią nas podczas upadków i co ważne jazda na rolkach nie obciąża stawów.

 

NAUKA JAZDY NA ROLKACH Z PRO-SPORT KRAKÓW (babygo.pl)

 

Dlaczego rolki z PRO-SPORT KRAKÓW?

 

 

- zajęcia prowadzą wykwalifikowana  kadra, która jest  pasjonatem  jazdy na rolkach
- grupy są małe
- grupy tworzymy pod względem umiejętności
- równolegle ćwiczą grupy na różnym poziomie, co jest idealnym rozwiązaniem dla rodzeństw oraz dla dzieci, które robią szybki postęp
- zajęcia odbywają się cały rok, dzięki czemu zachowujemy płynność w nauce
- każdą lekcje można odrobić
- nagrody dla każdego rolkarza
- zdjęcia oraz filmy z każdych zajęć

 

www.prosportkrakow.pl

 

 

Nauka języka hiszpańskiego

 

Lokalizacja: El Bombo, ul. Salwatorska 22/P, Kraków

 

 

 

El Bombo to szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu j. hiszpańskiego dzieci i młodzieży od 0 do 18 lat.

Program, według którego uczymy najmłodszych, w sposób muzyczno-ruchowy, to Niños Musicales. Metodyka zajęć Niños Musicales oparta jest na programach nauki języka angielskiego autorstwa Anny Rattenbury, stworzonych w 2003 roku - Musical Babies, oraz Musical English.

Niños Musicales to nie tylko zajęcia stricte językowe, to także program, w którym nieodzowną rolę pełni muzyka. Zarówno klasyczna-słuchana, towarzysząca grze na prostych instrumentach perkusyjnych, czy muzyka piosenek używanych podczas zajęć. Na zajęciach śpiewamy, tańczymy, gramy na instrumentach i ruszamy się, a wszystko to w języku hiszpańskim.


Szczegóły i zapisy: tel. 600283026, info@elbombo.pl lub przez formularz kontaktowy na www.elbombo.pl/

 

 

Nauka pływania dla dzieci i oswajanie z wodą dla niemowląt

 

Mania Pływania, 5 lokalizacji

 

 

 

W naszej szkole wszystkie lekcje dostosowane są do predyspozycji uczestników. Zajęcia są świetną zabawą i przygodą, a wszystko to dzięki ogromnemu zaangażowaniu kadry instruktorskiej, przyjaznej atmosferze oraz indywidualnemu podejściu do każdego z uczestników. Nasi instruktorzy to zawodowcy, pasjonaci pływania związani z wodą od dziecka. Bazujemy na autorskim planie nauczania opracowanym dzięki współpracy profesjonalnych instruktorów pływania, pedagogów oraz rodziców. Pozwala to osiągnąć zamierzone cele, takie jak oswojenie z wodą, a także naukę oraz doskonalenie technik pływackich w każdym przedziale wiekowym. Naszym celem jest popularyzowanie pływania jako rekreacji, jak i sportu wyczynowego oraz przekazanie pasji, doświadczenia i sportowego ducha.

Więcej o Naszych zajęciach znajdziesz na http://www.mania-plywania.pl/

 

Co nas wyróżnia ?

 • Grupy w wielu przedziałach wiekowych pływające w tym samym czasie
 • Możliwość odrabiania każdej zgłoszonej nieobecności podczas trwania kursu
 • Zindywidualizowany program nauczania, nauka poprzez zabawę oraz efektywność kształcenia

 

Dlaczego warto?

 • Nauka pływania gwarantuje bezpieczną zabawę w wodzie,
 • Zajęcia na basenie korzystnie wpływają na tempo i jakość rozwoju fizycznego i psychicznego,
 • Korygują wady postawy oraz poprawiają motorykę rozbudowując mięśnie, nie obciążając przy tym stawów,
 • Zwiększa się odporność na zachorowania,
 • Zajęcia nauki i doskonalenia pływania umożliwią dzieciom nie tylko podniesienie sprawności, ale również rozbudzenie zainteresowań sportowych,
 • Dla dzieci lekcje pływania to wielka przygoda i świetna zabawa.   

 

 http://www.mania-plywania.pl/

 

 

 

Pozalekcyjne zajęcia Robotyki, Programowania i Architektury

 

Kraina Twórczości

 

 

Na organizowanych przez nas warsztatach dzieci uczą się poprzez zabawę i narzędzia które rozwijają “Kompetencje Przyszłości”. Dzięki budowaniu modeli LEGO rozwijają swoje umiejętności przestrzennego i logicznego myślenia. W bardzo przystępny sposób zdobywają wiedzę z zakresu fizyki, techniki, biologi, matematyki i informatyki.

 

https://www.krainatworczosci.pl/

Zadzwoń 502 949 099

 

Nasze zajęcia prowadzimy również w języku angielskim. Od tego roku dla młodszych dzieci przygotowaliśmy kurs języka angielskiego połączony z nauką budowania robotów LEGO. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowane osoby z wieloletnim doświadczeniem.

 

W ramach 30 zajęć instruktorzy także "uczą się uczyć" metodą Map Myśli oraz wzmacniają u kursanta pozytywny obraz siebie. Kursanci Krainy Twórczości korzystają z zajęć u lokalnych liderów technologii z UPUSTEM 30% !

Pozalekcyjne zajęcia Robotyki, Programowania i Architektury

Na organizowanych przez nas warsztatach dzieci uczą się poprzez zabawę i narzędzia które rozwijają “Kompetencje Przyszłości”. Dzięki budowaniu modeli LEGO rozwijają swoje umiejętności przestrzennego i logicznego myślenia. W bardzo przystępny sposób zdobywają wiedzę z zakresu fizyki, techniki, biologi, matematyki i informatyki.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 min. Semestr zajęć składa się z 16 spotkań, w ciągu których budujemy modele dedykowane do wieku uczestników. Każdy model jest na początku objaśniany, tak by przekazać teorię, która za moment będzie zamieniona w praktykę.

 

Zajęcia pozalekcyjne organizowane w szkole stanowią świetne uzupełnienie do codziennego planu szkolnego. Potrafią rozwijać i umacniać zdobytą wiedzę.

 • Posiadamy autorski program zajęć – część edukacyjna – techniczna – informatyczna
 • W swej ofercie mamy ok. 50 różnych modeli robotów, dzięki czemu dzieci zostają z nami przez lata
 • Pracujemy w niewielkich grupach dzieci ( 5 – 14 os.) w wieku 6 – 9 lat
 • Kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego.
 • Naszym celem jest stymulowanie rozwoju dziecka i jego pasji, dzięki czemu wydobywamy jego potencjał i zdolności twórcze.

 

https://www.krainatworczosci.pl/

 

 

Ninja Club Kraków

 

Rodzinne Centrum Sportu

 

 

Zajęcia sportowe dla dzieci prowadzone są w formie gier, zabaw, sportowej rywalizacji; gimnastyki - korekcyjnej oraz sportowej. Sala ninja czyli NINJA CLUB to sala, która stanowi prawdziwy przeszkodowy raj dla dzieciaków!  Ścianki, skocznie, multi-rig, materace, system przeszkód podwieszanych i wiele, wiele innych.

 

 

 

Little Ninja - 3-5 lat (45 minut)

Tiger Ninja - 6-8 lat (45 minut)

Lion Ninja - 9-12 lat (50 minut)

Warrior Ninja - 13-16 lat (55 minut)

 

 

*zapisy na zajęcia są obowiązkowe. Odwołanie zajęć - na 2 godziny przed ich rozpoczęciem. Brak informacji w kwestii nieobecności powoduje naliczanie opłaty - zarówno w kwestii zajęć jednorazowych jak i karnetu. 

 

Zajęcia odbywają się od: 3 osób dorosłych oraz 2 zapisanych dzieci.  (informacja ze strony klubu: 2 godziny przed zajęciami).

 

Istnieją prawdziwi ninja w Krakowie? (babygo.pl)

 

W przypadku zapisu 2-3 dzieci na jedne zajęcia, ważne jest, aby dokonać zapisu wszystkich uczestników. W sytuacji, gdy mają Państwo z tym problem prosimy o informację o wszystkich dzieciach (telefonicznie, mailowo, fb), chcących uczestniczyć w zajęciach, aby zachowany został limit dzieci na 1 zajęciach.

 

ZAPISZ TU

 

 • zajęcia dla dzieci realizujemy w systemie karnetowym - cena za zajęcia w karnecie wynosi 35 zł.

 

 

Strona Główna - DI Sport

 

 

Joga dla kobiet w ciąży

 

Laloba, Beskidzka 30c, Kraków

 

 

Poniedziałki, godz. 12:00

Joga dla kobiet w ciąży pomaga złagodzić dolegliwości, które mogą występować w trakcie ciąży, a także pomaga przygotować się do porodu, oraz działa relaksująco i zmniejsza stres związany z wchodzeniem w nową rolę.
Nakierowana na ćwiczenie mięśni dna miednicy, uczy ich prawidłowego napinania i rozluźniania. Joga również wzmacnia, rozciąga i oczyszcza całe ciało. Dodaje energii, poprawia samopoczucie, uczy, jak radzić sobie ze stresem. Pozwala zwrócić uwagę na świadoma pracę z ciałem i umysłem, co jest niezwykle ważne i pomocne w trakcie porodu.
Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym trymestrze, które mają „zielone światło” od lekarza prowadzącego tzn. nie mają przeciwskazań do uprawiania tego typu aktywności.
Na zajęciach będą dostępne maty i piłki, można zabrać ze sobą koc do relaksacji.

 

Joga Mama&Bobas

 

Poniedziałki, godz. 13:00

Dla mam, które pragną wrócić do aktywności po ciąży i połogu. Potrzebują wartościowego czasu dla siebie samych, kontaktu z innymi mamami, a jednocześnie spędzą czas ze swoimi maluchami.
Na macie mają się czuć dobrze dziecko i mama. Możecie przynieść ulubioną zabawkę malucha, nakarmić czy przewinąć dziecko podczas zajęć.

 

https://laloba.pl/

 

 

 

Spotkania mam z dziećmi

 

Poniedziałki: 10:00-13:00

Miejsce: Helili kraina wyobraźni, ul. Przewóz 16, Kraków

 

 

To czas w którym możecie spotkać się z innymi mamami, porozmawiać na ważne dla Was tematy, a dzieci mogą pobawic się z rówieśnikami. 

 

Macierzyństwo to jedyna w swoim rodzaju podróż;). Ciężko się do niej przygotować, bo „wyprawa” każdej z nas jest inna. Czasami jest pod górkę, zdarzy się dzień względnego relaksu czy taki gdzie wszystko potoczyło się według planu . Fajnie dzielić tą przygodę z innymi. Te spotkania mają na celu stworzenie „grupy wsparcia”;) do wspólnych rozmów na tematy dziecięce, do wyżalenia się po kolejnej nieprzespanej nocy, do cieszenia się ze swoich sukcesów. Drogie mamy wspierajmy się nawzajem! Tak jest łatwiej i weselej!  Zapraszam wszystkie chętne mamy na nasze poniedziałkowe spotkania!

 

 

Sala zabaw dla dzieci w Krakowie - Helili Kraina Wyobraźni Kraków

 

 

 

Zumbowe szaleństwo

 

Dreamlandia

 

 

Zumbowe szaleństwo zawładnęło plażami i miejscami wypoczynku i rekreacji w Małopolsce za sprawą Ekipy Animatorów Dreamlandii:)     ZUMBOWE WARSZTATY stały się kluczowym punktem naszego programu tego lata. Wszędzie tam, gdzie podczas tegorocznych wakacji pojawiliśmy się z Ekipą Animatorów Dreamlandii, było tanecznie, energicznie i przebojowo.     Zumba podbiła nasze serca i serca dzieci i rodziców.         ANIMACJE i LETNI KIDS CLUB oraz ZUMBA PLAŻOWA - czy lubicie takie atrakcje ?        To nie wszystko : brokatowe TATUAŻE , salon piękności, KONKURSY z nagrodami, warsztaty dla dzieci , BALONOWE pamiątki, to wszystko w Waszym zasięgu nad Zalew Kryspinów

 

https://dreamlandia.pl/

 

 

 

Rugby dla dzieci 

 

Juvenia Kraków

 

 

Zajęcia dla dzieci to przede wszystkim dobra zabawa i trening ogólnorozwojowy. Mali zawodnicy ćwiczą koordynację, podawanie piłki w biegu, uczą się wygrywać i przegrywać. To ważny czas, który kształtuje ich na całe życie jako ludzi i sportowców. Nasi trenerzy są dla maluchów przewodnikami na początku tej ścieżki.

 

Każdy może spróbować swoich sił. Chłopcy i dziewczęta, zaczynając od szóstego roku życia. Wielu z wychowanków Juvenii, którzy w tym wieku zaczynali swoją przygodę z rugby jest teraz reprezentantami kraju. Wychowaliśmy już dwie wicemistrzynie Europy w seniorską reprezentacją siedmioosobową, a nasi juniorzy w 2019 roku zajęli drugie miejsce na prestiżowym turnieju Dubai Sevens. Dajemy nie tylko szkolenie, ale również perspektywy poznawania świata przez sport i rywalizacji na najwyższym poziomie.

 

W okresie zimowym treningi dzieci odbywają się dwa razy w tygodniu.
We wtorki o godzinie 16:30 na matach TS Wisła Kraków
W piątki o godzinie 19:30 pod balonem KS Kolejarz Prokocim

Od wiosny wszystkie treningi odbywać się będą ponownie na boisku Juvenii przy ul. Na Błoniach 7.

 

Kontakt do trenerów poszczególnych grup: https://juvenia.info/kontakt/

 

 

 

Zajęcia taneczne w Egurrola Dance Studio!

 

Podgórska 34, Kraków

 

 

  Zastanawiasz się, jakie zajęcia wybrać dla swojego dziecka? Przekonaj się, że kursy tańca w Egurrola Dance Studio to najlepszy wybór!   Zapraszamy na zajęcia dzieci już od 3. roku życia!

 

„Taniec to prawdziwa droga do wyrażania swoich uczuć, emocji i pragnień” – mówi Agustin Egurrola – założyciel największej i najnowocześniejszej sieci szkół tańca w Polsce.

To właśnie z pasji do tańca powstało Egurrola Dance Studio, które nie tylko pozwala tancerzom oraz adeptom tańca na rozwój talentu i umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów, ale także daje możliwość nauki tańca wszystkim, którzy wcześniej nie mieli z nim styczności.

Bogata i różnorodna oferta Egurrola Dance Studio sprawia, że każdy z pewnością znajdzie w niej coś dla siebie!

 

Egurrola Dance Studio :: Szkoła Tańca Warszawa. Nauka. Kursy. Taniec.

 

 

 

Zajęcia dla dzieci i młodzieży!

 

Park Wodny

 

 

Przedstawiamy ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży w klubie FitPark!  

 

NINJA JUNIOR   Wtorek, czwartek o godz. 17:00.    

 

RUNMAGEDDON MŁODZIEŻ   Środa o godz. 18:00.

 

ZAJĘCIA TANECZNE   ILIKE KIDS – czwartek o godz. 17:00    

 

ZAJĘCIA W RAMACH SZKOŁY SPORTÓW WALKI   MUAYTHAI 6-9 lat – poniedziałek i środa o godz. 17:00

 

MUAYTHAI 7-11 lat – poniedziałek i środa o godz. 18:00

 

MUAYTHAI 4-5 lat – wtorek i czwartek o godz. 17:00 MUAYTHAI 12-15 lat – wtorek i czwartek o godz. 17:00

 

AKADEMIA KOSZYKÓWKI   Poniedziałek, wtorek, środa o godz. 17:00.    

 

Koszt zajęć: Pierwsze zajęcia gratis! Wstęp jednorazowy 18 zł, Karta Klubowa FitPark Dzieci 8 wejść  – 128 zł.


Karta Klubowa FitPark OPEN rodzic+dziecko /240 zł/miesiąc
 


Karta Klubowa upoważnia do równoległych wejść 2 osób (rodzic+dziecko) do Klubu na zajęcia z harmonogramu (w przypadku dzieci i młodzieży na zajęcia dedykowane odpowiedniej grupie wiekowej), na siłownię (w przypadku dzieci pow. 13 r.ż. pod opieką osoby pełnoletniej) oraz wejść na halę basenową.        

 

 

Joga dla dzieci w Krakowie

 

Helili kraina wyobraźni, ul. Przewóz 16, Kraków

 

 

Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. 

 

O korzyściach płynących z udziału w zajęciach jogi można pisać książki. Wyciszenie, koncentracja i ćwiczenia fizyczne, czego chcieć więcej!?

Zajęcia prowadzi Ania z @misjogin , doświadczony instruktor i mama dwójki dzieci:).

 

Koszt: 40 zł wejście pojedyńcze lub 120 zł karnet 4 wejść. Zapisy prowadzi bezpośrednio Miś Jogin mailowo: mmisjogin@gmail.com lub telefonicznie 538 999 906.

 

 

Angielski dla dzieci metodą Teddy Eddie

 

Feniks, 3 lokalizacje

 

 

Takie podejście daje zdecydowanie lepsze efekty niż tradycyjne - umożliwia łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą!

Kurs dzieli się na 4 poziomy 

- START - dla dzieci w wieku 2-3 lat, kiedy pojawiają się pierwsze słowa i zdania,
-  STANDARD - dla dzieci w wieku 4-5 lat, gdy zauważyć można pierwsze rozmowy,
- ABC - dla dzieci w wieku 5-6 lat, w momencie, w którym zaobserwować można początki czytania,
- SCHOOL - dla dzieci wieku 6-7 lat, kiedy czytanie tekstów nie sprawia już problemów. 

Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu

692 70 83 83 / 698 677 030 / 600 570 923
 kontakt@edufeniks.com

 

https://edufeniks.com/

 

 

Robotyka i plastyka po hiszpańsku

 

El Bombo, ul. Salwatorska 22/P, Kraków

 

 

 Zapraszamy na zajęcia dodatkowe w języku hiszpańskim. Już drugi rok oprócz naszych standardowych zajęć hiszpańskiego prowadzimy zajęcia w języku hiszpańskim tak, aby dzieci miały jeszcze więcej okazji do używania i słuchania tego języka. Zapraszamy na dwie opcje zajęć:

 

1. Robotyka

 

    Zajęcia prowadzimy przy użyciu klocków lego Education Wedo 2.0. Dzieci z pomocą nauczyciela i specjalnej aplikacji na tablecie co tydzień wykonują inną budowle. Uczą się podstawowego słownictwa i twórczego działania, jest to wprowadzenie w świat matematycznych pojęć, kodowania itp. Zajęcia prowadzi pani Edith z Meksyku. Odbywają się co tydzień w środę o godz. 16:30 i trwają 45 minut.

 

Koszt zajęć to 552 złote za semestr czyli 15 spotkań.   Karnet na 4 spotkania do wykorzystania w 6 tygodni: 150 złotych. Pojedyncze zajęcia 40 złotych.    

 

2. Zajęcia plastyczne po hiszpańsku

 

 

Zajęcia prowadzi Pani Ceci z Wenezueli. Zajęcia są świetną okazja do wzbogacenia słownictwa i do twórczej kreatywności. Co tydzień tworzone jest nowe plastyczne dzieło przy pomocy niezwykle kreatywnej pani Ceci, która na co dzień pracuje w żłobku i przedszkolu Krasnal.  

 

Koszt semestru czyli 15 spotkań po 45 minut to 450 złotych. Koszt karnetu na 4 zajęcia to 120 złotych (do wykorzystania w 6 tygodni). Pojedyncze zajęcia 35 złotych.      Pierwsze zajęcia gratis na próbę.  

 

Zapisy info@elbombo.pl lub 600283026

 

 

 

Zajęcia MATEMATYCZNO-JĘZYKOWE dla Dzieci od 5 do 13 lat

 

SuperMinds, ul. Wyki 5, Kraków

 

  Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia MATEMATYCZNO-JĘZYKOWE     Budzimy fascynację matematyką. Uczymy japońskiej arytmetyki mentalnej, neuromatematyki, matematyki na klockach lego.      # metoda przyjazna dla dzieci z trudnościami w uczeniu się,       # rozwijamy talenty,        # z nami każde dziecko ma szansę osiągnąć ponadprzeciętne umiejętności matematyczne,        # pracujemy projektowo oraz metodą dedukcji, uczniowie sami dochodzą do rozwiązań,       # uczymy języka angielskiego i matematyki na jednym spotkaniu     WIĘCEJ O ZAJĘCIACH :

Zajęcia MATEMATYCZNO-JĘZYKOWE dla Dzieci od 5 do 13 lat (babygo.pl)

 

 

      1 GRUPA WIEKOWA:     Wiek dzieci:   5-6 lat

 

Zajęcia MATEMATYCZNO-JĘZYKOWE dla najmłodszych to:

 

      # język angielski z Superbohaterem SUPERMINDS  

 

# matematyka mentalna według japońskiej metodologii

 

  # laboratorium z szalonym Profesorem  

 

# intensywny rozwój inteligencji

 

  # fantastyczna zabawa  

 

    Nie trać czasu, zapewnij swojemu dziecku rozwój kompetencji językowych i matematycznych na jednych zajęciach:  

 

  Kraków harmonogram | Superminds Academy  

 

 

 

  2 GRUPA WIEKOWA:       Wiek dzieci:   7-9 lat

 

Kraków harmonogram | Superminds Academy

 

 

 

 Kursy pływania dla dzieci i niemowląt

 

Flow, 3 lokalizacje

 

 

FLOW Szkoła Pływania dla niemowląt i małych dzieci otwiera nowe kursy dla początkujących pływaków – tych najmłodszych  i tych nieco starszych      Właśnie odpaliliśmy kolejne Zajęcia dla niemowląt :)

Miejsce: Park Wodny
Termin: Środy, godz. 16:30 

Zapisz swoje dziecko tutaj:

https://www.niemowleplywanie.pl/activenow/

 


Więcej o Szkole FLOW:


www.niemowleplywanie.pl
https://www.facebook.com/FLOWplywanieniemowlat

 

Przedszkolaki Bystrzaki – kursy dla dzieci w ProfiLingua

 

Profilingua, 2 lokalizacje

 

  Przedszkolaki Bystrzaki to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, łączące naukę i zabawę. Po tajemniczym lesie, pełnym magii i fantastycznych stworów zabiera dzieci przewodnik – Pan Bystrzak. Często jednak będzie mu potrzebna pomoc dzieci, aby rozwiązać zagadkę czy znaleźć skarb.

 

Wyobraź sobie zajęcia, w których sam chciałbyś wziąć udział – tajemniczy świat, odkrywany przez Twoje dziecko, które świetnie się bawi, a jednocześnie rozwija.

 

Twoje dziecko rozwinie umiejętności z zakresu matematyki, projektowania, logicznego myślenia. Rozwinie umiejętności kreatywnego myślenia oraz storytellingu, pozna sekrety magicznych sztuczek. Na zajęciach poza również techniki uważności (tzw. mindfulness), które nie tylko wspierają w nauce koncentracji i polepszania pamięci, ale i zapewniają solidny fundament to budowania poczucia własnej wartości.

 

Podczas kursu nauczyciel będzie z Tobą w stałym kontakcie, a po każdym semestrze rodzic otrzyma raport postępów dziecka w nauce.

Dla kogo jest ten kurs? Dla dzieci w wieku 4-7 lat (grupa wiekowa 4-5 lat oraz 6-7 lat). Dzięki zajęciom Przedszkolaki Bystrzaki Twoje dziecko nie tylko rozbudzi w sobie pasję do przedmiotów ścisłych, ale również rozwinie zdolności kreatywne. W trakcie kursu Przedszkolaki Bystrzaki dziecko nauczy się:

 • jak łączyć przyswajanie wiedzy ścisłej przez projekty kreatywne,
 • jak analizować i wyciągać logiczne wnioski,
 • jak zdobywać wiedzę przez doświadczanie ,
 • jak łączyć fakty i wyciągać wnioski z przeprowadzanych doświadczeń.

 

 

Zadbaj o przyszłość swojego dziecka z ProfiLingua (profi-lingua.pl)

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.