Wybierz miasto:

Najfajniejsze zajęcia dla dzieci i rodziców w Krakowie

2018-11-22

Zespół BabyGo przedstawia Wam zestawienie najfajniejszych zajęć w tygodniu dla dzieci i rodziców w najbliższym tygodniu.

 

 

PONIEDZIAŁEK, 26 listopada:

 

 

Gimnastyka ogólnorozwojowa:

 

 

Kiedy: poniedziałek,  godz. 16:30 i 17:30

Lokalizacja: Hi Five Gym, ul. Grochowska 20, Kraków

 

Nauczymy przerzutów, salt, stania na rękach, a także wytrenujemy prawidłową postawę, chód, siad w celu prawidłowego, ogólnego rozwoju dziecka. 
Pierwsze zajęcia GRATIS!! Warto przyjść z dzieckiem i przekonać się, że zajęcia sprawią olbrzymią frajdęi namalują uśmiech na buzi naszej pociechy!

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/Hi-Five-Gym-gimnastyka-dla-dzieci-Krak%C3%B3w-1818370908200717/

 

 

 

Warsztat Pierwszej Pomocy pediatrycznej dla rodziców

 

 

Kiedy: poniedziałek godz. 09:00

Lokalizacja: Rodzinek, Kapelanka 15

 

Warsztat Pierwszej Pomocy pediatrycznej dla rodziców przygotowany i prowadzony w taki sposób, żeby mogli w nim uczestniczyć rodzice wraz z dziećmi. Warsztaty prowadzi u nas wykwalifikowana kadra medyczna, dysponująca profesjonalnym sprzętem potrzebnym do szkoleń. Na warsztatach, szczegółowo dowiecie się, jak prawidłowo pomóc dziecku w niebezpiecznych sytuacjach takich jak: utrata przytomności, zatrzymanie akcji serca, zatrzymanie oddechu, urazy kręgosłupa, zadławienia, krwotoki, złamania, zranienia, ukąszenia, oparzenia, drgawki czy zatrucia. Po zakończeniu kursu otrzymacie certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia pierwszej pomocy dziecku, oraz materiały dydaktyczne w wersji papierowej.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/431098637424416/

 

 

 

Warsztaty muzyczno-językowe – Zabawy z angielskim

 

 

Kiedy: poniedziałek,  godz. 11:15

Lokalizacja: Pracownia Kulturalna, ul. Bagrowa 80/46, Kraków

 


Zapraszamy wszystkich rodziców małych dzieci (od pół roku do 3 lat) do Klubu Rodzica w Pracowni Kulturalnej nad Bagrami na bezpłatne warsztaty muzyczno-językowe – angielski.
Prowadzenie: Anna Psuty-Zając oraz Zofia Szyrajew/Fiksum Dyrdum.

Spotkanie jest bezpłatne, organizowane w ramach Klubu Rodzica.
Prosimy o wcześniejszą rezerwacje miejsc tel. 78 45 45 45 3, mailowo biuro@pracowniakulturalna.pl lub osobiście w siedzibie Pracowni Kulturalnej.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2205445536388477/

 

 

 

Karate Kraków

 

Kiedy: poniedziałki,  godz. 16:10 – 17:00

Lokalizacja: ul. Racławicka 26, Kraków

 

 

 

W Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego Shotokan prowadzone są treningi dla wszystkich grup wiekowych z naciskiem na dzieci i młodzież. To nauka dyscypliny, szacunku, etykiety oraz pomocy dla innych. Ćwiczenia poprawiają sprawność fizyczną, koordynację ruchową, uczą panować nad emocjami oraz poprawiają samoocenę.

 

Więcej informacji: http://www.karatekrakow.pl/pl/start

 

 

Kursy semestralne hiszpańskiego

 

Kiedy: poniedziałki,  godz. 10:30 i 16:30 (dzieci 2,5 do 6 lat) i 17:30( 6-12lat)

Lokalizacja: El Bombo, ul. Syrokomli 11/8a

 

 

 

U nas nauka to dobra zabawa. Uczymy hiszpańskiego po hiszpańsku korzystając z cudownej metody naturalnej Colorín Colorado! 
Szczegóły i zapisy: tel. 600283026, info@elbombo.pl lub przez formularz kontaktowy na www.elbombo.pl/kontakt

 

 

Zajęcia Sportowe Dla Dzieci Socatots

 

 

Kiedy: poniedziałki,  godz. 16:50 - 18:50

Lokalizacja: ul.Wysłouchów 34a 30-611, Kraków

 

 

 

To więcej niż zajęcia piłkarskie, to przede wszystkim czas spędzony aktywnie przez dzieci razem z ich rodzicami. Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci to nauka równowagi i koordynacji, a także budowanie pewności siebie.

 

Więcej informacji: https://socatots.pl/zajecia-sportowe-dla-dzieci/

 

 

 

WTOREK, 27 listopada

 

RekoDzielna Mama - Kule do Kąpieli i Mydełka

 

 

Kiedy: wtorek, godz. 12:30-14:30

Lokalizacja: Rodzinek, Kapelanka 15

 

Chcesz rozpocząć przygodę z naturalną pielęgnacją? Uczestniczki otrzymają proste przepisy na kosmetyki, które można wykonać samemu. Po warsztacie śmiało możecie kontynuować przygodę ze zdrową pielęgnacją – poznamy i omówimy receptury na kosmetyki, które można samodzielnie i bez wielkiego nakładu finansowego wykonać w domu. Dowiemy się również w jaki wykorzystać w celach pielęgnacyjnych składniki, które zawsze mamy w kuchni i jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych, kiedy nie mamy pod ręką kosmetyku, którego potrzebujemy. Oprócz porcji przydatnej wiedzy oraz dobrej zabawy uczestniczki w trakcie warsztatu samodzielnie wykonają 3 kosmetyki, które zabiorą ze sobą do domu: mydło glicerynowe, komplet musujących kul do kąpieli oraz peeling na bazie np. soli z Morza Martwego – do użytku własnego lub na prezenty mikołajkowe lub świąteczne.

 

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/695800577469708/

 

 

Bungee Fitness Kids

 

 

 

Kiedy: wtorek  godz. 17:00

Lokalizacja: Centrum Aktywności Rodziny "Widzimisię", ul. Rusznikarska 14A lokal XXII

 

Nowoczesna forma ćwiczeń mięśni całego ciała oraz super zabawa. Ćwiczenia na linach bungee dają nie tylko olbrzymią radość “latania”, ale i dużą możliwość kompozycji zabaw, układów tanecznych i ćwiczeń gimnastycznych w sposób nie obciążający stawów. Szczególnie na tych zajęciach dzieci będą wzmacniać mięśnie wspomagające oraz utrzymujące kręgosłup, zachowując poprawną postawę ciała. Zajęcia będą przystosowane do umiejętności ćwiczących, a poziom trudności wykonywanych ćwiczeń będzie wzrastał z każdym treningiem. Dzięki małej, 8-osobowej grupie instruktor będzie miał większą możliwość pracy z każdym uczestnikiem osobno.

 

Szczegóły: http://www.widzimisie-krakow.pl/p,66,dzieci-w-wieku-7-10-lat

 

 

Warsztaty szyciowe – Klub Rodzica

 

 

 

Kiedy: wtorek,  godz. 10:00

Lokalizacja: Pracownia Kulturalna, ul. Bagrowa 80/46, Kraków

 

Warsztaty szycia to dwugodzinne spotkanie podczas którego każdy z uczestników stworzy coś oryginalnego, niepowtarzalnego i niebanalnego dla siebie lub dla swoich bliskich. Na zajęcia zapraszamy przede wszystkim kobiety w ciąży oraz mamy małych dzieci. Warsztaty są skierowane zarówno do osób, które jeszcze nigdy nie miały okazji siedzieć przy maszynie do szycia, jak i do tych, którzy szyją, ale w domu nie mają na to czasu. W czasie trwającego 10 spotkań cyklu uszyjemy między innymi sensoryczne zabawki (metkowego jeżyka, królisia Tulisia, kostkę sensoryczną), torbę z zaczepami do wózka, koszyczek na drobiazgi czy worek-plecak. Wszystkie materiały potrzebne do zajęć są zapewnione. Na spotkania zapraszamy oczywiście z dziećmi :)

 

Szczegóły:  https://www.facebook.com/pracowniakulturalna/

 

 

Pozytywna dyscyplina - wprowadzenie

 

Kiedy: wtorek,  godz. 17:30-19:00

Lokalizacja: Widzimisie, Rusznikarska 14A lokal XXII, 31-261 Kraków  

 

Jak być dobrym i skutecznym rodziciem?
Masz dośc ciągłej walki z dzieckiem o poranne wstawanie, ubieranie się, mycie zębów, układanie zabawek? Ogarnia Cię bezsilność i złość na siebie i dziecko? Potrzebujesz praktycznych wskazówek? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałes „tak”, to przyjdź na wykład wprowadzający do Pozytywnej Dyscypliny! Dokładnie zrozumiesz, o co chodzi, gdy dziecko jest “niegrzeczne”. Przejmiesz kontrolę nad sytuacją i zdobędziesz konkretne techniki do zastosowania w domu.

Spotkanie poprowadzi Justyna Rosek, Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców, prywatnie żona i mama dwójki urwisów.

Wydarzenie jest bezpłatne ale obowiązują zapisy pod adresem rosek.justyna@gmail.com i tel. 502129721  

 

Szczegóły: https://www.facebook.com/CAR.Widzimisie/  

 

 

Sensory Art Workshops

 

 

Kiedy: wtorek,  godz. 16:00

Lokalizacja: Klub Multi

 

Dotykam, wącham, widzę, słyszę oraz smakuję – wszystkie zmysły poddamy intensywnym ćwiczeniom! Przed nami kolejna odsłona warsztatów sensorycznych, gdzie za pomocą różnych tekstur, faktur czy smaków zawędrujemy do krainy nowych doznań i obudzimy nasze zmysły!

 

 

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/259291944763440/

 

 

ŚRODA, 28 listopada

 

 

Robotyka dla 5-9 latków na Kurdwanowie w Harcowni

 

 

We wtorki od 17-tej proponujemy się zajęcia robotyki i programowania dla dziewcząt i chłopców w wieku 5 do 9 lat w Harcowni przy Halszki 28. Organizator został nominowany do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy za wydarzenia łączące lokalnych liderów technologii z młodzieżą szkolną". Zajęcia wyróżnione w plebiscycie Czas Dzieci nominacją do "Słoneczniki 2018".

Grupa początkująca 5-8 lat konstruuje roboty wg scenariuszy nagrodzonych European StartUp Awards za innowacyjne wykorzystanie technologii.
Zestawy edukacyjne Lego WeDo przy wsparciu instruktorów z doświadczeniem pedagogicznym i skautowym. 

Uczestnicy uczą się zależności przyczynowo-skutkowych, rozwijają własne koncepcje techniczne korzystając z doświadczenia instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w robotyce.

 

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/356270268281831/

 

 

 

Zajęcia dla maluszków

 

 

 

Zapraszamy w środę na zajęcia dla maluszków!

Zajęcia pełne pozytywnej energii dla dzieciaków, które uczą się współpracy w grupie albo szukają zajęć o sportowym charakterze! 

 

Więcej informacji: http://hulahopsy.pl/

 

 

Pierwsza pomoc dla malucha

 

 

Kiedy: środa,  godz. 18:00

Lokalizacja: Pracownia Kulturalna, ul. Bagrowa 80/46, Kraków

 

Tę wiedzę oraz umiejętności powinien posiadać każdy rodzic. Co robić w przypadku zakrztuszenia lub zachłyśnięcia? Jak zrobić dwulatkowi sztuczne oddychanie? Jak postąpić w przypadku urazu? Zapraszamy rodziców i nie tylko na cykl spotkań w Klubie Rodzica w Pracowni Kulturalnej, w trakcie których praktycznie przygotujemy się do udzielenia pierwszej pomocy dzieciom.

Zajęcia poprowadzą studenci medycyny z Koła Naukowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Będzie to już drugie i trzecie spotkanie z cyklu. Na zajęcia obowiązują zapisy.

 

Szczegóły:https://www.facebook.com/events/921842518016289/

 

 

Gordonki - zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych

 

Kiedy: środa,  godz. 09:30

Lokalizacja: Pestka, Na Błonie 13d, Kraków

 

Zapraszamy wszystkie maluchy do 2 roku życia na zajęcia umuzykalniające prowadzone metodę prof. E. E. Gordona. 

Podczas zabawy dzieci poznają świat muzyki i dźwięków, rozwijając słuch muzyczny, poczucie rytmu, koordynację i wrażliwość. Wszystkiemu towarzyszy ruch, który wyzwala energię, chęć komunikacji i emocje dziecka. 

Jak to wygląda w praktyce?

Jesteśmy na ziemi, blisko dziecka. Bawimy się z dzieckiem, śpiewamy, ruszamy się wg wskazówek instruktora.
Całość to żywa, śpiewana muzyka przeplatana zabawami śpiewno-tańczonymi. Zajęcia prowadzone są bez rozmów, cali oddajemy się muzyce powtarzając śpiewanki, rytmiczanki, którym towarzyszy ruch, swobodny taniec.

 

Więcej informacji: : https://www.facebook.com/events/342122359680065/

 

 

Pilates dla kobiet

 

Kiedy: środy, godz. 19:30

Lokalizacja: ul. Szmaragdowa 47, 32-086 Dziekanowice

 

 

 

 

Zajęcia korzystnie wpłyną na poprawę kondycji i utrzymanie formy. Ćwiczenia pilates m.in. wzmacniają kręgosłup, poprawiają postawę ciała i pozwalają wymodelować sylwetkę bez forsownego wysiłku. Pilates dodatkowo pozwala zyskać świadomość własnego ciała i osiągnąć harmonię ciała oraz ducha.

 

 

Więcej informacji:  http://hulahopsy.pl/

 

 

Zumba dla dzieci

 

Kiedy: środa, godz. 16:15-17:00; 17:15:18:00

Lokalizacja: Kraków, ul. Beskidzka 30C

 

 

 

Zumba to doskonała aktywność dla dzieci w każdym wieku. Maluchy mają możliwość spożytkować nadmiar energii poprzez proste układy i choreografie przygotowane przez profesjonalistów. Jest to najlepsze połączenie zabawy ze zdrową dawką aktywności fizycznej.

 

Więcej informacji: https://laloba.pl/

 

 

Zajęcia teatralne dla dzieci 10-14 lat

 

 

 

Kiedy: środa,  godz. 18:00

Lokalizacja: Centrum Aktywności Rodziny "Widzimisię", ul. Rusznikarska 14A lokal XXII

 

 

W czasie zajęć teatralnych używamy wielu zabaw i gier, które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, otwierają i świetnie integrują grupę. Cel warsztatów to integracja w działaniu ciała i emocji, zdolność czujnego słuchania i reagowania na akcje partnerów scenicznych.  Stawiamy na oryginalność, chcemy odkrywać i okiełznać własną emocjonalność, puścić wodze fantazji i pozwolić w ten sposób, by historie pisały się same. Na końcu cyklu spotkań uczestnicy przedstawią publiczności własne, autorskie próbki twórczości pokazując: „Co dla nas ważne”. Zanim do tego dojdzie, pod okiem instruktorki teatralnej, poznają warsztat teatru formy.

 

Więcej informacji: http://www.widzimisie-krakow.pl/p,66,dzieci-w-wieku-7-10-lat

 

 

W rytmie bliskości - Strefa Rodzica

 

 

Kiedy: środa,  godz. 10:30

Lokalizacja: Klub Kultury Przegorzały 

  Głośne śpiewy i ciche kołysanki, szalone tańce-wygibańce, ale też uspokajające bicie serca mamy, mocne kroki taty, a nawet monotonne buczenie pralki - muzyka jest wszędzie! Podczas warsztatów będziemy szukać jej zarówno w rodzinnej codzienności, jak i w nieco dalszych rejonach. Na własnej skórze (dosłownie!) przekonamy się, jak pomaga ona w tworzeniu bliskiej relacji z dzieckiem. Nie wierzysz, że muzyka może być wyjątkowym sposobem komunikacji? Przyjdź na warsztaty i przekonaj się sam.
  
Wstęp 1 zł   Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/380963485979099/

 

 

CZWARTEK, 30 listopada:

 

 

 

Konwersacje angielskie dla mam z dziećmi

 

Kiedy: czwartki, godz. 10:15

Lokalizacja: ul. Kapelanka 15, Kraków

 

 

 

Uczyłaś się angielskiego może nawet kilkanaście lat, ale nigdy nie udało Ci się poczuć na tyle swobodnie, żeby prowadzić z kimś luźną rozmowę? Nie jesteś pewna, kiedy trzeba użyć a/an a kiedy nie? 
Mamy propozycję dla wszystkich mam, które chcą odświeżyć i podszlifowac swój angielski. KONWERSACJE DLA MAM Z DZIEĆMI. 
Nie musisz mówić dużo, nie musisz mówić idealnie, ważne, że przyjdziesz i spróbujesz!!! 

 

Więcej informacji: http://www.rodzinek.pl/

 

Motorki zajęcia dla dzieci

 

Kiedy: czwartki,  godz. 16:30

Lokalizacja: La Loba, Beskidzka 30C

 

 

 

Motorki to zajęcia mające na celu wspieranie rozwoju motoryki małej i dużej poprzez zabawę, ruch i ćwiczenia. Koncentrują się one na wzmacnianiu mięśni, usprawnianiu koordynacji ruchowej, pracy nad zdolnością skupienia i utrzymania uwagi oraz precyzyjnością ruchów rąk. Zajęcia skierowane są również na wsparcie rozwoju czynności samoobsługowych, na wspomaganie zdolności pracy i zabawy w grupie.

 

Więcej informacji: www.laloba.pl

 

 

Jumping Fitness Kids

 

Kiedy: czwartek,  godz. 16:00

Lokalizacja: Centrum Aktywności Rodziny "Widzimisię", ul. Rusznikarska 14A lokal XXII

 

Zajęcia na trampolinach fitness z uchwytem dla tej grupy wiekowej polegają głównie na grach i zabawach. Instruktorzy zadbają o to, aby dzieci z zajęć wyszły wyskakane i szczęśliwe. Jest to idealny sposób na rozładowanie energii zgromadzonej w przedszkolu czy szkole. Dzięki takiej super zabawie wyćwiczymy równowagę, poprawimy koordynację oraz rozwiniemy sprawność mięśni głębokich.

 

Więcej informacji: http://www.widzimisie-krakow.pl/p,63,dzieci-w-wieku-5-7-lat

 

Balet

 

Kiedy: czwartki, godz.16:30-17:30(7-9 lat), 17:30-18:30 (4-6 lat), 18:30-19:30(pow. 10lat)

Lokalizacja: ul. Szmaragdowa 47, 32-086 Dziekanowice

Wiek dziecka: 7-9 lat

 

 

 

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Pozwalają usprawnić rytmikę i koordynację najmłodszych poprzez specjalnie do tego celu przygotowane ćwiczenia i choreografie. Ponadto pomagają dzieciom nabyć muzyczną wrażliwość i gracje. 

 

Więcej informacji: http://hulahopsy.pl/

 

 

Brazilian Soccer Schools

 

 

Kiedy: czwartki, godz. 16:45 (5-6 lat); 18:00 (7-9 lat); 19:00 (9-11 lat)

Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Dąbrowskiej, os. Dywizjonu 303 bl. 66, Kraków

Wiek dziecka: 5-11 lat (zróżnicowane grupy)

 

Treningi piłkarskie to najlepsza okazja do zaszczepienia w dzieciach zdrowego nawyku aktywności fizycznej. Najmłodsi mają możliwość spożytkować drzemiące w nich pokłady energii przy świetnej zabawie. Zajęcia są również szansą na nabycie cennych umiejętności pracy w zespole, jak również poznania definicji zdrowej rywalizacji.

 

Więcej informacjihttps://brazylijskieszkolki.pl/

 

 

 

Kursy semestralne hiszpańskiego

 

Kiedy: czwartki,  godz. 16:00

Lokalizacja: El Bombo, ul. Syrokomli 11/8a

 

 

 

U nas nauka to dobra zabawa. Uczymy hiszpańskiego po hiszpańsku korzystając z cudownej metody naturalnej Colorín Colorado! 
Szczegóły i zapisy: tel. 600283026, info@elbombo.pl lub przez formularz kontaktowy na www.elbombo.pl/kontakt

 

 

Leo EngilshClimbers 6-7 lat

 

Kiedy: czwartki,  godz. 16:40-17:30 (dzieci 6 do 7 lat)

Lokalizacja:ul. Urbanowicza 10a, Kraków Bieńczyce, Leader School

 

Nauka jeżyków obcych w obecnych czasach jest bardzo ważna, dlatego najlepiej robić to od wczesnych lat, przecież umysł dziecka jest bardzo chłonny i szybko przyswaja wiedzę. Dzięki tym zajęciom nasze pociechy poznają nowe słownictwo, wyrażenia, poprzez formę zabawy z wykorzystaniem klocków edukacyjnych ‘Learn to Read Blocks’ uczą się języka angielskiego. Bawią się w Indian, odgrywają role postaci bajkowych, poznają świat.

 

 

Więcej informacji: http://krakow.leaderschool.pl/

 

 

Pozytywna komunikacja z dzieckiem- Strefa Rodzica

 

 

 

Kiedy: czwartek,  godz. 10:30

Lokalizacja:Klub Kultury Przegorzały

  Spotkanie z mamą, psychologiem, autorką bloga „Mama Daje Radę” i książki dla dzieci o przygodach Lamy Lenki. Rozmowom o praktycznych kwestiach wychowania dzieci towarzyszyć będą autorskie animacje dla dzieci.
 
Wstęp 1 zł
  Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/343116123118534/

 

 

 

 

PIĄTEK, 1 grudnia

 

 

Czarodziejska zabawa Andrzejkowa

 

 

Kiedy: piątek,  godz. 15:00

Lokalizacja: La Loba, Beskidzka 30C

 

Zapraszamy dzieci od 5 do 11 lat na wyjątkowo czarodziejską zabawę Andrzejkową.

Dzieci zachęcamy do przebrania:  wróżki, czarodziejów, magików, wiedźmy, wszystkie czarodziejskie motywy mile widziane!

 

W programie :

* wróżby czary i magia 

* gry i zabawy muzyczno -ruchowe 

* tańce, pląsy i  hulanki 

* zabawy z chustą animacyjną 

* konkurs  na najlepsze andrzejkowe przebranie  - najfajniejszy strój dostanie czarodziejską nagrodę

oraz  mnóstwo magicznego nastroju! 

 

Więcej informacji: www.laloba.pl

 

 

Andrzejkowe harce z tradycją w tle

 

 

Kiedy: Piątek, godzina 17:00

Lokalizacja: Centrum Rodziny Parasolka, Czerwone Maki 45a/2 Kraków

 

Zapraszamy na wieczór pełen magii, zabawy i radości przed rozpoczynającym się adwentem. Będą wróżby, konkursy, zabawy muzyczne i drobny poczęstunek.
Zapraszamy dzieci w wieku 4-12 r. ż., będą dwie grupy wiekowe.

 

 

Szczegóły: https://www.centrumparasolka.pl/  

 

 

Zabawa Andrzejkowa w Hulahopsach

 

 

Kiedy: Piątek, godzina 18:45

Lokalizacja: ul. Szmaragdowa 47, Dziekanowice

 

Zapraszamy na wspaniałą zabawę Andrzejkową-wieczór pełen magii i dobrej zabawy!!! Czekamy na Was

Zapisy: 790244445

 

Szczegóły: http://hulahopsy.pl/

 

 

 

Zajęcia sensoryczne z elementami Original Play

 

 

Kiedy: piątek, godz. 09:30

Lokalizacja: Pestka, Na Błonie 13d, Kraków

 

Zajęcia zabaw sensorycznych mają na celu budowanie samoświadomości dziecka. Samoświadomość jest pierwszym krokiem do budowania poczucia własnej wartości i umiejętności stawiania granic w kontakcie z innymi dziećmi i dorosłymi.

Każdy z nas odbiera świat poprzez zmysły – najpierw słyszymy, wdychamy dotykamy, smakujemy. Dopiero potem zaczynamy analizować zdobyte informacje. Uwrażliwianie zmysłów pozwala nam na pełniejsze doświadczanie siebie i świata. Na bazie tego budujemy m.in. umiejętność nazywania własnych uczuć i potrzeb, czy asertywność.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/183762855835989/

 

 

Warsztaty plastyczne dla dzieci

 

 

Kiedy: piątek, godz. 11:00

Lokalizacja: Akademia Bystrzak, Kolejowa 19, 30-805 Kraków

 

Zapraszamy dzieci od 5-12 lat na Warsztaty Plastyczne!
Dwie godziny nie do końca czystej zabawy :)
Sobota 1.12.2018, godz.11:00.
Cena 35 zł/os.
Obowiązuje kolejność zapisów. Liczba miejsc ograniczona.
tel. 574 851 001

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/327140031409086/

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":