Wybierz miasto:

Miasto:

Zajęcia dla dzieci w okresie przedświątecznym

2018-12-17

Zespół BabyGo zaprasza na liczne zajęcia dla młodszych, starszych, mam i kobiet w ciąży. Idą święta ale trzeba coś zrobić dla ciała i ducha, zachęcamy więc do aktywności, a jest w czym wybierać. 

 

Poniedziałek

 

 

Najlepszy hiszpański dla dzieci

Kiedy: poniedziałki, godz. 10:30 i 11:20

Lokalizacja: El bombo, ul. Syrokomli 11/8a, 30-102 Kraków

http://www.elbombo.pl/grafik.html

 

Niños Musicales w El Bombo dla dzieci w wieku 2 – 3,5 lat

 

Na zajęciach Niños Musicales dzieci poznają język hiszpański w sposób trwały, ale jednocześnie przyjemny, niejako mimowolnie, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Uczestnicząc początkowo w naśladowaniu często śmiesznych czynności do piosenek i rymowanek, powoli dołączają się do śpiewania ich z kilkoma wyrazami, następnie zbiorem wyrazów, aż śpiewają całe piosenki i mówią rymowanki. Dzieci uczą się także języka poprzez urozmaicone zabawy ruchowe i taniec.

 

Gimnastyka artystyczna w Hulahopsah

Kiedy: poniedziałki, godz. 11:00 – 12:00

Lokalizacja: Hulahopsy, ul. Szmaragdowa 47, Dziekanowice, Kraków

http://hulahopsy.pl/plan-zajec/

 

Poddyscyplina gimnastyki, polega na wykonywaniu układów taneczno-gimnastyczno-akrobatycznych z przyrządami takimi jak wstążki, koła. Elementy baletu, rozwijanie sprawności, gibkości i gracji. Zajęcia dedykowane dziewczynkom.

 

DOJO dla przedszkolaków, karate od najmłodszych lat

Kiedy: poniedziałki, godz. 11:00 – 12:00

Lokalizacja: KRAKOWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO, ul. Racławicka 26, 30-075 Kraków

http://www.karatekrakow.pl/pl/dojo_krakow_raclawicka26

 

W Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego Shotokan prowadzimy treningi dla wszystkich, ale przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. Ćwiczą z nami już czterolatki, a wśród trenujących jest wiele dziewczynek, bo kto powiedział, że mogą chodzić tylko na balet?

 

Zniżki!
Dla rodzeństwa: pierwsze dziecko płaci składkę podstawową, następne 50%, trzecie dziecko 10zł. (np. pierwsze dziecko 100 zł, drugie 50 zł, trzecie 10 zł, czwarte gratis).

 

„Przewrotny czarodziej ruin”. Twórczość archiwalna T. Kantora

Kiedy: poniedziałek, 31.12.2018 r., godz. 12:00

Lokalizacja: Cricoteka – Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego, Galeria – Pracownia Tadeusza Kantora, ul. Sienna 7/5, Kraków

https://www.facebook.com/Cricoteka/

 

Na wystawie w przestrzeni Galerii-Pracowni artysty zostaną zaprezentowane m.in. fotografie, recenzje i maszynopisy autorskie, które były na zlecenie Kantora i według jego projektu naklejane na aluminiowe, drewniane lub kartonowe podłoże, bądź wielokrotnie powiększane i drukowane na płótnie, a następnie nabijane na blejtram. Część tych obiektów została przez niego sygnowana, datowana lub opatrzona dodatkowym komentarzem. Niektóre z nich były przez twórcę podmalowane w geście korygowania bądź zakrywania. Poprzez wystawy archiwaliów artysta chciał poszerzyć czy przybliżyć rozumienie jego sztuki, ale też zademonstrować jej wagę. 

 

Wtorek

Joga dla kobiet w ciąży z Anetą Warszawą

Kiedy: wtorek, 18.12.2018 r., godz. 11:30 – 12:30

Lokalizacja: Mamu Space, św. Agnieszki 1/20, 30-071 Kraków

https://www.facebook.com/events/333890470761071/

 

Zapraszamy na cykliczne (dwa razy w tygodniu) zajęcia jogi dla kobiet w ciąży. 


Regularne ćwiczenie jogi w ciąży, pozwala kobietom zachować zarówno sprawność fizyczną, jak i dobre samopoczucie, zmniejsza oddziaływanie stresu oraz różne objawy fizyczne występujące w ciąży, przygotowuje do porodu, pomaga szybciej wrócić do formy po porodzie. Dla wielu kobiet jest to również okazja do pierwszego kontaktu z ćwiczeniami dna miednicy, które mają bardzo istotny wpływ na ciążę, poród i powracanie do formy po porodzie, a wypracowany nawyk ćwiczeń dna miednicy jest tym, co zostaje i służy potem kobiecie przez całe życie.

 

Angielski w Leader School

 

 

Kiedy: wtorki, godz. 14:45, 17:15

Lokalizacja: Leader School Kraków Bieńczyce, ul. Urbanowicza 10a
tel. 12 658 61 15

http://krakow.leaderschool.pl/plan-zajec/#all-events

 

Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia językowe metodą Leo English. Metoda Leo English opiera się na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitych czynnościach. Program zajęć dopasowany jest do zagadnień, które interesują maluchy w określonym wieku.

Na kursie metodą Leo English wykorzystywane są m.in.: drama, piosenki utrwalające wyrażenia gramatyczne, bogata oprawa muzyczna, zabawy, ćwiczenia ruchowe (Total Physical Response) oraz techniki ułatwiające zapamiętywanie słownictwa.

 

Zabawy sensoryczne w Rodzinku

Kiedy: wtorek, 18.12.2018 r., godz. 10:45 – 11:30

Lokalizacja: Rodzinek, Kapelanka 15, 30-347 Kraków, tel. 690 554 730

https://www.facebook.com/pg/rodzinek/events/?ref=page_internal

 

Zabawy sensoryczne to cykl zajęć, na których dzieciaki bawią się same i w grupie, wchodząc w interakcje ze sobą. Bawimy się prostymi przedmiotami i tworzywami, które często mamy we własnych domach. Bawimy się - dorośli też korzystają ;).


Pewność siebie, dobre relacje społeczne, poznanie swoich emocji, skupienie uwagi, a nawet łatwość adaptacji w żłobku i przedszkolu to cechy, które chcemy wzmocnić u naszych dzieci. Cechy te rozwijają się poprzez kreatywną zabawę.


Podczas zajęć wykorzystujemy przedmioty codziennego użytku (głównie produkty spożywcze), dostępne w zwykłych sklepach oraz w naszych domach. W czasie zabaw wzmacnia się więź rodzica z dzieckiem na różnych płaszczyznach, dziecko doświadcza świat zmysłami wzroku, słuchu, dotyku i zapachu, zabawa dostarcza różnorodne bodźce, dziecko poznaje siebie i swoje możliwości, rozwija zainteresowania i wyobraźnię, uczy się zabawy w grupie.

 

Bungee Fitnes w Widzimisię

Kiedy: wtorki, godz. 17:00 (dla dzieci 9 – 10 lat), 18:00 (11 – 12 lat), 19:00 (13 – 14 lat)

Lokalizacja: Centrum Aktywności Rodziny "Widzimisię", ul. Rusznikarska 14A lokal XXII, 31-261 Kraków, biuro@widzimisie-krakow.pl, tel. 12 627 12 17, +48 789 100 180

 

Bungee Fitness Kids  - Nowoczesna forma ćwiczeń mięśni całego ciała oraz super zabawa. Ćwiczenia na linach bungee dają nie tylko olbrzymią radość “latania”, ale i dużą możliwość kompozycji zabaw, układów tanecznych i ćwiczeń gimnastycznych w sposób nie obciążający stawów. Szczególnie na tych zajęciach dzieci będą wzmacniać mięśnie wspomagające oraz utrzymujące kręgosłup, zachowując poprawną postawę ciała. Zajęcia będą przystosowane do umiejętności ćwiczących, a poziom trudności wykonywanych ćwiczeń będzie wzrastał z każdym treningiem. Dzięki małej, 8-osobowej grupie instruktor będzie miał większą możliwość pracy z każdym uczestnikiem osobno.

 

Warsztaty szyciowe – Klub Rodzica

Kiedy: wtorek, 18.12.2018 r., godz. 10:00 – 12:00

Lokalizacja: Pracownia Kulturalna, Bagrowa 80/43, 30-733 Kraków

https://www.facebook.com/events/196908964571396/

 

Warsztaty szycia to dwugodzinne spotkanie podczas którego każdy z uczestników stworzy coś oryginalnego, niepowtarzalnego i niebanalnego dla siebie lub dla swoich bliskich. Na zajęcia zapraszamy przede wszystkim kobiety w ciąży oraz mamy małych dzieci.

 

Warsztaty są skierowane zarówno do osób, które jeszcze nigdy nie miały okazji siedzieć przy maszynie do szycia, jak i do tych, którzy szyją, ale w domu nie mają na to czasu. W czasie trwającego 10 spotkań cyklu uszyjemy między innymi sensoryczne zabawki (metkowego jeżyka, królisia Tulisia, kostkę sensoryczną), torbę z zaczepami do wózka, koszyczek na drobiazgi czy worek-plecak. Wszystkie materiały potrzebne do zajęć są zapewnione. Na spotkania zapraszamy oczywiście z dziećmi :).

 

Spotkanie jest bezpłatne, organizowane w ramach Klubu Rodzica.


Prosimy o wcześniejszą rezerwacje miejsc tel. 78 45 45 45 3, mailowo biuro@pracowniakulturalna.pl lub osobiście w siedzibie Pracowni Kulturalnej.

 

Środa

 

Zapraszamy do Klubu Większego Konszabelanta.

Kiedy: środa, 19.12.2018 r., godz. 11:15 – 12:15

Lokalizacja: https://www.facebook.com/pg/rodzinek/events/?ref=page_internal

 

Na zajęcia zapraszamy dzieci samodzielnie poruszające się. Raczkujące i chodzące :). Co robimy??? Tworzymy przestrzeń dla żywej sytuacji muzycznej. Bawimy się dźwiękiem, rytmem i ruchem. Odkrywamy na nowo granice pomiędzy ciszą a hałasem, ruchem a bezruchem, ładem i chaosem. Szukamy muzyki we wszelkich jej przejawach. Tam, gdzie łatwo ją znaleźć i tam gdzie w ogóle się jej nie spodziewamy. W otaczającym świecie i czynnościach dnia codziennego. Gramy na prostych instrumentach lub tworzymy je sami. Improwizujemy.

 

Bazujemy na prostych piosenkach, wyliczankach i zabawach zaczerpniętych z tradycyjnego folkloru dziecięcego.

 

Inspirujemy się teorią uczenia się muzyki przez niemowlęta i małe dzieci Edwina E. Gordona. Na zajęciach nie popędzamy, nie wymagamy, nie porównujemy - śpiewamy, gramy na instrumentach, tańczymy i dobrze się bawimy :). Zajęcia prowadzą dwie etnolożki i muzykantki zafascynowane śpiewem tradycyjnym - Ania Psuty-Zając i Zosia Szyrajew.

 

Miśków 2-óch

Kiedy: środa, 19.12.2018 r., godz. 14:40, 17:15

Lokalizacja: Multikino, ul. Dobrego Pasteża 128, 30 – 962 Kraków

 

Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki.

 

Ruch to zdrowie

Kiedy: środy, godz. 18:00 (dla dzieci w wieku 5 – 7 lat)

Lokalizacja: Brazilian  Soccer Schools, Szkoła Podstawowa nr 151, ul. Lipińskiego 2 30-349 Kraków

https://brazylijskieszkolki.pl/miejsca/id/414

 

Filozofia naszych treningów opiera się na rozwoju zawodników pod kątem swobodnego posługiwania się piłką oraz aspektów fizycznych piłkarza, które pozwolą na wyróżnianie się w przyszłości w prawdziwej grze. Celujemy w rozwój zawodników do poziomów wcześniej niespotykanych, być może takich, o których się wcześniej nikomu nie śniło, tworząc piłkarza kompletnego.

 

Zabawy sensoplastyczne z Parasolką

Kiedy: środy, godz. 17:30 – 18:30

Lokalizacja: Centrum Rodziny Parasolka, Czerwone Maki 45a/2, Kraków

https://www.facebook.com/events/361308184447050/

 

Zabawy sensoplastyczne to zabawa z fakturami i masami, które angażują wszystkie zmysły. Niektóre masy są jadalne, niektóre są połączeniem różnych niespotykanych faktur i produktów. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 3- 99 lat. Koszt za godzinę zajęć 25 zł. Rodzic również może uczestniczyć w zajęciach. Zapraszamy!

 

 

It's Christmas! Art by babies

 

Kiedy: środa, 19.12.2018 r., godz. 15:30 – 17:00

Lokalizacja: Klub MULTI, ul. Jana Tarnowskiego 6/1, 30-528 Kraków, e-mail: kontakt@klubmulti.pl, www.facebook.com/KlubMULTI, tel. 500 000 592

https://www.facebook.com/events/205883246964026/

 

Nasze pociechy mają w sobie tyle piękna! Dlaczego tego nie wykorzystać? Użyjemy małych rączek i małych nóżek, by stworzyć najpiękniejsze ozdoby świąteczne! Przyjdź i ze swoim maluszkiem stwórz niepowtarzalną bombkę czy skarpetę Świętego Mikołaja.

Zajęcia prowadzone w języku angielskim, dzieciaki będą mogły więc oswoić się z językiem przez zabawę. Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy w tłumaczeniu, jesteśmy do dyspozycji :)

 

 

 

Mary Poppins powraca

Kiedy: środa, 19.12.2018 r., godz. 13:30, 16:10

Lokalizacja: Cinema City, Kraków – Zakopianka, ul. Zakopiańska 62, 30 – 418 Kraków

 

Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!

 

Czwartek

 

Coś dla mam – Taniec w chustach i nosidłach

Kiedy: czwartek, 20.12.2018 r., godz. 14: - 15:00

Lokalizacja: Rodzinek, Kapelanka 15, 30-347 Kraków, tel. 690 554 730

https://www.facebook.com/pg/rodzinek/events/?ref=page_internal

 

Taniec z dzieckiem to zajęcia, na których skorzysta zarówno malec, jak i mama. Taniec wydziela endorfiny i pozwala mamie w przyjemny sposób wracać do formy. Dziecko rozwija się społecznie, otrzymuje zachętę do późniejszej własnej aktywności fizycznej. Rytm i ruch zna każdy noworodek – niosą one przyjemne skojarzenia i budują poczucie bezpieczeństwa. Zajęcia są okazją do spotkania i spędzenia czasu z innymi mamami. Proponujemy taniec w chustach i nosidłach – zapraszamy z dziećmi maleńkimi i starszymi. Nawet jeśli nie nosiłaś dziecka w chuście, istnieje możliwość wypożyczenia nosidła (dla dzieciaków siadających).

 

Pilates dla kobiet w ciąży w LaLobie

Kiedy: 27.12.2018 r., godz. 10:00

Lokalizacja: LaLoba Care&Activity, Beskidzka 30c, 30-611 Kraków

https://laloba.pl/otwarcie-i-grafik-w-okresie-22-12-2018-1-01-2019/

 

Pilates to zestaw ćwiczeń o niskim tempie intensywności. Mając na celu wzmacnianie mięśni głębokich oraz pracy z oddechem przygotowującego do porodu. Ćwiczenia przyczyniają się do zmniejszenia dolegliwości ciążowych takich jak: bóle kręgosłupa, bóle obręczy biodrowej, opuchnięte i bolesne łydki. Te bezpieczne ćwiczenia pozwalają na przygotowanie kobiety do porodu naturalnego poprzez wzmocnienie odpowiednich grup mięśniowych, ćwiczenia mięśni dna miednicy, naukę oddychania przeponowego i relaksacji. Na zajęciach szczególnie zwracana jest uwaga na bezpieczeństwo i prawidłowe wykonanie każdego ćwiczenia. Aktywność w ciąży usprawnia poród oraz powrót do formy po porodzie. Ćwiczenia Pilates dedykowane są szczególnie Paniom w 3 trymestrze ciąży oraz wszystkim tym, którzy preferują spokojne tempo ćwiczeń.

 

Konwersacje angielskie dla mam z dziećmi - native speaker

Kiedy: Czwartek, 20.12.2018 r., godz. 10:00

Lokalizacja: Rodzinek, Kapelanka 15, 30-347 Kraków, tel. 690 554 730

https://www.facebook.com/pg/rodzinek/events/?ref=page_internal

 

Nie musisz mówić dużo, nie musisz mówić idealnie, ważne, że przyjdziesz i spróbujesz!!! 


Zapraszamy na zajęcia zaczynając od poziomu A2/B1. Maluchy, jak zawsze, mile widziane.

 

 

Czarodziejska lekcja w Teatr Szczęście

Kiedy: czwartek, 27.12.2018 r., godz. 15:15

Lokalizacja: Teatr Szczęście, Karmelicka 3, Kraków, tel. 570 25 25 55

http://www.teatrszczescie.pl/

 

Teatr Szczęście powstał jako instytucja łącząca teatr z tym, co najlepsze w kabarecie, stand-upie, klaunadzie, improwizacji i w szeroko rozumianym komizmie. Na naszych deskach występują najbardziej utytułowani krakowscy komicy, którzy w swoich autorskich spektaklach pokazują najzabawniejsze oblicze teatru i najbardziej artystycznie wysmakowane oblicze komizmu. Naszym celem jest jedno: wywoływanie uśmiechu jako widocznej oznaki szczęścia. Rozdajemy uśmiechy w każdych ilościach, widzowie Teatru Szczęście roznoszą je po mieście, przynoszą do domów i budują tzw. szczęście ogólne. To samo, którego nie dają pieniądze, którego się nie ma w kartach, gdy ma się w miłości, które zawsze ma głupi i którego na szczęście ma się więcej niż rozumu.

 

Praktyki Europejskiej Agencji Kosmicznej i Instruktor Robotyki

Kiedy: Czwartek, 20.12.2018 r., godz. 17:00

Lokalizacja: Akademia Ignatianum w Krakowie, ul. Kopernika 26, 31-501 Kraków

https://www.facebook.com/events/784829771862102/

 

Warsztaty Instruktora Robotyki w formie praktycznych zadań z zestawami edukacyjnymi Lego WeDo 1.0 , WeDo 2.0 oraz zdalnie sterowanymi zestawami Lego Technic, a także z wykorzystaniem oprogramowania Scratch zintegrowanego z czujnikami Lego.

 

Gaworki - zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków

Kiedy: Czwartek, 20.12.2018 r. oraz 27.12.2018 r., godz. 12:30

Lokalizacja: Bawialnia M. w stylu Montessori, ul. Kościelna 3, 30-034 Kraków

https://www.facebook.com/events/591701327953826/

 

Na zajęciach dzieci będą się kreatywnie i twórczo bawić, a Wy dowiecie się wielu ciekawych i przydatnych informacji dotyczących rozwoju mowy, a przy okazji poznacie inne mamy i wymienicie się własnymi doświadczeniami. Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy słowem i gestem. 

 

ZAZDROŚĆ O RODZEŃSTWO, czyli Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały?

Kiedy: Czwartek, 20.12.2018 r., godz. 18:00

Lokalizacja: Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”, 31-221 Kraków, ul. Papiernicza 2, tel. +48 12 420 49 50

https://dworek.eu/wydarzenia/zazdrosc-o-rodzenstwo/1545260400

 

To kolejny z cyklu wykładów o wychowaniu w naszej Strefie Rodzica już w czwartek 20 grudnia o godzinie 18:00. Tym razem prowadząca Joanna Hudy poruszy temat zazdrości o rodzeństwo.

 

Spotkanie odpowie na pytania o genezę zazdrości jednego dziecka o drugie. Porozmawiamy:

  • potrzebach emocjonalnych i właściwym ich zaspokajaniu,
  • o tym, co sprawia, że dzieci przestaną być zazdrosne,
  • o metodzie self-reg,
  • o tym, dlaczego sprawiedliwość bywa niesprawiedliwa,
  • i o wszystkim, co może nasilać a co wyciszać zazdrość.

 

Klub Rodziców: Warsztaty bożonarodzeniowe

Kiedy: czwartek, 20 grudnia 2018 r. - godz. 16.30-18.30,

Lokalizacja: Klub Karino, ul. Truskawkowa 4, Kraków

 

Klub Karino zaprasza na warsztaty, podczas których dzieci wraz z rodzicami stworzą różnorodne ozdoby świąteczne: nawiązujące do tradycji, wzorowane na przykładach sprzed stu lat, jak i bardziej współczesne, dizajnerskie, w duchu DIY i zero waste, z użyciem materiałów naturalnych oraz surowców wtórnych.

 

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

 

Piątek

 

Kolędowanie w rytmach latynoskich

 

Kiedy: piątek, 21.12.2018 r., godz. 9:30 – 12:00

Lokalizacja: Klub MULTI, ul. Jana Tarnowskiego 6/1, 30-528 Kraków, e-mail: kontakt@klubmulti.pl, www.facebook.com/KlubMULTI, tel. 500 000 592

http://www.klubmulti.pl/kalendarz/koledowanie-w-rytmach-latynoskich/?occurrence=2018-12-21

 

Znane świąteczne melodie, tradycyjne pastorałki z różnych krajów hiszpańskojęzycznych – zapraszanie na bliskie muzyczno-świąteczne spotkanie z kulturą i muzyką.

 

Zajęcia sportowe dla dzieci

Kiedy: Piątki, 17:00 (dzieci w wieku 3 – 5 lat), 18:00 (dzieci w wieku 1 – 3 lata)

Lokalizacja: Socatots, Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Dąbrowskiej, os. Dywizjonu 303 bl. 66 31-875 Kraków, 31-875 Kraków

 

SOCATOTS to największa na świecie sieć szkółek piłkarskich oferujących zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe dla dzieci. Nasze zajęcia przeznaczone są maluchów od 6 miesiąca do 5 roku życia. To nie tylko zajęcia sportowe, to również nauka cyfr, kolorów, części ciała i czas spędzony przez dzieci z rodzicami i rówieśnikami. Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci, pod okiem wykwalifikowanych trenerów, to klucz do ich prawidłowego rozwoju w przyszłości.

 

Atrakcje w Centrum Zabaw dla Dzieci LEOPARK w Krakowie

Lokalizacja: CENTRUM ROZRYWKI LEOPARK, Centrum Handlowe BONARKA , ul. Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków, tel: +48 503 369 187 

http://www.leopark.pl/galeria_krakow.html

 

LEOPARK to największa sala zabaw w Krakowie. Na dzieciaki czekają ogromne zjeżdżalnie, bitwa na armatki pneumatyczne, wyścigi na torze gokartowym, skoki na profesjonalnych trampolinach, ogromny labirynt z przeszkodami oraz wiele innych wspaniałych atrakcji.

Dodatkowo dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalną bezpieczną strefę malucha, wyposażoną w zjeżdżalnię, basen z piłkami oraz miękkie zabawki. U nas nie ma miejsca na nudę!

 

Profi – Lingua Szkoła Języków Obcych ZAPRASZA!!!!

Lokalizacja: Profi – Lingua Szkoła Języków Obcych, ul. Podwale 6 i 7, 31-118 Kraków, Godziny otwarcia sekretariatu:
pon. - pt. 09:00 - 19:30, W soboty szkoła jest zamknięta, tel. 124261601, 124261602, 124261603

 

Kurs Disney English, który podbił serca uczniów w aż 150 szkołach na świecie, nareszcie w Polsce! Metoda Disneya to nie tylko skuteczna nauka języka angielskiego, ale też fantastyczna zabawa dla najmłodszych, którzy uczą się w towarzystwie ulubionych postaci.

 

Przedprzedszkole – przestrzeń wolnej zabawy

Lokalizacja: Rodzinek, Kapelanka 15, 30-347 Kraków, tel. 690 554 730

http://www.rodzinek.pl/przestrzen-wolnej-zabawy/

 

Na zajęciach będzie miał miejsce rozwijający kreatywność minimalizm i nie przeszkadzanie dzieciom.

 

Przyjdźcie zobaczyć, że Wasze dzieciaki potrafią się same bawić!

Zapraszamy dzieciaki chodzące. Dla kandydatów do przedszkola oraz dobrze zaaklimatyzowanych bywalców istnieje możliwość pozostania bez mamy/ opiekuna – o szczegóły pytajcie na zajęciach!

 

Zajęcia Baby Swim w Delfinteam

Kiedy: piątki, godz. 15:30 (dzieci w wieku 2 – 4 lata)

Lokalizacja: Delfinteam, Basen Korona, ul. Kalwaryjska 9-15

http://www.delfinteam.pl/harmonogramy

 

Zajęcia prowadzone są na MAŁYM BASENIE w dwóch grupach wiekowych według autorskiego planu nauczania. W zajęciach biorą udział dzieci już od 3 miesiąca pod opieką jednego z rodziców.

 

Wesołe Wygibasy zapraszają do Klubu Malucha

Kiedy: piątki, godz. 7:00 – 17:00

Lokalizacja: WESOŁE WYGIBASY, zajęcia rozwojowo-rozrywkowe dla dzieci, ul. Vetulaniego 8, Kraków 31-226, tel.697560022

Klub Malucha Wesołe Wygibasy to kameralny żłobek mieszczący się w domu jednorodzinny z ogrodem. Klub Malucha otwarty jest w godzinach 7:00-17:00.

 

Największą zaletą naszego Klubu są warunki jakie zapewniamy dzieciom. W Klubie przebywają dzieci w wieku 1 do 3 lat. Grupa liczy 15 dzieci na 3-4 opiekujące się ciocie. Stawiamy na dobrą opiekę, dzieci są u Nas zadbane, najedzone, szczęśliwe i bardzo kochane. Ponieważ opiekunek jest sporo dzieci są traktowane indywidualnie i zawsze znajdują czas na rozmowę z dzieckiem. Wszystkie opiekujące się dziećmi ciocie same są mamami.

 

Wesołe Wygibasy wpisane są do rejestru krakowskich żłobków i klubów dziecięcych!


Nasz numer to 7330.2.16.2017. Oznacza on, że jesteśmy miejscem bezpiecznym, przyjaznym dzieciom i rodzicom.

 

Zajęcia ruchowe dla dzieci

Kiedy: piątki, godz. 15:30 – 16:30, 17:30 – 19:00 (dla dzieci w wieku 7 – 9 lat)

Lokalizacja: Gymspace, ul. Myślenicka 133, 30-698 Kraków

http://gymspace.pl/

 

Niestrudzenie w pocie czoła szlifujemy elementy gimnastyki sportowej i akrobatyki, przewrót w przód, przewrót w tył, „gwiazda", mostek – to dla nas fraszka, igraszka. I to przepełnia nas dumą, choć wiemy, że przed nami stoi jeszcze wiele wyzwań! Korzystając z coraz większej wiedzy, mądrości i ciekawości dzieci uświadamiamy im jak ważne są kompleksowe działania wpisujące się w model zdrowego trybu życia.

 

Nowa Huta. Dlaczego Nie?! Hej Malućki, Malućki… Kolędujemy z Kapelą Hanki Wójciak

Kiedy: piątek, 28 grudnia 2018 r. - godz. 19.00

Lokalizacja: kościół pw. Maksymiliana Marii Kolbego, os. Tysiąclecia 86, Kraków

 

Kolędy – pieśni okresu bożonarodzeniowego, nierozerwalnie związane z polską tradycją, wybrzmiewają w sposób szczególnie przejmujący, gdy są wykonywane na góralską nutę. Surowe dźwięki smyczków, charakterystyczny śpiew i góralska ekspresja przywodzą na myśl klimat pamiętanych jeszcze z dzieciństwa śnieżnych i mroźnych Świąt Bożego Narodzenia, gdzie z surowością klimatu kontrastowało ciepło rodzinnych spotkań, woń wigilijnych potraw i zapach mieniącej się kolorami ozdób choinki. Jednocześnie pozwalają mocniej poczuć wyjątkowość chwil sprzed wieków, gdy - wedle biblijnych przekazów -do niewielkiej stajenki, oddalonej o tysiące kilometrów stąd, z górskich łąk, wraz ze stadami zwierząt, schodzili pasterze - pierwsi świadkowie narodzin Tego, który miał zbawić świat od grzechu.

 

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Organizatorzy zachęcają jednak, aby dowolnymi datkami wesprzeć Hospicjum św. Łazarza, na rzecz którego prowadzone są zbiórki, podczas każdego z wydarzeń cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl