Wybierz miasto:

Najfajniejsze zajęcia dla dzieci w tygodniu

2018-10-14

 

Zespół BabyGo przedstawia Wam zestawienie najfajniejszych zajęć w tygodniu dla dzieci i rodziców. 

 

 

Poniedziałek

 

Gimnastyka artystyczna

 

Kiedy: poniedziałki,  godz. 16:30-17:30 (dzieci 4 do 6 lat), 17:30-18:30 ( dzieci 7-9lat) i 18:30-19:30 (dzieci >10 lat)

Lokalizacja: ul. Szmaragdowa 47, 32-086 Dziekanowice

Wiek dziecka: 4-15 lat

 

To połączenie tańca, gimnastyki i akrobatyki, przy wykorzystaniu przyrządów typu wstążka oraz koło. Dzięki tego typu ćwiczeniom dziecko rozwija swoją sprawność ruchową, uczy się gracji, a jego ciało staje się gibkie.Zajęcia dedykowane dziewczynkom.

 

Więcej informacji: http://hulahopsy.pl/

 

DOJO Kraków

 

Kiedy: poniedziałki,  godz. 16:10 – 17:00

Lokalizacja: ul. Racławicka 26, Kraków

Wiek dziecka: 6-7 lat

 

 

W Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego Shotokan prowadzone są treningi dla wszystkich grup wiekowych z naciskiem na dzieci i młodzież. To nauka dyscypliny, szacunku, etykiety oraz pomocy dla innych. Ćwiczenia poprawiają sprawność fizyczną, koordynację ruchową, uczą panować nad emocjami oraz poprawiają samoocenę.

 

Więcej informacji: http://www.karatekrakow.pl/pl/start

 

 

Balet

 

Kiedy: poniedziałki,  godz. 16:30-17:30 (dzieci 4 do 6 lat), 17:30-18:30 ( dzieci 7-9 lat) i 18:30-19:30 (dzieci >10 lat)

Lokalizacja: ul. Szmaragdowa 47, 32-086 Dziekanowice

Wiek dziecka: 4-15 lat

 

 

Balet równa się zdrowie, koordynacja ruchowa oraz sprawność fizyczna, tego potrzebują dzieci, aby móc rozwijać się motorycznie. To fantastyczna forma ruchu, która pozwala uzyskać dzieciom wspaniałą formę, rozwinąć wyczucie rytmu, muzyki. Wspaniała choreografia. Zajęcia baletowe uczą współpracy, skupienia oraz utrzymania prawidłowej postawy ciała.

 

Więcej informacji: http://hulahopsy.pl/

 

 

Sensomotoryka smyka

 

Kiedy: poniedziałki,  godz. 12:00-13:00 (dzieci powyżej 10 m.ż)

Lokalizacja: ul. Kościelna 3, 30-034 Kraków

Wiek dziecka: pow. 10 m.ż.

 

 

Dziecko jest podatne na bodźce, chcące poznawać świat wszystkimi zmysłami. Fantastycznym rozwiązaniem są zajęcia z sensomotoryki, gdzie dziecko rozwija małą (sprawność ruchową dłoni) i dużą (ogólną fizyczną sprawność) motorykę.

 

Więcej informacji: http://www.bawialniam.pl/

 

 

Kreatywki nowe zajecia dla dzieci w Laloba

 

Kiedy: poniedziałki,  godz. 17:30

Lokalizacja: Beskidzka 30C

Wiek dziecka: 8-13 lat

 

 

To zajęcia dla dzieci 8-13, których celem jest wzbudzenie w dzieciach ciekawości świata i pokazanie jak bawić się nauką. Zajęcia przybliżą praktyczne metody i technik uczenia się, rozbudzą kreatywność i pomogą wydobyć ukryte talenty. Można powiedzieć, że Kreatywki są ewenementem, gdyż w żadnej szkole nie pokazują dzieciom w jaki sposób powinny się uczyć. Dzięki zajęciom dzieci w niedługim czasie powinny poprawić swoje oceny w szkole. Dodatkowo poznane techniki pozwolą im na osiąganie dobrych wyników w dalszym toku edukacji, jak i późniejszego życia zawodowego. Celem tych zajęć jest również pokazanie, iż nauka jest przyjemna i są sposoby żeby ją przyspieszyć. Zajęcia są skierowane do wszystkich dzieci. Zarówno tych mających obecnie problemy z nauką jak i do tych które chcą się uczyć jeszcze lepiej niż obecnie.

 

Więcej informacji: www.laloba.pl

 

 

 

Wtorek

 

 

Kick-boxing

 

Kiedy: wtorki,  godz. 16:30-17:30 (dzieci 4 do 6 lat), 17:30-18:30 ( dzieci 7-9 lat) i 18:30-19:30 (dzieci >10 lat)

Lokalizacja:ul. Szmaragdowa 47, 32-086 Dziekanowice

Wiek dziecka: 4-15 lat

 

 

Zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym, wyrabiające w dziecku koordynację ruchową, poprawiające kondycję fizyczną, kształtujące psychikę, uczą dyscypliny, samokontroli. Dziecko ma jedyną i niepowtarzalną szansę odreagować, dać upust swoim emocjom.

 

Więcej informacji: http://hulahopsy.pl/

 

 

Leo Engilsh Climbers 6-7 lat

 

Kiedy: wtorki,  godz. 16:40-17:30

Lokalizacja:ul. Urbanowicza 10a, Kraków Bieńczyce Wiek dziecka: 6-7 lat

 

 

Nauka jeżyków obcych w obecnych czasach jest bardzo ważna, dlatego najlepiej robić to od wczesnych lat, przecież umysł dziecka jest bardzo chłonny i szybko przyswaja wiedzę. Dzięki tym zajęciom nasze pociechy poznają nowe słownictwo, wyrażenia, poprzez formę zabawy z wykorzystaniem klocków edukacyjnych ‘Learn to Read Blocks’ uczą się języka angielskiego. Bawią się w Indian, odgrywają role postaci bajkowych, poznają świat.

 

Więcej informacji: http://krakow.leaderschool.pl/

 

 

 

Bobo mówi

 

Kiedy: wtorki,  godz. 12:00-12:45

Lokalizacja:ul. Kościelna 3, 30-034 Kraków Wiek dziecka: zajęcia przeznaczone dla niemowląt

 

 

Najważniejsze są zawsze początki. To, jak dziecko rozpocznie swój rozwój mowy wpływa później na jego dalsze etapy życia. Zajęcia dla niemowląt połączone z warsztatami dla rodziców, mające na celu wsparcie rozwoju poznawczego oraz rozwój mowy. Pozwalają dzieciom wykorzystać posiadany potencjał, stanowią bodziec rozwojowy, katalizator w ujawnianiu ich umiejętności. Bogaty zestaw ćwiczeń i zabawa oraz mini warsztaty dla rodziców.

 

Więcej informacji: http://www.bawialniam.pl/

 

 

Zabawy sensoryczne

 

Kiedy: wtorki, godz.10:45-11:30

Lokalizacja: Kraków, ul. Kapelanka 15

Wiek dziecka: 4-6 lat

 

 

Przygotowane przez nas zabawy dla najmłodszych mają na celu rozbudzić ich kreatywność, pewność siebie oraz umiejętności pracy zespołowej. Do zabaw wykorzystujemy przedmioty codziennego użytku które są łatwo dostępne i świetnie sprawdzają się w roli prostych zabawek. Z nasza pomocą Twoje dziecko pozna radość odkrywania!

 

Więcej informacji: http://www.rodzinek.pl/

 

 

IRS KIDS

 

 

Kiedy: wtorki,  godz. 16:30

Lokalizacja: ul. Wrocławska 11a, Kraków

Wiek dziecka: 3-6 lat

 

 

Zajęcia dla dzieci od lat 3. Ogólnorozwojowe treningi dla dzieci z elementami taekwondo oraz gimnastyki. Poprzez zabawę rozwijamy u dzieci m.in. koncentrację, koordynację, pamięć, pracę zespołową, siłę, kondycję. Treningi te uczą również radzenia sobie ze stresem, szacunku do innych oraz
unikania wszelkich zagrożeń.

 

Więcej informacji: http://irsport.pl/ 

 

 

 

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

 

Kiedy: wtorki,  godz. 11:00-19:00

Lokalizacja: ul. Lipowa 4, 30-702 Kraków

 

 

Rozwój zdolności poznawczych, nauka kultury i sztuki, poznanie naszego dziedzictwa to bardzo istotny element edukacji naszych dzieci. Najlepszą formą jest nauka na podstawie przykładów, które prezentuje Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK. Projekty są przygotowane z myślą o różnych grupach wiekowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Więcej informacji: https://mocak.pl/

 

 

 

Język hiszpański

 

Kiedy: wtorki,  godz. 17-19, 19:15-21:15 (poziom A1.1)

Lokalizacja: ul. Kalwaryjska 3/3, 30-509 Kraków

 

 

Sensapolis wykorzystuje program autorski podczas nauki języka hiszpańskiego. Jest on innowacyjny, posiadający bogate treści kulturowe, cywilizacyjne. Stosowane są nowoczesne technologie edukacyjne. Od września 2018 r. szkoła rozpoczęła współpracę z twórcami metody Colorin Colorado.

 

Więcej informacji: https://sensapolis.com.pl/

 

 

DOJO Kraków

 

Kiedy: wtorki,  godz. 16:30 – 17:15,

Lokalizacja: ul. Racławicka 26, Kraków

Wiek dziecka: 4-5 lat

 

 

W Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego Shotokan prowadzone są treningi dla wszystkich grup wiekowych z naciskiem na dzieci i młodzież. To nauka dyscypliny, szacunku, etykiety oraz pomocy dla innych. Ćwiczenia poprawiają sprawność fizyczną, koordynację ruchową, uczą panować nad emocjami oraz poprawiają samoocenę.

 

Więcej informacji: http://www.karatekrakow.pl/pl/start

 

 

Pachnidła i smrodzidła - warsztaty dla 1,5-3 latków

 

Kiedy: wtorki,  godz. 17:00 – 18:00

Lokalizacja: św. Agnieszki 1/20, 30-071 Kraków

Wiek dziecka: 1,5-3 lata

 

 

Zastanawialiście się, co tak pięknie pachnie? To warsztaty Oka i Ucha dla maluszków :) W najbliższy wtorek czeka nas gimnastyka nosów, podróż przez krainy kwiatów, ziół i przypraw oraz tworzenie własnych pachnących i smrodliwych kompozycji zapachowych. Będą też wyzwania dla śmiałków, takie jak powąchanie straszliwie śmierdzącego sera! 


Po więcej informacji o cyklu warsztatów zapraszamy na naszą stronę:
https://www.okoiuchowarsztaty.pl/oferta

 

 

 

Środa

 

 

Zajęcia ogólnorozwojowe

 

Kiedy: środy,  godz. 16:30-17:15 (dzieci 2 do 3 lata)

Lokalizacja: ul. Szmaragdowa 47, 32-086 Dziekanowice

Wiek dziecka: 2-3 lata

 

 

Ćwiczenia przy współudziale rodziców. Prowadzą je instruktorzy wykorzystując do zabaw ruchowych oraz gier  m.in. piłki, balony, trampoliny czy kształtki rehabilitacyjne. To nauka  prawidłowego chodzenia i wyrabiania zdrowych nawyków ruchowych z wykorzystaniem formy zabawy, która jest najatrakcyjniejszą dla każdego dziecka. Dodatkowym atutem jest możliwość konsultacji z trenerami.

 

Więcej informacji: http://hulahopsy.pl/

 

 

Kalejdoskop sztuki – warsztaty dla dzieci

 

 

Kiedy: środy,  godz. 11:30

Lokalizacja: ul. Nadwiślańska 2-4, Kraków

Wiek dziecka: 2-3 lata

 

Zajęcia mają na celu rozwijanie wyobraźni, kreatywności, umiejętności manualnych i motorycznych maluszków w oparciu o zabawy sensualne z wodą, dźwiękiem i ruchem. Wszystko po to, aby rodzice z dziećmi odnaleźli wspólną przyjemność w doświadczaniu i odkrywaniu otoczenia. Każde spotkanie wynika z inspiracji jednym tematem, wokół którego odbywa się inspirująca podróż do świata dziecka. Prowadząca warsztaty podąża za dzieckiem, równocześnie dając przestrzeń do kreatywnej wolności.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/277040589580060/

 

 

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

 

Kiedy: środy,  godz. 11:00-19:00

Lokalizacja: ul. Lipowa 4, 30-702 Kraków

 

 

Rozwój zdolności poznawczych, nauka kultury i sztuki, poznanie naszego dziedzictwa to bardzo istotny element edukacji naszych dzieci. Najlepszą formą jest nauka na podstawie przykładów, które prezentuje Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK. Projekty są przygotowane z myślą o różnych grupach wiekowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Więcej informacji: https://mocak.pl/

 

 

 

Zumba dla dzieci i młodzieży

 

Kiedy: środy,  godz. 16:15 Zumba Kids (4-6 lat) i 17:15 Zumba Junior (6-11 lat)

Lokalizacja: ul. Beskidzka 30C, 30-702 Kraków

Wiek dziecka: 4-11 lat

 

 

Ruch to zdrowie i taką dawkę zdrowia dostarczają zajęcia zumby, które bawią tańcem, zachęcają zróżnicowanymi układami choreograficznymi. To dobra, taneczna zabawa przy rytmach latynoskich.

 

Więcej informacji: https://laloba.pl/

 

 

 

DOJO Kraków

 

Kiedy: środy,  godz. 16:30 – 17:20

Lokalizacja: ul. Racławicka 26, Kraków

Wiek dziecka: 6-7 lat

 

 

W Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego Shotokan prowadzone są treningi dla wszystkich grup wiekowych z naciskiem na dzieci i młodzież. To nauka dyscypliny, szacunku, etykiety oraz pomocy dla innych. Ćwiczenia poprawiają sprawność fizyczną, koordynację ruchową, uczą panować nad emocjami oraz poprawiają samoocenę.

 

Więcej informacji: http://www.karatekrakow.pl/pl/start

 

 

Klub małego Konszabelanta

 

Kiedy: środy, godz. 10:00-11:00; 11:15-12:15

Lokalizacja: Kraków, ul. Kapelanka 15

Wiek dziecka: 1-3 lat

 

 

Zabawa dźwiękami, rytmami i ruchem dostarczająca Twojemu maluszkowi niezwykłych wrażeń i mnóstwa radości – tak mogłaby brzmieć krótka definicja tych zajęć. Naszym celem jest rozbudzenie w najmłodszych zainteresowania muzyką i ukazanie im świata w najprzyjemniejszej formie.

 

Więcej informacji: http://www.rodzinek.pl/

 

 

CZWARTEK:

 

 

Konwersacje angielskie dla mam z dziećmi - native speaker

 

Kiedy: czwartki, godz. 10:00

Lokalizacja: ul. Kapelanka 15, Kraków

Wiek dziecka: maluszki z mamą

 

 

Uczyłaś się angielskiego może nawet kilkanaście lat, ale nigdy nie udało Ci się poczuć na tyle swobodnie, żeby prowadzić z kimś luźną rozmowę? Nie jesteś pewna, kiedy trzeba użyć a/an a kiedy nie? 
Mamy propozycję dla wszystkich mam, które chcą odświeżyć i podszlifowac swój angielski. KONWERSACJE DLA MAM Z DZIEĆMI. 
Nie musisz mówić dużo, nie musisz mówić idealnie, ważne, że przyjdziesz i spróbujesz!!! 

 

Więcej informacji: http://www.rodzinek.pl/

 

 

IRS KIDS

 

 

Kiedy: czwartki,  godz. 16:15

Lokalizacja: ul. Wrocławska 11a, Kraków

Wiek dziecka: 3-6 lat

 

 

Zajęcia dla dzieci od lat 3. Ogólnorozwojowe treningi dla dzieci z elementami taekwondo oraz gimnastyki. Poprzez zabawę rozwijamy u dzieci m.in. koncentrację, koordynację, pamięć, pracę zespołową, siłę, kondycję. Treningi te uczą również radzenia sobie ze stresem, szacunku do innych oraz
unikania wszelkich zagrożeń.

 

Więcej informacji: http://irsport.pl/ 

 

 

Gordonki zajęcia umuzykalniące

 

Kiedy: czwartki,  godz. 11:45-12:30 (dzieci 0 do 3 lata)

Lokalizacja:ul. Szmaragdowa 47, 32-086 Dziekanowice

Wiek dziecka: 0-3 lata

 

 

Zajęcia umuzykalniające dla dziecka i rodzica, odbywające się w muzycznej i tanecznej atmosferze.

 

 

Więcej informacji: http://hulahopsy.pl/

 

 

 

Leo EngilshClimbers 6-7 lat

 

Kiedy: czwartki,  godz. 16:40-17:30 (dzieci 6 do 7 lat)

Lokalizacja:ul. Urbanowicza 10a, Kraków Bieńczyce Wiek dziecka: 6-7 lat

 

Nauka jeżyków obcych w obecnych czasach jest bardzo ważna, dlatego najlepiej robić to od wczesnych lat, przecież umysł dziecka jest bardzo chłonny i szybko przyswaja wiedzę. Dzięki tym zajęciom nasze pociechy poznają nowe słownictwo, wyrażenia, poprzez formę zabawy z wykorzystaniem klocków edukacyjnych ‘Learn to Read Blocks’ uczą się języka angielskiego. Bawią się w Indian, odgrywają role postaci bajkowych, poznają świat.

 

 

Więcej informacji: http://krakow.leaderschool.pl/

 

 

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

 

Kiedy: czwartki,  godz. 11:00-19:00

Lokalizacja: ul. Lipowa 4, 30-702 Kraków

 

 

Rozwój zdolności poznawczych, nauka kultury i sztuki, poznanie naszego dziedzictwa to bardzo istotny element edukacji naszych dzieci. Najlepszą formą jest nauka na podstawie przykładów, które prezentuje Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK. Projekty są przygotowane z myślą o różnych grupach wiekowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Więcej informacji: https://mocak.pl/

 

 

 

DOJO Kraków

 

Kiedy: czwartki,  godz. 16:15 – 17:00,

Lokalizacja: ul. Racławicka 26, Kraków

Wiek dziecka: 4-5 lat

 

W Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego Shotokan prowadzone są treningi dla wszystkich grup wiekowych z naciskiem na dzieci i młodzież. To nauka dyscypliny, szacunku, etykiety oraz pomocy dla innych. Ćwiczenia poprawiają sprawność fizyczną, koordynację ruchową, uczą panować nad emocjami oraz poprawiają samoocenę.

 

Więcej informacji: http://www.karatekrakow.pl/pl/start

 

 

 

Piątek

 

Gimnastyka akrobatyczna

 

Kiedy: piątki,  godz. 16:30-17:30 (dzieci 7 do 9 lat), 17:30-18:30 ( dzieci 4-6 lat) i 18:30-19:30 (dzieci >10 lat)

Lokalizacja:ul. Szmaragdowa 47, 32-086 Dziekanowice

Wiek dziecka: 4-15 lat

 

 

Zajęcia gimnastyczne o różnym poziomie trudności, połączenie ćwiczeń synchronicznych i indywidualnych z elementami tańca, kształtowanie sprawności fizycznej dziecka, rytmu, poczucia estetyki i koordynacji ruchowej. To fantastyczna forma aktywności ruchowej wszechstronnie rozwijająca sprawność fizyczną dziecka.

 

Więcej informacji: http://hulahopsy.pl/

 

 

 

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

 

 

Kiedy: piątki,  godz. 11:00-19:00

Lokalizacja: ul. Lipowa 4, 30-702 Kraków

 

 

Rozwój zdolności poznawczych, nauka kultury i sztuki, poznanie naszego dziedzictwa to bardzo istotny element edukacji naszych dzieci. Najlepszą formą jest nauka na podstawie przykładów, które prezentuje Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK. Projekty są przygotowane z myślą o różnych grupach wiekowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Więcej informacji: https://mocak.pl/

 

 

Kalejdoskop sztuki – warsztaty dla dzieci

 

 

Kiedy: piątki,  godz. 17:30

Lokalizacja: ul. Nadwiślańska 2-4 , Kraków

Wiek dziecka: 2-3 lata

 

Zajęcia mają na celu rozwijanie wyobraźni, kreatywności, umiejętności manualnych i motorycznych maluszków w oparciu o zabawy sensualne z wodą, dźwiękiem i ruchem. Wszystko po to, aby rodzice z dziećmi odnaleźli wspólną przyjemność w doświadczaniu i odkrywaniu otoczenia. Każde spotkanie wynika z inspiracji jednym tematem, wokół którego odbywa się inspirująca podróż do świata dziecka. Prowadząca warsztaty podąża za dzieckiem, równocześnie dając przestrzeń do kreatywnej wolności.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/277040589580060/

 

 

 

DOJO Kraków

 

Kiedy: piątki,  godz. 16:10 – 17:00

Lokalizacja: ul. Racławicka 26, Kraków

Wiek dziecka: 6-7 lat

 

 

W Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego Shotokan prowadzone są treningi dla wszystkich grup wiekowych z naciskiem na dzieci i młodzież. To nauka dyscypliny, szacunku, etykiety oraz pomocy dla innych. Ćwiczenia poprawiają sprawność fizyczną, koordynację ruchową, uczą panować nad emocjami oraz poprawiają samoocenę.

 

Więcej informacji: http://www.karatekrakow.pl/pl/start

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":