Wybierz miasto:

Miasto:

Zbuduj kwiat i rozwiń zdolności motoryczne Twojego dziecka

2021-09-15

My uwielbiamy układanki, zwłaszcza drewniane i takie, z których dziecko może wynieść dodatkowe umiejętności. W sklepie Puzzelmania pojawiła się fantastyczna nowość, jaką jest Zbuduj kwiat-układanka rozwijająca orientację przestrzenną oraz umiejętności motoryczne, czyli taka, jakie lubimy najbardziej.

 

 

 

Zbuduj kwiat to układanka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat, która przeniesie Twoje dziecko w świat kreatywnej zabawy, gdzie będzie tworzyło piękne kolorowe  wzory przypominające kwiaty, za pomocą drewnianych elementów. 

 

 

Bawić można się na dwa sposoby:

 

1. Dziecko wybiera wzornik z kwiatami ze znakiem zapytania ? Wykonuje zadanie przy użyciu elementów kwiatów jakie posiada. Jak skończy, odwraca wzornik z kwiatami i sprawdza czy dobrze je wykonało.   2. Jaki kształt wzoru kwiata trzeba użyć, aby uzyskać właściwą odpowiedz? Tutaj dziecko musi znaleźć brakującą cześć i sprawdzić na odwrocie wzoru czy dobrze wykonało zadanie!    

Dzięki tej układance dziecko uczy się logicznego myślenia i koncentracji, co jest doskonałym połączeniem nauki i zabawy. 

 

 

Układankę znajdziesz tutaj: >klik<

 

 

 

PUZZELMANIA

WWW: http://www.puzzelmania.pl/

E-mail: biuro@puzzelmania.pl

Telefon: 695 600 239

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl