Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Żona, matka i właściciel portalu rodzinnego

2020-02-05

Niedawno został przeprowadzony wywiad z Katarzyną Jura- właścicielką jednego z najbardziej uniwersalnego na rynku ogólnopolskiego Portalu Rodzinnego. Wywiad przeprowadziła założycielka niezwykle przydatnej platformy e-handlowej połączonej z portalem ogłoszeniowym z artykułami dziecięcymi. Nie jest to kolejny sklep internetowy z artykułami dla dzieci. Jak sama Pani Sandra mówi : "Stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, gdyż jako pierwsze w Polsce łączy rodziców dając możliwość Mamom, rodzicom na wystawianie na sprzedaż rzeczy, z których dzieci już wyrosły, odzyskując tym samym wydawane pieniądze i wspierając zasady bycia eko".

 

Ta platforma to BejbiMarket:

 

 

 

Pani Kasia to również żona i matka, a gdy zaczynała miała 1,5 roczną córeczkę, 3 tysiące z odprawy i była tuż po urlopie macierzyńskim. Całą kwotę z odprawy za utratę stanowiska pracy po urlopie macierzyńskim zainwestowała w założenie własnego portalu rodzinnego. 

 

Dlaczego w tak trudnym momencie życia zdecydowałaś się rzucić się na głęboką wodę?


Nie widziałam innego wyjścia. Miałam spore doświadczenie w sprzedaży, w pracach typowo biurowych i pomimo doświadczenia oraz skończonych studiów moje wynagrodzenie było niskie. Jako młoda matka nie chciałam siedzieć z dzieckiem w 4 ścianach, dlatego szukałam dla siebie i dziecka atrakcji w swoim mieście. Oczywiście szukałam w sieci i tu pojawił się problem. Dla matki z rocznym dzieckiem nie znajdywałam praktycznie żadnych zajęć, co wydawało mi się niewiarygodne. Oczywiście szukałam informacji na portalach internetowych, ale znajdowały się tam informację, które mnie nie interesowały. Znalazłam nisze.


Jakie były Twoje początki we własnym biznesie?


Szczerze, bardzo trudne. Wszystkie możliwe urzędy po kolei odmawiały mi dofinansowań twierdząc, że w pojedynkę nie poprowadzę portalu rodzinnego. Wszystkie oszczędności zainwestowałam w programistę i grafika, ale potrzebowałam wsparcia, którego niestety nie otrzymałam. Na szczęście miałam wsparcie rodziny i przyjaciół. Bez tego nic by się nie udało. Moja mama, która sama mnie wychowała prze całe życie dawała mi siłę, że kobieta może wszystko. Opiekowała się też córeczką, kiedy ja pracowałam.

 


Co sprawiło, że się nie poddałaś i wytrwałaś?


Mój mąż, najlepszy przyjaciel i mama bardzo mi kibicowali i w momentach zwątpienia zawsze przy mnie byli. Ja też w sobie miałam dużo samozaparcia. Miałam swoją wizję, swoje pomysły, coś własnego, co powoli nabierało kształtów i rosło w siłę. Nie było już odwrotu. Pewnie bym się poddała, gdyby portal prawie nikt nie odwiedzał, ale z miesiąca na miesiąc ta liczba rosła i to też dawało mi siłę. Pokazywało, że się nie myliłam i że poszłam dobrą drogą.


Co wyróżnia twój portal rodzinny?


Zależało mi, aby rodzice bardzo szybko znajdowali dla siebie potrzebne dla nich informacje. Strona posiada kilka istotnych elementów, jakie to zapewniają. Banery, pokazujące, gdzie można zorganizować najfajniejsze urodziny dla dzieci w swoim mieście, gdzie są miejsca przyjazne dla dzieci i rodziców czy gdzie pojechać na rodzinne wakacje. Mamy blog, gdzie rodzice mogą dowiedzieć się, co robić z dzieckiem w weekend lub w danym miesiącu. Takie zestawienie najważniejszych atrakcji. Rodzice te informacje przewijają i wybierają te, które najbardziej im odpowiadają. To wszystko moje autorskie pomysły. Stworzyłam coś, co sama pragnęłam mieć. Każde polecane miejsce jest zawsze sprawdzane czy to ośrodek wypoczynkowy czy sala zabaw. Testerem jest oczywiście córeczka.


Jakie masz plany na przyszłość?


Wkrótce powstanie 10 oddział BabyGo w Polsce. Każda osoba w danym mieście ma już gotowy plan na biznes, uczy się na moich błędach. Chciałabym w przyszłości mieć silny Zespół w każdym mieście w Polsce. Chciałabym, aby Portal BabyGo w każdym mieście pomagał rodzicom znaleźć odpowiednie rozrywki rodzinne. Marzę też, aby rozpoczęta w Krakowie Akcja Rodzinnych Aktywności, która ma na celu przeciwdziałać otyłości dzieciom rozrosła się na cały kraj.


Dziękuję Ci za rozmowę i życzę samych sukcesów.


Ja również dziękuję. Życzę Ci również powodzenia w rozwoju platformy dla rodziców BejbiMarket która jest niesamowita i pomaga wielu mamom dzielić się swoim doświadczeniem oraz wspierać inne mamy.

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl