Gdzie nad morze z dzieckiem?

2018-07-13

Zespół BabyGo przygotował dla Was zestawienie kilkudziesięciu miejscowości, gdzie warto pojechać z dziećmi.

 

 

Białogóra

 

 

Białogóra to wypoczynkowa miejscowość położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu lasów, między Łebą i Karwią, ok 1,5 kilometra od brzegu morskiego. Od Bałtyku oddziela ją pas sosnowego lasu o szerokości ok 800 m, a w pobliżu znajduje się zalesiona wydma, od której wieś wzięła nazwę. Plaża w Białogórze jest szeroka, piaszczysta i niezatłoczona. Latem działa na niej strzeżone kąpielisko morskie. Na plażę prowadzi asfaltowa dróżka, a ostatni odcinek dojścia do plaży wiedzie po drewnianym deptaku. W Białogórze i okolicy jest wiele ścieżek i szlaków zarówno pieszych jak i rowerowych. 

 

 

Bobolin

 

 

Bobolin oddalony o około 1km na południowy wschód od brzegu morskiego. Plaża w Bobolinie to jedna z najczystszych i najpiękniejszych plaż nad polskim morzem. Tutejsza szeroka i piaszczysta plaża nawet w szczycie sezonu nie jest zatłoczona. To sprawia, że doceniają ją turyści spragnieni prawdziwego wypoczynku, ciszy i spokoju.

Bobolin jest bardzo małą miejscowością, w obu jej częściach sklepów czy gastronomii jest naprawdę niewiele. Można odetchnąć od tłoku, handlu i hałasu. Jeśli jednak zależy nam żeby mieć pod ręką szeroki wybór punktów handlowych, to część zachodnią Bobolina ratuje możliwość szybkiego dojścia do Dąbek, gdzie jest m.in. Polo Market i wiele rozmaitych gastronomii. 

 

 

Brzeźno

 

 

 

 

Zbliżając się do plaży w Brzeźnie ciężko nie zauważyć, że miejsce to, począwszy od samego deptaku, to prawdziwe eldorado dla najmłodszych. Atrakcje kuszą dzieci na każdym kroku, począwszy od podnoszących się i grających samochodzików, helikopterów, karuzel, przechodząc do wypożyczalni minigokartów, czy rowerów, kończąc na trampolinie oraz wielkich zjeżdżalniach usytuowanych na samej plaży. Od razu widać też, że knajpy i restauracje położone przy nadmorskim deptaku otwarte są na rodziny z dziećmi, można tam bez problemu wjechać wózkiem, a nawet podjechać z nim do stolika.

 

 

Chałupy

 

 

Chałupy są oddalone o ok. 7 km od Władysławowa, będąc wcześniej częścią tegoż miasta. Lokalizacja na Półwyspie Helskim z nadbałtycką, czystą, szeroką i piaszczystą plażą z jednej strony i płytkimi wodami Zatoki Puckiej z drugiej, uczyniło to miejsce stolicą surfingu, skupiając uwagę fanów ekstremalnych sportów wodnych z całego kraju. 

 

 

Darłowo

 

 

Darłówko jako kurort nadmorski może poszczycić się piękną plażą, a w zasadzie plażami – ponieważ wybrzeże podzielone jest na dwie części za sprawą rzeki Wieprzy, która uchodząc do morza przecina 20-kilometrowy pas plaży. Darłówko Wschodnie posiada plażę miejscami oddzieloną od morza kamieniami. Na tej plaży udostępnione jest boisko do gry w piłkę siatkową i dmuchane zjeżdżalnie. Zachodnia plaża jest piaszczysta, dużo większa i nic nie odgradza jej od morza. Turyści mogą skorzystać tutaj z bogatych ofert wypożyczalni sprzętu wodnego i wodnych atrakcji typu: przejażdżka na dmuchanym bananie.

 

 

Dąbki

 

 

Dąbki leżą nad Bałtykiem i dużym, przymorskim jeziorem Bukowo. Ze względu na prozdrowotny mikroklimat i czystość powietrza, miejscowości Dąbki oraz okolicznym terenom nadano status uzdrowiska. Urok Dąbek przyciąga co roku tysiące turystów. Mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem i bogatym w jod morskim powietrzem gwarantują zdrowy wypoczynek. Jezioro Bukowo z przystanią i szkółką windsurfingu stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Bliskość średniowiecznego, bogatego w zabytki Darłowa gwarantuje dostęp do miejskich atrakcji.

 

 

Dębki

 

 

 

To własnie kwintesencja miejsca rodzin z dziećmi. Przepiękne, szerokie plaże, piasek jak mąka, płycizny przy brzegu. Ujście rzeki Piaśnicy do morza (oblegane przez dzieci). Bez dyskotek, imprezowiczów.Dłuuuga uliczka spacerowa. Możliwość domowych posiłków. Wspaniała okolica (las - jagody, grzyby), niedaleko stajnie ze zwierzakami. Park linowy, spływy kajakowe - spokojna rzeka. I na prawo i na lewo możliwość jazdy rowerami. Okolice są rezerwatami przyrody i parkami krajobrazowymi. Polecamy z czystym sumieniem.

 

 

 

Dziwnówek

 

 

Dziwnówek to mała miejscowość letniskowa położona pomiędzy morzem a Zalewem Kamieńskim. Niezwykle atrakcyjna, czysta i szeroka plaża, czyste i ciepłe wody Bałtyku powodują, że Dziwnówekjest dziś popularnym i lubianym letniskiem. Dziwnówek położony wśród sosnowych lasów posiada status uzdrowiska - leczy się tutaj schorzenia układu oddechowego.

 

 

Dźwirzyno

 

 

 

 

Dźwirzyno położone jest 13 kilometrów od Kołobrzegu, między brzegiem Bałtyku, a jeziorem Resko Przymorskie, nad cieśniną łączącą te wody - zwaną Kanałem Resko. Dźwirzyno znane jest z jednej z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu i jednego z najczystszych morskich kąpielisk. Szeroka plaża - utworzona z drobniutkich, czystych i jasnych ziarenek piasku przechodzi w kierunku lądu w wysoki wał wydmowy, dochodzący do 16 m n.p.m. Wydmy porośnięte lasem sosnowym stanowią atrakcyjny element miejscowego krajobrazu. Miejscowość położona jest wzdłuż jednej, głównej ulicy Wyzwolenia. Warto zatrzymać się na niej dłużej, chociażby dla rosnących tu szesnastu ponad 250-letnich dębów szypułkowych. Dźwirzyno ma nowoczesny port, przystań windsurfingową i jachtową. Miejscowość po raz pierwszy została odnotowana w kronikach w 1228 roku, a nazwa miejscowości wywodzi się najprawdopodobniej od słowiańskiego słowa "dźwirze" oznaczającego drzwi, wrota. Jego historia związana jest  nieodłącznie z losami miejscowego jeziora. 

 

Grzybowo

 

 

Grzybowo jest niewielką miejscowością wypoczynkową, ale w sezonie odwiedza ją sporo turystów (chyba jednak mniej niż Dźwirzyno). Plażę ma piękną - jedną z ładniejszych polskiego wybrzeża. W zależności od tego, gdzie mieszkamy w Grzybowie, mamy do niej spacerkiem 5 minut lub ponad 1 km (cześć osób podjeżdża samochodem).

 

 

Hel

 

 

Hel to popularny kurort nadbałtycki położony na samej północy Polski, w województwie pomorskim, na malowniczej i zadziwiającej Mierzei Helskiej, w pobliżu słynnej Juraty. Usytuowanie Helu na cyplu Półwyspu Helskiego jest naprawdę wyjątkowe, wody Bałtyku otaczają go z trzech stron, dając tym samym niesamowite wrażenie. Ponadto dogodne warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiły, że Hel szybko stał się znanym ośrodkiem wypoczynkowym, licznie przyciągającym letników. Jest tutaj wiele atrakcji min. fokarium z  fokami szarymi, mające na celu odtworzenie koloniii tego gatunku.

 

 

Jarosławiec

 

 

Jarosławiec to spokojne, niewielkie letnisko położone na środkowym wybrzeżu, blisko Darłowa i Ustki. Wspaniały klimat i krajobrazy, sosnowe lasy, czysta woda w morzu, nadmorski klif - to zalety Jarosławca, które powodują, że miejscowość ta co roku przyciąga rzesze turystów. Na wypoczywających w tym miejscu wczasowiczów czeka również wiele ciekawych atrakcji, które urozmaicą nadmorski wypoczynek. Jarosławiec oferuje także bogatą bazę gastronomiczną oraz noclegów.

 

 

Jurata

 

 

Jurata to miejsce nad Morzem Bałtyckim, gdzie można poczuć powiew luksusu. Natura żyje tu własnym trybem – nad samym brzegiem morza zwieszają się bujne zarośla, w słoneczne dni przypominające krajobrazy śródziemnomorskie. Spacery tutejszą plażą obfitują w niezwykłe widoki, a powietrze jest niezwykle czyste. Jurata leży na Mierzei Helskiej między Jastarnią a Helem...

Plaża w Juracie znajduje się u wylotu deptaka, czyli ul. Międzymorze, na otwarty Bałtyk. Jest niezbyt szeroka, ma ok. 100 m długości i jest ukryta wśród soczyście zielonej, bujnej roślinności. To sprawia, że można się tu poczuć swobodnie i totalnie się wyluzować – jest po prostu bardzo kameralnie. Nawet piasek rozpieszcza tu plażowiczów – jest drobniutki, czyściutki i bardzo jasny, w słońcu wygląda, jakby był biały.

 

 

Jastarnia

 

 

Jastarnia to bardzo atrakcyjna miejscowość nadbałtycka, która przycupnęła w samym sercu węziutkiego półwyspu helskiego, pomiędzy Zatoką Pucką, a otwartym morzem, w województwie pomorskim, na samym krańcu Polski.

Niemal przez cały rok a głównie w sezonie Jastarnia zapewnia turystom wspaniałe atrakcje i niezapomniane wrażenia z pobytu. Piękne złociste plaże, molo, czyste powietrze z leczniczym jodem, żeglowanie i windsurfing, latarnia morska, torpedownie, gościnni mieszkańcy. To wystarczy, aby przywołać rzesze turystów z kraju i zagranicy.

Na wymagających czekają tu niezwykle malownicze krajobrazy, ciekawe szlaki turystyczne oraz bogata kultura rdzennych Kaszubów, którzy chętnie pomogą zgłębić tajniki swych tradycji zainteresowanym turystom.

 

 

Jastrzębia Góra

 

 

 

To jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. W Jastrzębiej Górze wart uwagi jest wyjątkowo malowniczy, wysoki klif. Jastrzębia Góra stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskich miejscowości takich jak: Rozewie, Władysławowo i Karwia oraz na Hel i do Trójmiasta.

 

 

Karwia

 

 

Karwia to letniskowa miejscowość położona nad morzem, niedaleko Jastrzębiej Góry. Największą jej atrakcją jest bez wątpienia szeroka, piaszczysta plaża, oddzielona od lądu wydmami i lasem sosnowym, zaliczana do najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża. Historia Karwi sięga 1274 roku, natomiast turyści przyjeżdżali tu już przed II Wojną Światową dla szerokiej plaży z sosnowym lasem i wydmami oraz czystego powietrza bogatego w jod. Na terenie Karwi i Jastrzębiej Góry wytyczono 3 trasy do Nordic Walking o łącznej długości ponad 32km i różnym stopniu trudności.

 

 

Krynica Morska

 

 

 

Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce. Usytuowana na północy Polski, na małym skrawku lądu - Mierzei Wiślanej, otoczona od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego porośnięta wiecznie zielonym, sosnowo - bukowym lasem, od dziesiątek lat przyciąga tysiące turystów. Co sprawia że turyści przyjeżdżają tu rokrocznie? Z całą pewnością klimat: czyste, obfitujące w jod powietrze, długie, piaszczyste plaże z miłym dla stóp piaskiem, wysokie, białe wzniesienia wydmowe, idealnie nadające się do żeglarstwa, bogate w ryby, wody Zalewu Wiślanego oraz piękne, gęste lasy obfitujące w różne gatunki roślin i zwierząt.

 

 

Łazy

 

 

Łazy to niewielka wioseczka w województwie zachodniopomorskim, położona w obszarze chronionego krajobrazu Koszaliński Pas Nadmorski, którą na stałe zamieszkuje ledwie 80-kilka osób. Zasługiwałaby więc na miano zapomnianej przez Boga i ludzi, gdyby nie mały, acz wiele zmieniający szczegół – położenie. Miejscowość znajduje się nad samym Morzem Bałtyckim, w pobliżu mierzei oddzielającej je od dwóch jezior. To sprawia, że w trakcie letniego sezonu wakacyjnego wieś zapełnia się turystami, złaknionymi solidnego i zasłużonego odpoczynku w spokoju od ciężkiej i stresującej pracy. Poszukiwacze mocniejszych wrażeń i wyszukanych nocnych rozrywek trafili raczej pod niewłaściwy adres, chyba że są mobilni lub nie obawiają powrotu busami: tutaj wyjątkowym wydarzeniem jest kino letnie.

 

 

 

Łeba

 

 

Łeba to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na polskim wybrzeżu. To co wyróżnia ją od wielu nadmorskich miejscowości to jej specyficzny klimat i szerokie piaszczyste plaże z bezustannie usypywanymi wydmami. Łeba otoczona jest z trzech stron wodą, od północy morzem Bałtyckim, od zachodu jeziorem Łebsko, a od wschodu jeziorem Sarbsko. Pomiędzy jeziorem Łebskim, a morzem znajdują się wydmy ruchome, zjawisko niespotykanie rzadkie w Europie. Wydmy ruchome wchodzą w obszar Słowińskiego Parku Narodowego, który został uznany przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery. Miasto Łeba to również bogata oferta turystyczna obfitująca w liczne atrakcje turystyczne, do głównych zaliczany jest największy w Polsce park dinozaurów - Łeba Park, a także stadnina koni, park linowy oraz wystawa motyli.

 

 

Łukęcin

 

 

 

Łukęcin może się pochwalić piaszczystą i dosyć szeroką plażą. Główne przejście na plażę - przedłużenie ulicy Morskiej - wiedzie po schodkach. Przy tym zejściu, w sezonie wakacyjnym, jest wytyczane strzeżone kąpielisko o długości około 200 metrów. Kąpielisko rozciąga się na odcinku 100m na wschód i 100m na zachód od zejścia na plażę będącego przedłużeniem ul. Morskiej. Przewidywana maksymalnie liczba osób korzystających dziennie to około 2000. Przy powyższym zejściu na plażę znajduje się sanitariat.

Inne zejścia na plażę są bardziej dzikie. Z głównej drogi przebiegającej przez Łukęcin na piaszczysty brzeg morski jest około kilometra. Jeśli wybierzemy noclegi w Łukęcinie w okolicach ulicy Morskiej to będzie to tylko 400 - 500 metrów. Niewątpliwym atutem tutejszej plaży jest to, iż poza strzeżonym kąpieliskiem, nie jest ona zatłoczona, nawet w szczycie sezonu. Na plaży znajduje się mała platforma widokowa.

 

 

Niechorze

 

 

 

Położona w województwie zachodniopomorskim wieś sołecka Niechorze od północy ma dostęp do Morza Bałtyckiego, od południa zaś sąsiaduje z jeziorem Liwia Łuża. Miejscowość ta znajduje się pomiędzy Rewalem a Pogorzelicą. Wczasy nad morzem w rodzinnej atmosferze i wspaniały klimat Niechorza wpływają na samopoczucie i relaksujący nastrój.

 

 

Ostrowo

 

 

 

Ostrowo jest małą kaszubską wsią, położoną na nadmorskiej, słonecznej równinie, pośród łąk, w pobliżu lasu, między Karwią a Jastrzębią Górą. Ostrowo jest miejscem, gdzie można znaleźć ciszę i spokój oraz czyste, nasycone morskim aerozolem powietrze i wypoczywać na wspaniałej, szerokiej, piaszczystej plaży. Jest to idealne miejsce dla ludzi, którzy chcą odpoczywać daleko od zgiełku nadmorskich kurortów - rodzin z dziećmi, miłośników i miłośniczek natury i długich spacerów po rozległej plaży.

 

 

Pobierowo

 

 

 

Pobierowo to znana, nadbałtycka miejscowość wypoczynkowa, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, należąca do przepięknych terenów Wybrzeża Rewalskiego. Pobierowo jest największą miejscowością Gminy Rewal(w której skład wchodzą również: Pustkowo, Trzęsacz, Niechorze, Pogorzelica), zarówno pod względem liczby ludności, jak i powierzchni. 

Pobierowo, mimo że położone nad samym Bałtykiem, to jednak prezentuje nie tylko typowo nadmorski krajobraz. Z każdej strony bowiem, miasto otoczone jest przepięknie pachnącymi lasami sosnowymi. Ponadto, morski horyzont, sąsiaduje tu z plażami, piaszczystymi wydmami, klifami, borami sosnowymi, łąkami, torfowiskami i ukwieconymi, zadbanymi ulicami miasteczka. Panujący tu klimat jest naprawdę niepowtarzalny i sprawiający, że chce się tutaj powracać.

 

 

Pogorzelica

 

 

 

Pogorzelica to niewielka, urokliwa miejscowość letniskowa nad Bałtykiem, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, przynależąca do malowniczego regionu Wybrzeża Rewalskiego. Na czystej, piaszczystej plaży w Pogorzelicy wyznaczone jest strzeżone kąpielisko o 200 metrowej linii brzegowej, obejmujące pas od zejścia plażowego przy ulicy Plażowej do zejścia nieopodal Sztormowej. Drugi, 100 metrowy strzeżony fragment plaży, obejmuje obszar od zejścia ulicą Morską, w kierunku zachodnim. Tutejsze, doskonałej jakości wody, wielokrotnie otrzymywały odznaczenie Błękitnej Flagi.

 

Puck

 

 

 

Puck to bardzo piękna, spokojna miejscowość położona w województwie pomorskim, nad samą zatoką Pucką, między Władysławowem a Rewą. 

Puck oferuje pięknie zagospodarowany teren, mnóstwo zieleni, atrakcji i zabytków. Jest to świetne miejsce do serfowania, opalania się oraz wszelkich zabaw nad wodą. Puck był miejscem zaślubin z morzem, pamiątką tego jest pomnik generała Hallera i pomnik zaślubin z powiewającą polską flagą, przy ulicy Żeglarzy, w porcie rybackim.

 

 

Rewal

 

 

 

Rewal to jeden z najbardziej znanych kurortów nadmorskich naszego kraju. Leży w południowo zachodniej Polsce, na Wybrzeżu Trzebiatowskim.

Rewal corocznie przyciąga wielu turystów, oferując im szeroką plażę, wspaniały mikroklimat, czystą wodę, place zieleni oraz wiele atrakcji i rozrywek. Na stromym brzegu klifowym wzdłuż plaży znajduje się cienista promenada, skąd roztacza się przepiękny widok na morze i plażę.

Rewal posiada znakomite warunki do uprawiania sportu jak i rekreacji. Mieści się tu nowoczesna hala sportowa z boiskiem o powierzchni ok. 1200 m2, siłownia, korty tenisowe, skate park oraz gabinet odnowy biologicznej. Rewal zabudowany jest niewielkimi budowlami, mieszczą się tu również kwieciste place, liczne kawiarenki, restauracje regionalne, sklepy, bary, smażalnie ryb, dyskoteki. Oferuje swoim wczasowiczom wysoki standard wypoczynku. Zachwyca turystów swoją urodą, zadbaną zielenią, specyficznym klimatem oraz miłą atmosferą.

 

 

Rowy

 

 

 

Rowy to nadmorska wieś położona na zachód od jeziora Gardno. To miejscowość turystyczna (dawniej osada rybacka), położona między Łebą a Ustką. W okolicy występują wybrzeża klifowe (na zachód od Rowów) i ruchome wydmy Słowińskiego Parku Narodowego, które rozciągają się na wschód od miejscowości.

 

 

Sarbinowo

 

 

 

 

To mała miejscowość, o charakterze typowo letniskowym. Jej położenie w pasie nadmorskim, nieopodal kurortów Mielno i Ustronie Morskie zapewnia wiele atrakcji w pobliżu. Teraźniejsze Sarbinowo leży blisko brzegu morza, jednak nie od zawsze tak było. Dawniej, wczasowisko leżało około 1,5 km od brzegu, lecz morze podmywało brzeg i żeby chronić Sarbinowo na początku XX wieku zbudowano mur długi na kilometr. Do naszych czasów ocalał górujący nad wioską - neogotycki kościół z 1856 roku. Turyści co roku chętnie korzystają z pięknej, piaszczystej sarbinowskiej plaży.Atutem Sarbinowa jest niedroga - w stosunku do sąsiednich większych kurortów - baza noclegowa.

 

 

Sianożęty

 

 

Sianożęty - nieduża miejscowość wakacyjna położona nieopodal Kołobrzegu (ok 10 km na wschód), w niewielkiej odległości od Ustronia Morskiego. Sianożęty położone są tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży. Z miejscowości na plażę wiodą trzy, w ostatnim czasie wyremontowane, oznakowane wejścia. Złocisty piasek oraz łagodne zejście do morza zachęcają urlopowiczów do zażywania kąpieli słonecznych i morskich. W sąsiednim Ustroniu Morskim znajduje się także molo spacerowe o długości 100 metrów.

 

 

Świnoujście

 

 

Miejscowość z potencjałem, by stać się czymś w rodzaju małej polskiej Wenecji – niekoniecznie ze względu na renesansowe bogactwo tradycji, a okoliczności przyrody. Świnoujście leży na w sumie 44 wyspach, wysepkach i łachach. Tyle że w przeciwieństwie do włoskiej perły (lub swojskiego Wrocławia), tutaj zabudowania znajdują się wyłącznie na 3 z nich – Uznamie, Wolinie i Karsiborze. Świnoujście proponuje cały szereg aktywności związanych z wodą. Tutejsza plaża – rozległa, piaszczysta, długa, czysta – należy do największych na całym polskim wybrzeżu. Przez postępujące na tym odcinku cofanie się morza, staje się coraz szersza, a kąpieliska są dość płytkie i dzięki temu nieco bezpieczniejsze. Głównym atutem jest jednak wyższa niż w innych miejscach polskiego Bałtyku temperatura wody. Pozwala to na niemal nieskrępowane szaleństwa na falach, z użyciem różnorodnego sprzętu (łódki, skutery, motorówki, dmuchane zabawki) lub bez dodatkowego wyposażenia. Plaże w Świnoujściu regularnie otrzymują prestiżowy międzynarodowy certyfikat – Błękitną Flagę, będący gwarancją najwyższej jakości.

 

 

 

Ustka

 

 

 

Ustka corocznie wygrywa w rankingach najpiękniejszych polskich plaż. Piękna, długa na cztery kilometry, piaszczysta plaża w Ustce z międzynarodowym certyfikatem jakości jest skarbem miasta, przyciągającym do niego rocznie nawet ponad pięciokrotnie więcej turystów niż jest tu mieszkańców. Okalają ją sosnowe lasy, powietrze jest bogate w jod, a wokół znajduje się szlak rowerowy.

 

 

Ustronie morskie

 

 

Ustronie Morskie to jedna z najchętniej odwiedzanych miejscowości na północy naszego kraju. Miejscowość ta, a raczej wioska, położona jest w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kołobrzeskim, pomiędzy Kołobrzegiem a Koszalinem, licząca ok. 3000 mieszkańców. Wybrzeże w Ustroniu Morskim wyróżnia się dzięki pięknemu klifowi oraz czystej plaży, z której można wejść na dwa spacerowe mola. Woda w tym regionie należy do najczystszych na polskim wybrzeżu bałtyckim a bezpieczeństwa pilnują wykwalifikowani i wyposażeni w specjalistyczny sprzęt ratownicy. 

 

 

Wicie

 

 

Wicie nie ma charakteru ani walorów głośnego kurortu. Tu pokażesz dziecku krowy, kury... i tu po deszczu nieodzowne będą kalosze. Tu możesz napić się mleka prosto od krowy i poczekać aż kura zniesie dla ciebie jajko. A potem pójdziesz na piękną malowniczą plażę lub nad jezioro, albo długi spacer.

 

 

Władysławowo

 

 

 

Władysławowo jest miejscowością z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. W mieście znajduje się port morski położony nad otwartym morzem, którego część stanowi zachodni falochron pełniący także funkcję turystycznego mola. Władysławowo oferuje swoim turystom kąpieliska, których szerokość plaży sięga 200 m. W okresie letnim czynnych jest 12 kąpielisk strzeżonych.

 

 

 

 

Źródła: http://www.karwia.info.pl/ http://www.bialogora.pl/ http://www.chalupy.pl/ http://www.dabki.pl/ http://www.dziwnowek.pl/ http://www.leba.pl/ http://grzybowo.pl/ https://www.polskieszlaki.pl/hel.html http://www.jaroslawiec.com.pl/ http://www.jurata.com http://www.jastarnia.pl/index.html http://www.jastrzebiagora.pl/ http://www.niechorze.pl/ http://www.krynicamorska.tv http://www.ostrowo.pl/ https://rowy.pl/ http://www.sarbinowo.com.pl/ http://www.sianozety.pl/ https://turystyka.wp.pl https://www.ustronie-morskie.pl/ http://www.morzewicie.pl/ http://wladyslawowo.pl/https://dziecko.trojmiasto.pl/http://www.xn--azy-gwa.com.pl/http://www.lukecin.com.pl/

http://www.pobierowo.net.pl/http://www.pogorzelica.pl/http://dzwirzyno.plhttp://www.swinoujscie.info.pl/http://www.darlowo.com.pl 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":