Wybierz miasto:

Miasto:

Termy Bukowina-wspaniały relaks dla rodziny

Zima to wspaniały czas na błogie lenistwo, a czas zbliżających się ferii to odpowiedni moment, by rozkoszować się czasem z rodziną. Idealnym miejscem do celebracji wypoczynku będą Termy BUKOVINA, które w swojej ofercie zawierają mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

Jakie atrakcje czekają dzieci w Termach BUKOVINA?

 

1. Szaleństwa na basenach wewnętrznych:

 

a) Bystry Potok

 

Dzieci z pewnością polubią rwącą rzekę Term BUKOVINA – „Bystry Potok”.  Składa się z dwóch części o różnych głębokościach (0,4 m i 0,9 m). Dzięki lokalizacji w Strefie dla Dzieci i Młodzieży – najmłodsi mogą szaleć tu do woli, bez szkody dla komfortu dorosłych. 

 

b) Mocydełko

Ma tylko 0,4 m głębokości, więc jest idealna dla najmłodszych, a temperatura wody wynosi 30–36C.

 

c) Zjeżdżalnie:

- Wartko Ruła: zjeżdżalnia o długości ponad 100m.

- Krynconka: zjeżdżalnia o długości  53m.

- Łostry Śwung: zjeżdżalnia o długości  15m.

 

 

KUP TUTAJ BILET ON-LINE

 

 

 

 

Jakie atrakcje czekają dorosłych w Termach BUKOVINA?

 

 

1. Masaże w ciepłej wodzie termalnej na basenach wewnętrznych:

 

a) Bulgotnik

 

To basen z hydromasażem, którego nie spotkasz nigdzie indziej! Pozwól sobie na precyzyjny masaż wszystkich partii ciała: od stóp po barki, który zapewnią Ci dwa pierścienie z dyszami masującymi. Głębokość basenu to 1,3 m.

 

b) Bonior Basisty

To największy wewnętrzny basen Term BUKOVINA! Rozpoznasz go z łatwością – ma oryginalny kształt basów. Znajdziesz tu dysze masujące, „grzybek wodny”, „gejzery” oraz ławki z hydromasażem.

 

c) Jacuzzi

W Termach BUKOVINA znajdziesz cztery duże wanny z hydromasażem, w których nie tylko odpoczniesz, ale też poprawisz kondycję swojej skóry!.

d) Sauny wewnętrzne

Sauny stworzone do relaksu! Znajdź chwilę dla siebie w naszych Saunach Fińskich, Łaźniach Parowych, Kabinie na podczerwień, Lakonium lub Strefie wypoczynku.

 

e) SPA

Sprawdź nasze wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne inspirowane naturalnym bogactwem regionu. Podaruj sobie odrobię komfortu podczas zabiegów pielęgnacji twarzy i ciała.

W strefie Wellness BUKOVINA znajdziesz 12 gabinetów zabiegowych, pokój relaksu z jacuzzi, tężnię z solanką rabczańską, komorę hiperbaryczną, klub fryzjerski Maniewski i salkę cardio.

 

f) Tężnia

Wykorzystaj wyjątkowy mikroklimat i zażyj inhalacji! Pobyt w Tężni to sposób na schorzenia górnych dróg oddechowych, alergie i ogólne zmęczenie.

Zobaczysz tu drewnianą konstrukcję wypełnioną gałązkami tarniny, na które z góry spływa rabczańska solanka rozbijająca się o poszczególne gałązki.

 

KUP TUTAJ BILET ON-LINE

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

 

2. Masaże w gorącej wodzie termalnej na basenach zewnętrznych:

 

a) Niebiesko Dolina

Najcieplejszą wodę w Termach BUKOVINA znajdziesz w rekreacyjnym basenie „Niebiesko Dolina”. Możesz się tu odprężyć na leżance z hydromasażem lub skorzystać z dysz masujących kark i plecy. Głębokość basenu to 1,35 m.

 

 

b) Sauny zewnętrzne

Przyjdź do „Łozpolonej Maryny” (sauny góralskiej 110oC i sauny fińskiej 90oC) na wyjątkowe rytuały zapachowe!

Organizujemy je codziennie o 12:00, 14:00, 19:00 i 21:00. 

 

c) Jaskinia nad Porońcem

Skorzystaj z atrakcji, które masz na wyciągnięcie ręki w basenie rekreacyjnym „Jaskinia nad Porońcem”. Podziwiaj kaskady w formie wodospadu, eksploruj grotę skalną i daj ponieść się „bystremu potokowi”! Głębokość basenu to 1,3 m.

 

 

KUP TUTAJ BILET ON-LINE

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

 

Po wodnych szaleństwach całą rodziną można zjeść coś zdrowego w Café BUKOVINA – czekają tu na Ciebie świeżo wyciskane soki, pyszne koktajle, owoce i różnorodne sałatki. Jeśli jesteś miłośnikiem słodkich przekąsek – również znajdziesz tu coś dla Ciebie! Nasi cukiernicy oferują szeroki wybór ciast i deserów własnej produkcji.

 

Jeśli masz ochotę na rodzinny obiad możesz odwiedzić Restaurację "Na Wiyrchu", która odznacza się szybką i profesjonalną obsługą i lokalnymi produktami, które wykorzystujemy do przygotowywania sezonowych dań.

 

 

KUP TUTAJ BILET ON-LINE

 

 

Wspaniałe jest to, że możesz spędzić rodzinny wypoczynek na dłużej w Hotelu BUKOVINA, gdzie na termy przejdziesz w szlafroku bezpośrednio z hotelu. 

 

Zrelaksuj się w malowniczej Bukowinie Tatrzańskiej, pośród gór i lasów z nielimitowanym wstępem do Term BUKOVINA :)

 

 

 

TERMY BUKOVINA

 

  ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzanska

  https://www.termybukovina.pl/  

termy@bukovina.pl  

+48 18 20 20 - 070

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl