Slaapraad
Dlaczego

warto się zapisać:

BabyGo

Najbardziej wiarygodna

BAZA INFORMACJI DLA RODZICÓW w krakowie

Centrum Kultury Podgórza Ośrodek Ruczaj


, .

Dzielnica:

Adres firmy:

ul. Rostworowskiego 13
30-358 Kraków
tel. 12 266 09 73
ruczaj@ckpodgorza.pl

Witryna firmy:

http://www.ckpodgorza.pl

1 opinia dla Centrum Kultury Podgórza Ośrodek Ruczaj

 1. Oceniony 5 na 5.

  Dominika

  Brałyśmy udział z córeczką w zajęciach Harmoniusz w ramach Muzycznej Akademii Malucha organizowanej przez Centrum Kultury Ruczaj. Zajęcia odbywały się w dwóch grupach wiekowych 0-2 lat oraz od 2-4 lat. Córeczka miała wtedy niecały roczek, więc byłyśmy w tej młodszej grupie.
  Zajęcia oparte były na metodzie prof. E.E. Gordona. Prowadząca ( której nazwiska niestety już nie pamiętam) grała na różnych instrumentach muzycznych, śpiewała oraz zachęcała maluchy i dorosłych do wspólnej aktywności ruchowej oraz śpiewania. Były też kolorowe piłki, wstążki, dzieci mogły dotknąć różnych instrumentów i zobaczyć jaki dźwięk wydają. Zarówno dzieci, jak i rodzice, aktywnie uczestniczyli w zajęciach śpiewając, tańcząc i wspólnie się bawiąc.
  Grupa liczyła około 10 osób i były w niej zarówno dzieci pełzające, raczkujące, jak i chodzące, stąd formy aktywności były różnorodne. Zajęcia trwały jeden semestr od lutego do czerwca. Uczestnictwo było bezpłatne, gdyż były to warsztaty dofinansowane przez Urząd Miasta.
  Moja córeczka bardzo lubiła uczestniczyć w tych zajęciach i chętnie na nie chodziłyśmy.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *