Wybierz miasto:

Miasto:

Laser City- Laserowe Miasto rozrywki. Laserowy paintball

Adres:
ul. Bursaki 6D 20-150, Lublin
Godziny:
Godziny otwarcia:
Pon-Pt 12:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela nieczynne
Telefon:
Pokaż numer

Laser City- Laserowe Miasto rozrywki. Laserowy paintball

 

Laser City to pierwsze na Lubelszczyźnie Laserowe Centrum Rozrywki. Jest to wyjątkowe miejsce w Lublinie, w którym można spędzić aktywnie czas. Laser City oferuje rozgrywki w laserowy paintball, który jest alternatywą dla normalnego paintballu tyle, że bez siniaków i zabrudzeń po farbie. Jest także gwarancją na wiele niezapomnianych chwil. Uczestnicy przenoszą się w świat wirtualnej gry, która rozgrywa się na żywo. Wyposażeni w broń laserową uczestnicy wcielają się w swojego bohatera gier komputerowych. LaserCity oferuje również tradycyjny paintball na markery oraz strzelnicę ASG. 

 

Paintball City to niespotykany paintball w centrum miasta. Arena do gry znajduje się na otwartej przestrzeni pod gołym niebem. Teren jest zabezpieczony profesjonalnym ogrodzeniem (specjalne siatki). Uczestnicy rozgrywek mogą chować się we wrakach samochodów, za ściankami, garażami, oponami, a także wejść na ambonę obserwacyjną. Dla "pokonanych" i obserwatorów paintballowych zmagań jest przygotowany taras widokowy, z którego będzie można śledzić przebieg gry.

Strzelnica ASG to wspaniała forma rozrywki na indywidualne ćwiczenie swojej celności. Strzelnica ASG przeznaczona jest do korzystania rekreacyjnego. Strzelanie odbywa się przy użyciu replik broni krótkich. Za amunicje służą plastikowe kulki. Jest to świetny pomysł na doskonalenie swojej celności oraz wspaniała rywalizacja zapewniająca wysoki poziom adrenaliny.

 

Uczestnicy w szczególny sposób przeżywają wspaniałe emocje związane z rywalizacją i wygrywaniem. Co najważniejsze jest to zachęta na kolejne atrakcje, które nigdy nie będą takie same. Wzbudzą nowe, wspaniałe wrażenia będące emocjonującym wspomnieniem na całe życie.

 

laser 3.jpg

 

Laser City to miejsce, w którym można zorganizować niezapomniane i wyjątkowe imprezy tj:

 

-wieczory panieńskie i kawalerskie

Zarówno wieczór panieński jak i wieczór kawalerski mogą być obfite we wspaniałą grę wprowadzająca do dalszych szaleństw ostatniej nocy nazywanej inaczej “wolności”. Przeniesienie się na chwile na pole bitwy, w którym trzeba wykazać się nie tylko instynktem, ale zachowaniem rozwagi. Posiadamy specjalnie dla was dodatkowo 100 metrową salę do organizacji wieczorów kawalerskich i panieńskich. Mamy też na zewnątrz grilla, który jest do dyspozycji korzystających w wynajęcia sali.

A może by tak połączyć oba wieczory – panieński i kawalerski i sprawić aby zmierzyły się ze sobą drużyny, których liderami będą pan młody i pani młoda? Wspólna rywalizacja damsko-męska, w której może być tylko jeden zwycięzca.

-Urodziny i inne imprezy dla dzieci

Dzieci podczas imprez urodzinowych uwielbiają zabawy, w których trzeba się dużo ruszać. Dzięki Laser City mogą  razem z innymi dziećmi, robić rzeczy, których w domu z pewnością byśmy nie pozwolili. Na arenie paintball nie zabraknie miejsca na urodzinowy tort, złożenia życzeń solenizantowi wręczeniu prezentów. Posiadamy 100 metrową salę do organizacji urodzin. Nasi instruktorzy zapewniają pełne bezpieczeństwo i sprawiają uśmiech na twarzach dzieci. Poprzez logiczne rozwiązywanie przygotowanych zagadek i labiryntów dzieci uczą się takich umiejętności jak zdrowa rywalizacja czy zespołowość. Połączmy zatem przyjemne z pożytecznym i dajmy szansę wykazania się naszym pociechom. Laser City to najlepsza impreza dla dziecka w Lublinie i najbardziej kreatywne miejsce na urodziny dla dziecka.

 

- Imprezy integracyjne i wyjścia firmowe dla firm

W Laser City  łączymy integrację z rozrywką. Poprzez zdrową rywalizację budujemy współpracę wśród pracowników. Dajemy im szansę pokazania się od innej strony niż w miejscu pracy. Dodatkowo posiadamy 100 metrową salę do organizacji tego typu imprez, więc z pewnością wszyscy się zmieścicie. W tym miejscu sprawimy że na długo pozostaną w waszych głowach śmieszne sytuację i często będą pękać niczym w szwach – dystanse.

 

 

Na imprezy okolicznościowe polecamy także:

-wynajem naszej fotobudki:

http://fotobudka-lublin.pl/

- wynajem nowoczesnego barmana (automatu do robienia drinków i koktajli)

http://barmixlublin.pl/

-wynajem fotografa i kamarzysty

https://videotdi.pl/

 

 

 

Napisz opinię o "Laser City- Laserowe Miasto rozrywki. Laserowy paintball"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl