Wybierz miasto:

Miasto:

Park Trampolin Mania Skakania

Adres:
ul Krochmalna 13i, 20 - 401 Lublin
Godziny:
Zapraszamy przez cały tydzień, od 9.00 do 21.00.
Telefon:
Pokaż numer

Centrum Aktywności Lublin to wspaniałe miejsce dla całej rodziny. W jednym miejscu PARK TRAMPOLIN, MINI PARK LINOWY ORAZ SALA ZABAW DLA DZIECI   Mania Skakania to wyjątkowe miejsce w Lublinie, w którym można spędzić aktywnie czas. Nie ma tu ograniczeń wiekowych, skakać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

 


W Parku dostępne są trampoliny poziome i skośne, baseny z gąbkami, zjazd tyrolski, boiska do koszykówki, siatkówki i zbijaka na trampolinach. Cała zabawa odbywa się pod okiem WYKWALIFIKOWANYCH INSTRUKTORÓW, którzy oprócz tego że pilnują bezpieczeństwa na sali, mogą nauczyć różnych ewolucji na trampolinach.

 


Dla urozmaicenia czasu naszym pociechom możemy zaproponować MINI PARK LINOWY wraz ze ścianką wspinaczkową, gdzie mogą sprawdzić swoje umiejętności i koordynację ruchową. Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych klientach, mamy dla nich SALĘ ZABAW DLA MALUCHÓW. Miejsce to jest skierowane dla dzieci do lat sześciu. Wypełnione jest licznymi atrakcjami – zjeżdżalnia rolkowa, basen z kulkami, labirynt, bujane zwierzaki oraz domki tematyczne.

 


W swojej ofercie mamy też możliwość zorganizować :
-super skoczne urodziny,
-wejścia grupowe, 
-imprezy firmowe
-lekcje wf-u.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :)

 

Napisz opinię o "Park Trampolin Mania Skakania"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl