Wybierz miasto:

Miasto:

Najlepsze zajęcia dla dzieci - Kolorado

Typ: Bawialnie dla dzieci Region: Skawina

Kolorado to sala zabaw dla dzieci, które zostało wyróżnione przez Portal rodzinny BabyGo, gdyż oferuje Najlepsze zajęcia dla dzieci. Zlokalizowane w Skawinie niedaleko Krakowa przy ul. ul. Radziszowskiej 7. 

Portal rodzinny BabyGo wyróżnił Kolorado, ponieważ:

 

W Kolorado każde zajęcia dla dzieci są dostosowane do odpowiedniej grupy wiekowej. W ofercie szkoły Kolorado znajdziemy zajęcia dla dzieci:

 

 

ZUMBA KIDS -

 

dla dzieci od 3go roku życia. Czas trwania to 45 minut, dodatkowo po zajęciach 30 minut zabawy na sali GRATIS. 45zł za miesiąc ( 4 zajęcia w miesiącu). Zajęcia odbywają się w czwartki o godzinie 16:00

 

https://www.facebook.com/events/409880156325440/

 

 

Plastykomania - 

 

kreatywne zajęcia plastyczne dla dzieci od czterech lat. 60zł/miesiąc.  Zajęcia odbywają się w czwartki o godzinie 17:15

 

 

Angielski dla dzieci :

 

 

zajęcia dla dzieci DO 3 roku życia, KARNET 60zł za 4 zajęcia do wykorzystania w ciągu dwóch miesięcy. zajęcia odbywają się w poniedziałki o godzinie 15:10  

 

https://www.facebook.com/koloradoskawina/photos/a.1813769655549396/2476952269231128/

 

 

 

Teatr dla dzieci -

 

Zawsze w 3 niedzielę miesiąca o godzinie 16:00 Teatr dla dzieci. Spektakl jest biletowany, 25zł dziecko. Opiekun dziecka do 3 roku zżcia wchodzi gratis. 

 

 

 

 

Rytmika:-

 

 

zajęcia w grupach: do 3 roku życia wtorki godz. 17:00, 3-6 lat wtorki godzina 17:45, karnet 70zł za 4 zajęcia do wykorzystania w ciągu dwóch miesięcy.   https://www.facebook.com/koloradoskawina/photos/a.1796267427299619/2473418136251208/  

 

Sensoplastyka®

 

 

zajęcia, podczas których dzieci swobodnie tworzą wykorzystując TYLKO artykuły spożywcze, dzięki czemu są to zajęcia bezpieczne już dla najmłodszych!
Dlaczego warto uczestniczyć w zajęciach? Ponieważ Sensoplastyka® rozwija samodzielność, kreatywność, poczucie sprawstwa oraz zaspakaja potrzebę eksperymentowania i BRUDZENIA SIĘ .

 

 

Igła z Nitką - 

 

zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat. Z kolorowych materiałów stworzymy poduszki - rogale podróżne niezbędne podczas wakacyjnych wycieczek. Zajęcia pozwalają nabyć nowe umiejętności manualne, ćwiczą cierpliwość i precyzje,  ale przede wszystkim są świetną zabawą relaksacyjną. A w nagrodę za wytrwałość każde dziecko zabiera ze sobą stworzoną przez siebie poduszkę. Cena za 1,5h zajęć to 30zł. Z uwagi na różne tempo pracy dzieci czas ten może być zmienny.

 

 

Logorytmika - 

 

zajęcia muzyczno – ruchowe, które zostały wzbogacone o elementy służące rozwojowi mowy. Łączą zabawę z nauką w sposób ciekawy i owocujący lepszym rozwojem motorycznym dziecka. Zadaniem ćwiczeń logorytmicznych jest uwrażliwienie dzieci i zwrócenie ich uwagi na zjawiska wspólne dla muzyki i wypowiedzi (rytm, tempo, wysokość dźwięku, głośność dźwięku i artykulację). Celem tych zabaw jest:
- rozwijanie orientacji przestrzennej, kierunkowej i czasowej,
- wyrabianie u dzieci prawidłowego wykonywania ruchów lokomocyjnych,
- opanowanie umiejętności napinania i rozluźniania określonych partii mięśni,
- rozwijanie funkcji uspołeczniających i wychowawczych,
- wyrabianie koncentracji uwagi,
- usprawnianie artykulatorów mowy,
- stymulowanie myślenia i mowy.
Koszt zajęc to 60zł/miesiąc - 4 zajęcia.

 

 

Robotyka dla dzieci- 

 


Podczas zajęć połączymy naukę z dobra zabawą korzystając z zestawów Lego Wedo oraz Lego Mindstorms.
Młodsi inżynierowie poznają możliwości kompletu Wedo i poprzez zabawę zbudujemy fantastycznego robota, który dzięki silnikowi i czujnikom wprawimy w ruch, a także zagłębimy się w świat robotyki. Dostosowany do najmłodszych interfejs programowania Lego Wedo - pozwoli Twojemu dziecku intuicyjnie zbudować program z bloczków/symboli i wprawić robota w pożądany ruch. Nauczy się przy tym logiki programowania oraz podstawowych pojęć programistycznych. Dla starszych dzieci mamy przygotowane komplety Lego Mindstorms - posiadające znacznie więcej elementów konstrukcyjnych oraz posiadają aż 3 silniki i 4 czujniki. Bardziej rozbudowany program pozwoli nam na zaprogramowanie niesamowitego robota, który będzie mógł wykorzystywać więcej niż jeden silnik. Młodsi i starsi wszystko sami zbudują za pomocą przejrzystych instrukcji na komputerach a przy pomocy instruktorów zakodują swój pierwszy program!

 

 

 

Kolorado

Adres: ul. Radziszowska 7, Skawina

790 400 350    

https://www.facebook.com/koloradoskawina/

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl