Wybierz miasto:

Miasto:

Najlepsze zajęcia dla dzieci w Krakowie- CENTRUM EDUKACYJNE FENIKS

Typ: Szkoły językowe/Edukacyjne Region: Prądnik Biały, Prądnik Czerwony

Centrum Edukacyjne Feniks to  wyjątkowe miejsce dla dzieci i rodziców zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Dobrego Pasterza 52 i przy iul. A Kaczmarczyka 1. Portal rodzinny BabyGo wyróżnił Centrum Edukacyjne Feniks gdyż oferuje Najlepsze Zajęcia dla dzieci w Krakowie. Dlaczego to najlepsze zajęcia dla Twoich dzieci?

 

-ponieważ w Centrum Edukacyjnym Feniks można znaleźć kursy z języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, angielskiego i rosyjskiego- i to wszystko w jednym miejscu!!!!!!!!!

 

Dla dzieci chcących uczyć się języka angielskiego  w Centrum Edukacyjnym Feniks zostały przygotowane specjalne programy nauczania dostosowane do ich wieku:

Angielski dla dzieci metodą Teddy Eddie- dla dzieci 2-7 lat

 • TEDDY EDDIE AND HIS SOCK, czyli TEDDY EDDIE I JEGO SKARPETKA to licencjonowany program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat, którego głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Autorki programu czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami. Teddy Eddie to nie tylko nauka angielskiego przez zabawę. To o wiele więcej. Jest to kompleksowa, przemyślana i nowoczesna metoda nauki języka angielskiego dająca Twojemu Dziecku możliwość podejścia do egzaminów Cambridge Young Learners English. Jest to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

 • Kurs Savvy Ed dla dzieci 7-10 lat

Savvy Ed to starszy brat misia Teddy Eddie. Savvy Ed to metoda bardzo ambitna. Dzięki niej, dzieci w wieku od 7 do 10 lat, opanowują ogrom materiału. Skuteczność tej metody polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele się uczą oraz ile od nich wymagamy. Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy na ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach, które systematycznie rozwijamy i utrwalamy. Metoda Savvy Ed jest idealna dla dzieci uczących się w szkołach językowych lub prywatnych szkołach podstawowych. Savvy Ed jest dedykowany uczniom, którzy KONTYNUUJĄ NAUKĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO po mocnym programie przedszkolnym, np. Teddy Eddie.

 • EXPLORERS: Curious Explorers- Program równoległy do programu Savvy Ed

  Program Curious Explorers jest przeznaczony dla dzieci, które rozpoczęły przygodę z językiem angielskim w szkole podstawowej. Uwzględnia program realizowany w szkole publicznej oraz dodatkowe zagadnienia leksykalno-gramatyczne. Bardzo ważnym aspektem w programie jest uwzględnienie rozwoju we wszystkich obszarach języka obcego (gramatyka, słownictwo, wymowa) jak i we wszystkich umiejętnościach (mówienie, rozumienie, pisanie i czytanie).

Centrum Edukacyjne Feniks oferuje zajęcia, które łatwo dopasować do poziomu zaawansowania, wieku czy też planu zajęć lub trybu nauki dzieci, młodzieży i nawet dorosłych. Każdy znajdzie tu kurs, który spełni jego oczekiwania i zadowoli.

W ofercie Centrum Edukacyjnego Feniks znajdują się:

 • kursy przez internet- Zajęcia odbywają się przy pomocy komputerów i łącza internetowego. Każdy uczestnik zajęć dołącza do konferencji, której gospodarzem jest lektor. Zajęcia przypominają więc videokonferencję. Odbywają się w małych grupkach, maksymalnie czteroosobowych. Dodatkowo do dyspozycji kursantów pozostają slajdy z zajęć. Jest do nich dostęp przez cały czas trwania kursu.
 • kursy grupowe-Są to kursy przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się języka ogólnego, tak aby móc wykorzystać nabytą umiejętność w każdej sytuacji. Na zajęciach grupowych, poprzez kontakt z pozostałymi kursantami, szybciej przełamuje się barierę językową, która na początku nauki jest szczególnie duża.
 • kursy dla firm-Centrum Edukacyjne Feniks organizuje szkolenia językowe dla firm. Oferujemy nowoczesne, niezawodne i efektywne rozwiązania w zakresie szkoleń językowych. Nie tylko uczymy, prowadzimy zajęcia, sprawdzamy postępy, ale również opiekujemy się współpracą z firmą od strony technicznej, administracyjnej.
 • kursy indywidualne-Zajęcia indywidualne to forma nauki przeznaczona dla osób, które chcą szybko i sprawnie nauczyć się języka obcego. Lektor może w 100% dopasować zajęcia pod tempo pracy kursanta. Dzięki temu efektywność zajęć się zwiększa. Lektor elastycznie manewruje tematyką spotkań – ustala indywidualnie z kursantem zakres materiału i formę zajęć. W zależności od potrzeb i sytuacji, ustalamy terminy i częstotliwość spotkań.Proponujemy pakiet godzin do wykorzystania w określonym przedziale czasu co daje gwarancję określonej ilości zajęć lekcyjnych.
 • kursy skrojone wg potrzeb- dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb
 • intensywne kursy maturalne- Kurs specjalnie przygotowany z myślą o maturzystach. Na zajęciach dokładnie omawiana jest forma egzaminu m
 • kurs przygotowujący do egzaminów językowych- Na zajęciach ćwiczymy poszczególne rodzaje testów – każdy egzamin rządzi się własnymi prawami, jest trochę inny i trzeba „nauczyć się” go zdawać. Dzięki pracy na autentycznych materiałach i wykorzystywaniu testów z poprzednich lat, można przygotować się maksymalnie do podjęcia próby testu.

 

 

CENTRUM EDUKACYJNE FENIKS

ul. Dobrego Pasterza 52, Kraków 

 ul. A Kaczmarczyka 1, Kraków

 

http://www.edufeniks.com

kontakt@edufeniks.com 692 708 383

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl