Wybierz miasto:

Miasto:

Najlepsze zajęcia dla dzieci w Krakowie- Kamyczki Patyczki

Typ: Bawialnie dla dzieci Region: Prądnik Biały

 

Kamyczki Patyczki to niezwykłe miejsce, które zostało wyróżnione przez Portal rodzinny BabyGo, gdyż oferuje Najlepsze zajęcia dla dzieci i młodzieży w Krakowie. Portal rodzinny BabyGo wyróżnił Kamyczki Patyczki, ponieważ:

 

 

Kamyczki Patyczki to wymarzone miejsce do zabawy, nauki i odpoczynku.

Kamyczki Patyczki to miejsce, w którym znajdziecie jednocześnie  salę zabaw ze zjeżdżalnią, ekranem multimedialnym, huśtawką, kąciki tematyczne oraz wiele kreatywnych zabawek, ale przede wszystkim mnóstwo wspaniałych i interesujących zajęć i warsztatów dla dzieci i ich rodziców.

Zajęcia i warsztaty oferowane przez Kamyczki Patyczki są bardzo wszechstronne i są skierowane do dzieci od pierwszych miesięcy życia i ich opiekunów.

W ofercie Kamyczków Patyczków znajdują się poniższe zajęcia i warsztaty:

 

 

 

 

WESOLUDKI

to zajęcia adaptacyjno-edukacyjne dla dzieci od 1,5-3 lat, przygotowanie do przedszkola. Spotkania WesoLudków to przede wszystkim pierwszy trening społeczny dla dziecka, które dopiero zaczyna dostrzegać obecność innych dzieci i uczy się z nimi współpracować. Dzieci przechodzą proces poznawania zasad panujących w grupie, integrują się z nią. Poprzez zróżnicowane aktywności (zabawy w kole, prace plastyczne, zabawy rytmiczne, części stałe) ćwiczymy zarówno dużą jak i małą motorykę oraz umiejętności typowo PRZEDSZKOLNE.

 

BRYKADEŁKO

to zajęcia multisensoryczne, ogólnorozwojowe dla dzieci od 8 do 18 miesiąca wraz z opiekunem/rodzicem. Zajęcia poprzez zabawę pobudzają spostrzeganie, myślenie, koncentrację, świadomość własnego ciała i przestrzeni, rozwój mowy, motoryki małej i dużej dziecka. Wszystko odbywa się w oparciu o wspieranie bezpiecznej więzi z opiekunem i wzbogacanie dialogu z dzieckiem. Prowadząca pokazuje nowe zabawy i opowiada jak wspierać rozwój każdego dziecka. To także pierwszy trening społeczny. Dzieci bawią się w bliskości z opiekunem oraz w bezpiecznym oddaleniu. Zyskują doświadczenie zabawy wśród dzieci.

 

 

JOGA DLA MAM- zajęcia, na które można wziąć swojego maluszka:)

Macierzyństwo jest wyjątkowym etapem w życiu każdej kobiety, ale zarazem bardzo wymagającym dla jej umysłu i ciała. Opieka nad dziećmi może być powodem bóli w plecach, napięć mięśniowych w okolicy górnych pleców i karku oraz bóli w nadgarstkach. Do tego dochodzi stres związany z niewyspaniem, wiecznym zamartwianiem się oraz chroniczne zmęczenie.

 

 

GRAJKI

To radosne i energetyczne spotkania z muzyką dla dzieci w wieku 0-4 lat z opiekunami, w czasie których dajemy maluchom możliwość w wyjątkowy sposób zanurzyć się w muzyce. To czas wypełniony improwizacją, śpiewem, tańcem, grą na instrumentach oraz muzycznych zabawach, ubrany w formę, która sprawia, że zanim zaczniemy się nudzić – czeka już na nas coś nowego. Balansujemy pomiędzy piosenkami wykonywanymi na podłodze, które wyraźnie skupiają naszą uwagę i uwrażliwiają na niuanse w melodii i rytmie, a aktywnościami wykonywanymi na stojąco – kiedy tańczymy, poruszamy się do muzyki wykonywanej na pianinie, nagrań z muzyką klasyczną, ludową lub rozrywkową oraz piosenek a Capella.

U podstaw naszych zajęć leży teoria umuzykalnienia dzieci wg Edwina Gordona, lecz łączymy ją z rytmiką dalcrozowską, naszą fantazją, latami doświadczeń i muzyką z całego świata.

GORDONKI

Gordonki – zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci (0-3 lat) to zaproszenie do wspólnego odkrywania świata dźwięków. Przy pomocy muzyki wykonywanej na żywo (śpiew, rytmizacja) dzieci odkrywają świat rytmów i skal. W spontaniczny sposób rozwijają swoje zdolności muzyczne oraz harmonię ruchu. Każdym zajęciom towarzyszą rekwizyty pobudzające dziecięcą wyobraźnię.
Warsztaty prowadzone są w oparciu o Teorię Uczenia się Muzyki profesora E.E Gordona, doświadczonego muzyka, pedagoga, jazzmana. Zajęcia „gordonowskie” stymulują rozwój muzyczny dziecka: kształcą słuch muzyczny, wzbogacają słownik rytmiczny i tonalny, doskonalą umiejętności śpiewania. Wpływają korzystnie na koordynację oddech – ruch – śpiew. Wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, zarówno motorykę jak i sferę intelektualną – umiejętność koncentracji oraz zdolność komunikowania się.

Na warsztatach pracujemy głosem. Jest to pierwszy i najbliższy człowiekowi instrument. Ważną rolę odgrywa także ruch. Dzięki niemu dzieci uczą się rytmicznego, harmonijnego poruszania się, które stanowi podstawę wyczucia i rozumienia rytmu, poznają swoje ciało oraz otaczającą je przestrzeń. Ponadto zajęcia są dla maluchów okazją do uczenia się naśladowania, współdziałania z innymi, podejmowania nowych działań-wyzwań.

 

 

W Kamyczkach Patyczkach istnieje również możliwość zorganizowania niezapomnianego przyjęcia urodzinowego. Na cza trwania przyjęcia sala zabaw jest do wyłącznej dyspozycji jubilata i Jego gości. Wszyscy goście są pod opieką doświadczonych animatorów którzy dostosowują swoją ofertę do wieku dzieci, zainteresowań i oczekiwań, aby zapewnić jak najlepszą zabawę. Maksymalna ilość dzieci uczestnicząca w przyjęciu urodzinowym to 22.

 

KAMYCZKI PATYCZKI - SALA ZABAW

ul. Glogera 53 Kraków

http://kamyczkipatyczki.pl/

E-mail: kamyczkipatyczki@gmail.com

Telefon: 500 222 325

 

 

Nasza Recenzja Kamyczków Patyczków:

https://babygo.pl/recenzja-zajec/kamyczki-patyczki-w-krakowie

 

Pani Edytka- właścicielka, opowiada o Kamyczkach Patyczkach w krótkim video:

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl