Wybierz miasto:

Miasto:

Najlepsze zajęcia dla dzieci w Krakowie- Kraina Twórczości

Typ: Szkoły językowe/Edukacyjne Region: Kraków

Kraina Twórczości to miejsce, które zostało wyróżnione przez Portal rodzinny BabyGo, gdyż oferuje Najlepsze zajęcia dla dzieci i młodzieży w Krakowie. Portal rodzinny BabyGo wyróżnił Krainę Twórczości, ponieważ:

- w Krainie Twórczości  dzieci odkrywają świat, wzbudzają w sobie pasję i rozwijają swoje zdolności.

 

-W Krainie Twórczości oferowane są poniższe zajęcia:

 

Robotyka czyli budowanie z klocków lego to idealne połączenie świetnej zabawy z edukacją. Dzieci budując roboty wykorzystują wiedzę z obszaru informatyki, fizyki, a także historii, biologii, geografii i astronomii- taka nauka to sama przyjemność. Ponadto dzięki budowaniu modeli LEGO dzieci rozwijają swoje umiejętności przestrzennego i logicznego myślenia.

Zaletą zajęć z Robotyki w Krainie Twórczości jest to, że dziecko może wybrać tematykę zajęć spośród trzech dostępnych

  • City CAMP  to zajęcia, na których dzieci nauczą się budować nowoczesne maszyny, poznając przy tym zasady ich działania i odkrywając fascynujący świat nauki. Wspólnie zbudujemy m.in. dźwig, samolot i wóz strażacki, a następnie zaprogramujemy je, aby jak najlepiej sprawdzały się w swoich rolach.
  • Star CAMP  to kurs, w którym dzieci poznają fascynujący świat astronomii i astrofizyki, budując modele statków kosmicznych i pojazdów inspirowanych filmami Science Fiction. Razem zastanowimy się co naukowcy osiągnęli w dziedzinie podboju kosmosu i jak światy filmu i nauki przenikają się i inspirują nawzajem. Potem wspólnie zbudujemy kosmiczne roboty i programowalne statki kosmiczne – wyjątkowe konstrukcje, których nigdy wcześniej nie budowano na naszych zajęciach.
  • Safari CAMP- to wyjątkowe zajęcia, w trakcie których poznajemy dzieła najdoskonalszego inżyniera wszech czasów, jakim jest Matka Natura! Przyjrzymy się najróżniejszym zwierzętom z całego świata, w tym gorylowi, żyrafie, czy żółwiowi, zastanawiając się dlaczego wyglądają i zachowują się właśnie tak. Potem wspólnie zbudujemy roboty na ich podstawie i postaramy się, aby sprawnie imitowały swoje pierwowzory.

Zajęcia z robotyki są podzielone na dwie grupy wiekowe: 5-8 lat oraz 9-13 lat

 

PROGRAMOWANIE uczy myślenia algorytmicznego, znajomości narzędzi kodowania i publikowania swoich prac. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 8- 11 lat.

ARCHITEKTURA uczy projektowania wnętrz.. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 9-13 lat

WARSZTAT YOUTUBERA wprowadza w tajniki autoprezentacji, emisji głosu, montażu dźwięku i głosu oraz praw autorskich

ZAWODY PRZYSZŁOŚCI- to cykl zajęć łączących lokalnych liderów technologii z nastolatkami kształtującymi swoje decyzje zawodowe.

 

ZAJĘCIA PO ANGIELSKU-Tylko w Krainie Twórczości znajdziecie  kurs języka angielskiego połączony z nauką budowania robotów LEGO.

 

 

PÓŁKOLONIE--Aby Twoje dziecko nie musiało się rozstawać z zajęciami w wakacje czy ferie w Krainie Twórczości organizowane są półkolonie. Półkolonie z Krainą Twórczości organizowane są w formie 5 dniowych turnusów. Warsztaty obejmują 35 godzin zajęć w godz. 8:00-16:00 wraz z wyżywieniem.

Główną rolą półkolonii z Krainą Twórczości jest pobudzenie wyobraźni i rozwijanie kreatywności u dzieci i młodzieży oraz pokazanie “Zawodów Przyszłości” . Projektowanie fotoksiążki, budowanie robotów w małych zespołach uczy dzieci współpracy, zaś samodzielne eksperymentowanie z robotem i programowaniem pozwala odkrywać, a następnie samodzielnie rozwiązywać problemy techniczne. Czas jest podzielony tak, aby dzieci miały odpowiednią dawkę ruchu połączoną z zajęciami. Każdego dnia dzieci mają zapewnione trzy posiłki oraz zabawę w świetlicy przed i po zajęciach. Po ostatnich zajęciach przyznajemy  naszym kursantom dyplomy ukończenia zajęć wraz z galerią autorskich robotów , a rodzicom wręczamy fotoksiążkę ze zdjęć dziecka zaprojektowaną w czasie półkolonii .

 

Kraina Twórczości

http://krainatworczosci.pl/

Stacjonarne punkty zajęć w Krakowie: Bystry Smyk, Galeria Przedmieście, Boleń gm. Michałowice Jana Matejki 1A

info@krainatworczosci.pl

Telefon: +48502949099  

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl