Wybierz miasto:

Miasto:

Najlepsze zajęcia dla dzieci w Krakowie- Mania Pływania

Typ: Szkoły/Miejsca sportowe Region: Huta, Podgórze

 

Mania Pływania to zajęcia z  nauki pływania, które zostały wyróżnione przez Portal rodzinny BabyGo gdyż są to Najlepsze zajęcia dla dzieci i młodzieży w Krakowie. Portal rodzinny BabyGo Manię Pływania , ponieważ:

 

Mania Pływania to szkoła prowadząca lekcje pływania dla każdej grupy wiekowej- dzieci, młodzieży i dorosłych:

 

PŁYWANIE NIEMOWLĄT

Pod okiem instruktora razem z dzieckiem w zajęciach bierze udział rodzic. Mogą w nich uczestniczyć  dzieci  już od 3 miesiąca życia.

Podczas zajęć śpiewamy piosenki, recytujemy wierszyki i korzystamy z kolorowego sprzętu, co pozwala dzieciom poznawać świat wielozmysłowo. Jednak zabawa nie jest celem a środkiem w nabyciu konkretnych umiejętności.

Grupy 2 - 4 lata

Razem z dzieckiem w zajęciach bierze udział rodzic lub opiekun, wykonujący polecenia instruktora. Zajęcia mają na celu oswojenie dziecka z wodą oraz wprowadzenie podstawowych ćwiczeń będących podstawą do nabywania  dobrych nawyków pływackich (m.in. prawidłowe ułożenie ciała na wodzie, praca nóg, nurkowanie czy poprawne wdechy do wody ). Wszystko to przekazywane jest w formie zabawy w przyjaznej atmosferze oraz  zaangażowaniu i uśmiechu  instruktorów.

GRUPY 4 - 9 lat

Instruktorzy pracują z dziećmi w wodzie. Zajęcia maja na celu oswajanie dziecka z wodą, nabywanie dobrych nawyków pływackich i sportowych oraz naukę podstawowych ćwiczeń. To aktywne  zajęcia nauki pływania  w formie zabawy

 

Grupy6 - 10 lat

Zajęcia odbywają się na basenie sportowym. Instruktor pracuje z dziećmi z lądu. Zajęcia mają na celu rozwinięcie zdobytych dotąd umiejętności pływackich, rozwinięcie koordynacji ruchowej, nabywanie dobrych nawyków pływackich. Nauczanie  i doskonalenie umiejętności pływania w 3 stylach – grzbietowym, dowolnym, klasycznym .

Grupy 10 lat i starsi

Instruktor pracuje z grupą z lądu. Zajęcia maja na celu nauczanie i doskonalenie umiejętności pływania w 4 stylach – grzbietowym, dowolnym, klasycznym i motylkowym oraz wprowadzenie i doskonalenie elementów technicznych, takich jak: nawroty, starty, skoki do wody, jak również  poprawa kondycji oraz budowanie wytrzymałości.

Dorośli

Instruktor pracuje z grupą z lądu. Zajęcia maja na celu nauczanie i doskonalenie umiejętności pływania.

LEKCJE INDYWIDUALNE

Jest to oferta dla wszystkich, w każdym wieku, o różnej sprawności, stopniu zaawansowania i predyspozycjach, którzy chcą nauczyć się pływać od podstaw lub doskonalić nabyte dotąd  umiejętności. Zajęcia prowadzone są na dużym i małym  basenie, w zależności od predyspozycji kursanta. Instruktorzy kładą nacisk na indywidualizacje zajęć, niekonwencjonalne metody nauczania oraz przyjazną  atmosferę.

 

 

Mania Pływania jest również znakomitym organizatorem letnich i zimowych obozów (dla dzieci od 6 do 14  lat) i półkolonii (dla dzieci od 5 do 12 lat)

 

 

 

Tutaj zobaczycie lekcje pływania dla niemowlaków:

 

 

 

 

Tutaj zobaczycie lekcje pływania dla 2-4 latków:

 

 

 

MANIA PŁYWANIA

http://www.mania-plywania.pl/ 

maniaplywania@gmail.com

Telefon: 512 694 294, 512 298 267

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl