Wybierz miasto:

Miasto:

Najlepsze zajęcia dla dzieci w Krakowie- Ośrodek Kultury- Kraków- Nowa Huta

Typ: Warsztaty/Przedstawienia dla dzieci Region: Nowa Huta

Ośrodek Kultury- Kraków- Nowa Huta to miejsce, które zostało wyróżnione przez Portal rodzinny BabyGo gdyż oferuje Najlepsze zajęcia dla dzieci i młodzieży w Krakowie. Zlokalizowane jest w Krakowie w Nowej Hucie przy ulicy os. Zgody 1. Portal rodzinny BabyGo wyróżnił  Ośrodek Kultury- Kraków- Nowa Huta ponieważ:

 

Jest to miejsce tak wszechstronne że każdy może znaleźć tu coś dla siebie bez względu na płeć wiek i zainteresowania.

Wśród zajęć oferowanych przez Ośrodek Kultury można wyróżnić:

 

-językowe:

 

Język angielski dla każdego - Klub Zakole

Język angielski dla dzieci - Klub Pod Kasztanami

Nauka języka dla dzieci i młodzieży do poziomu B2. Zajęcia indywidualne lub w niewielkich grupach.

Miganie i śpiewanie - Klub Jędruś

Wyjątkowe zajęcia, które rozwijają zdolności melodyczne i rytmiczne dzieci, uwrażliwiają je na muzykę, przyspieszają rozwój mowy, wzmacniają koordynację ruchową i zdolności manualne.

Nauka języka dla smyka - Klub Wersalik

Język angielski dla maluszków przemycony w piosenkach oraz zabawach ruchowych. Zajęcia dla dzieci w wieku 1-3 lat w przyjaznej atmosferze.

Język angielski dla najmłodszych - Klub Mirage

Zajęcia prowadzone są w nielicznych grupach, co pozwala na niemal indywidualną pracę z dzieckiem dostosowaną do wieku, poziomu przyswajania wiedzy i zainteresowań dziecka.

Język angielski - Klub Mirage

Zajęcia prowadzone są w nielicznych grupach, co pozwala na wybór takiej metody, która najbardziej odpowiada stopniowi zaawansowania, grupie wiekowej i aktualnym potrzebom kursantów.

Język angielski dla przedszkolaków - Klub Dukat

Zajęcia mają na celu oswojenie dzieci z językiem angielskim. Prowadzone w formie zabawy poprzez śpiewanie piosenek oraz zabawy ruchowe pozwolą przygotować dzieci do nauki języka angielskiego w szkole.

 

-muzyczne

Nauka gry na gitarze - Klub Zakole

Muzykogranie - Klub Zakole

Podstawowa edukacja przedszkolaków w zakresie instrumentów muzycznych i różnorodności wydobywanych dźwięków.

czytaj więcej...

Orkiestra Bum Bum Rurka - Klub Pod Kasztanami

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci z rodzicami (planowane od stycznia/lutego 2020)

Klub Rodziców: Projekt Wspólna Sobota - Klub Jędruś

Sobotnie przedpołudnie to czas dla rodzinnej integracji w klubie Jędruś. Różnorodne warsztaty planowane w odpowiedzi na potrzeby rodziców i opiekunów.

Muzyka dla Smyka - Klub Mirage

Zajęcia umuzykalniające przeznaczone dla dzieci wraz z opiekunami. W programie zajęć m.in. zabawy przy muzyce, nauka piosenek i tańców.

Instrumentarium - Klub Krzesławice

Nauka gry na gitarze i keyboardzie. Odkryj swój muzyczny potencjał – zajęcia indywidualne dla początkujących i zaawansowanych. Zajęcia dostosowane do potrzeb i umiejętności ucznia, prowadzone pod fachowym okiem pedagoga.

Zespół Krzesławianki - Klub Krzesławice

Zespół Krzesławianki działa przy Kole Emerytów Rencistów i Inwalidów nr 6 w Klubie Krzesławice. Powstał w 2006 roku, a od 2008 roku zespołem kieruje Pani Jadwiga Krzeczek, pasjonatka muzyki ludowej i nie tylko, chórzystka w Kościele p.w. Św. Judy Tadeusza w Krakowie- Czyżynach.

Amatorski Zespół Wokalny Jarzębina - Klub Karino

Zespół wokalny dla seniorów, przygotowanie programu artystycznego i udział w przeglądach i imprezach okolicznościowych.

Nauka gry na instrumentach: pianino, keyboard i gitara - Klub Herkules

Nauka gry na gitarze, ukulele, pianinie - Klub Aneks

Zapraszamy na naukę gry na gitarze, ukulele oraz pianinie. Zajęcia muzyczne uruchamiają kreatywność i rozwijają nowe umiejętności. Zajęcia skupiają się na technice gry, czytaniu nut oraz rytmice

Chór Aster - Klub 303

Zespół wokalno-muzyczny działający od kilku lat w Klubie 303.

Nauka gry na gitarze klasycznej - Klub 303

Lekcje indywidualne nastawione na wiedzę praktyczną, przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 6 lat.

 

 

-taneczne

 

Zumba Kids - Klub Zakole

Zajęcia taneczne charakteryzujące się ciekawymi układami łączącymi różne style w ramach zumby, takie jak: hip-hop, taniec orientalny, taniec towarzyski, dancehall czy disco.

Taniec współczesny - Klub Zakole

Różnorodność tańców i układów choreograficznych pod czujnym okiem tancerza - choreografa. Możliwość własnych realizacji form tanecznych.

Taniec współczesny - Klub Jędruś

Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 10-15 lat. Na zajęciach będziemy rozwijać kreatywne myślenie oraz budować świadomość własnego ciała poprzez ćwiczenia techniczne i zadania improwizacyjne. Główne elementy tańca współczesnego to: praca z oddechem i ciężarem, zwinność i wytrzymałość.

Klub Rodziców: Projekt Wspólna Sobota - Klub Jędruś

Sobotnie przedpołudnie to czas dla rodzinnej integracji w klubie Jędruś. Różnorodne warsztaty planowane w odpowiedzi na potrzeby rodziców i opiekunów.

Taniec towarzyski dla seniorów - Klub Mirage

Taniec to dyscyplina pozwalająca zachować dobrą kondycję fizyczną. Przy okazji sprawia też dużo radości i jest najlepszym sposobem na gorszy nastrój. Zajęcia przeznaczone są dla osób po 50 roku życia, chcących nauczyć się tańca w parze.

Taniec - najmłodsi, dzieci, młodzież - Klub Mirage

Zajęcia łączą w sobie elementy różnych form tanecznych, dla efektywniejszego rozwoju motorycznego oraz muzykalnego dzieci.

Zajęcia dla grup przedszkolnych i szkolnych - Klub Mirage

Całoroczne lub okazjonalne zajęcia dla grup zorganizowanych przedszkolnych lub szkolnych. Rytmika, taniec, samoobrona, warsztaty plastyczno-manualne, ceramika, zumba kids, aerobik.

Balet - Klub Mirage

Balet jest podstawą dla każdego tancerza – niezależnie od tego, jaką techniką tańca się zajmuje. Zajęcia łączą elementy baletu klasycznego i rytmiki.

Muzyka dla Smyka - Klub Mirage

Zajęcia umuzykalniające przeznaczone dla dzieci wraz z opiekunami. W programie zajęć m.in. zabawy przy muzyce, nauka piosenek i tańców.

Zumba Kids - Klub Mirage

Zumba Kids to zajęcia bezpieczne i skuteczne. Dzięki nim dzieci w krótkim czasie mogą nie tylko zdrowo spędzić czas, ale także nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur.

Zajęcia taneczno-ruchowe - Klub Karino

Zajęcia taneczno-ruchowe dla dorosłych to zajęcia taneczne łączące elementy tańców latynoamerykańskich oraz wielu innych z dobrą muzyką, zabawą, a jednocześnie poprawą kondycji.

Latino Dance - Klub Karino

Żywiołowe rytmy bardzo szybko napełnią energią, poprawią sylwetkę oraz koordynację.

Balet dla dzieci w wieku 5-12 lat - Klub Herkules

Balet to podstawa dla wszystkich tańców. Uczestnictwo w zajęciach baletowych ma ogromny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka. Balet rozwija wyobraźnię przestrzenną, wrażliwość muzyczną i poczucie rytmu. Zajęcia dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Taniec towarzyski dla par - Klub Herkules

Nauka podstawowych kroków tańca towarzyskiego, świetna zabawa i okazja do spotkania się ze znajomymi oraz poznania nowych osób.

Taniec towarzyski - Klub Dukat

Zajęcia dla par będą odbywały się co dwa tygodnie. W programie znajduje się zarówno nauka podstawowych kroków tańca towarzyskiego jak i nauka tańca użytkowego.

Zumba - Klub Dukat

Zajęcia ruchowe zawierające wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Układy prowadzone są przy muzyce i oparte na tańcach latynoamerykańskich. Zajęcia dla osób, które lubią żyć aktywnie.

Kuferek Rozmaitości - Klub Dukat

Zajęcia teatralne dla dzieci prowadzone są w formie zabawy, przy wykorzystaniu dużej ilości rekwizytów i kostiumów. Ćwicząc dykcję, ruch sceniczny, śpiew i elementy tańca dzieci wprowadzane są w magiczny świat teatru.

Zajęcia taneczne - Klub Aneks

Zajęcia łączą w sobie elementy różnych form tanecznych, dla efektywniejszego rozwoju motorycznego oraz muzykalnego dzieci. Celem kursu jest poszerzenie wyobraźni i pamięci ruchowej, poprawianie kondycji oraz wpływanie na pozytywny rozwój koordynacji u dzieci.

Taniec towarzyski - Klub 303

Tańczyć nauczyć się może każdy! Kurs ma na celu nie tylko zdobyć nowe umiejętności w zakresie tańca towarzyskiego, ale ma przede wszystkim sprawiać przyjemność i pozwolić zapomnieć o codziennych problemach.

Kids Dancing - Klub 303

Niecodzienne zajęcia oparte na zabawie tanecznej i twórczej improwizacji, w podziale na grupę dla dzieci w wieku 7-10 lat oraz dwie grupy 3-6 lat.

 

 

-teatralne

Warsztaty teatralne - Klub Zakole

Podstawy budowania postaci scenicznej, realizacja przedstawienia od doboru tekstu, obsady, poprzez próby czytane, ustawianie poszczególnych scen spektaklu w przestrzeni, premiera na sali widowiskowej. Zapoznanie uczestników z rekwizytem i kostiumem teatralnym. Różne sposoby pamięciowego opanowania tekstu, różne metody panowania nad tremą sceniczną. Historia teatru w zarysie.

Klub Rodziców: Projekt Wspólna Sobota - Klub Jędruś

Sobotnie przedpołudnie to czas dla rodzinnej integracji w klubie Jędruś. Różnorodne warsztaty planowane w odpowiedzi na potrzeby rodziców i opiekunów.

Kuferek Rozmaitości - Klub Dukat

Zajęcia teatralne dla dzieci prowadzone są w formie zabawy, przy wykorzystaniu dużej ilości rekwizytów i kostiumów. Ćwicząc dykcję, ruch sceniczny, śpiew i elementy tańca dzieci wprowadzane są w magiczny świat teatru.

Klubowa Grupa Poetica - Klub Dukat

Seniorze, Seniorko - Ty też możesz być artystą.

 

-plastyczne

Warsztaty plastyczno-ceramiczne - Klub Zakole

Podstawowe zajęcia artystyczne dla najmłodszych uczestników. Pierwsze zetknięcie się z gliną, modeliną, ciastoliną. Tworzenie różnych kształtów, co uruchamia wyobraźnię, uczy skupienia, cierpliwości oraz wyrabia zdolności manualne.

Plastyka bajkowa - Klub Zakole

Każde dziecko zna Kubusia Puchatka, Czerwonego Kapturka czy Kota w Butach. Wspólnie z instruktorem - plastykiem spróbujemy przenieść wyobrażenie o ich wizerunku na papier lub płótno, stworzyć własny obraz ulubionej postaci. Przeniesiemy się w zaczarowany świat baśni i bajek, aby móc lepiej poznać samych bohaterów oraz różnorodne techniki plastyczne.

Sensoplastyka - Klub Pod Kasztanami

Zajęcia dla dzieci mające na celu poznawanie świata za pomocą zmysłów – węchu , dotyku, słuchu.

Zajęcia plastyczne - Klub Pod Kasztanami

Zajęcia rozwijają kreatywność, zmysł plastyczny, wyczucie estetyczne, pozwalają zmienić zwykły przedmiot w niezwykłe dzieło sztuki.

Klub Rodziców: Projekt Wspólna Sobota - Klub Jędruś

Sobotnie przedpołudnie to czas dla rodzinnej integracji w klubie Jędruś. Różnorodne warsztaty planowane w odpowiedzi na potrzeby rodziców i opiekunów.

Kulturoteka dojrzałego człowieka - Klub Wersalik

Chcesz spędzić wolny czas twórczo i w miłym towarzystwie? Zaangażuj się w działania artystyczne Klubu w gronie inspirujących Cię osób. W programie warsztaty plastyczne, rękodzielnicze, kulturalne i inne. Zajęcia dedykujemy seniorom poszukującym towarzystwa do wspólnego spędzania wolnego czasu.

Klub Rysownika - Klub Wersalik

Lubisz rysować i chcesz się podszkolić w tworzeniu postaci, bohaterów gier lub ilustracji? Dołącz do Klubu Rysownika! Nauczysz się szkicować, rysować, dobierać proporcje i stosować różne triki, dobrze się przy tym bawiąc.

Artystyczne inspiracje - Klub Wersalik

Artystyczne inspiracje to zajęcia, podczas których dzieci pod okiem opiekuna poznają różne techniki plastyczne. Zapoznanie z różnorodnymi formami plastycznymi i ich zastosowanie w pracy z dziećmi wpływa na ich wrażliwość artystyczną oraz wzrost zainteresowania sztuką. Pobudza do twórczego działania i ekspresji.

Ceramika - Klub Mirage

Ceramika jest na swój sposób tajemnicza. Rządzi się swoimi prawami. Jest wieczną niespodzianką. Daje niezliczoną liczbę możliwości wyrażenia siebie. Zapraszamy do odkrywania tego świata oraz świata możliwości kreatywnych i manualnych.

Zajęcia dla grup przedszkolnych i szkolnych - Klub Mirage

Całoroczne lub okazjonalne zajęcia dla grup zorganizowanych przedszkolnych lub szkolnych. Rytmika, taniec, samoobrona, warsztaty plastyczno-manualne, ceramika, zumba kids, aerobik.

Sztuka (od)wzorowana - Klub Krzesławice

Poznaj warsztat ulubionego mistrza malarstwa, jego sposób myślenia i technikę, kopiując jego arcydzieło.

Otwarta pracownia rysunku - Klub Krzesławice

Nie masz przestrzeni na twórcze działanie? Potrzebujesz inspiracji, wymiany opinii i twórczej atmosfery? Klub Krzesławice zaprasza młodzież od lat 12-tu na zajęcia o charakterze indywidualnej pracy nad własnym stylem wypowiedzi poprze rysunek, przy wsparciu instruktora.

Wypisz, wymaluj - oferta dla grup zorganizowanych (szkoła podstawowa) - Klub Krzesławice

Wypisz, wymaluj (Pisadło, Sztuka w książce, Gra słów) to cykl warsztatów poświęconych słowom w różnych postaciach i myśleniu o nich na różne sposoby.

Ręko-dziełko - Klub Krzesławice

Warsztaty dla młodych entuzjastów rękodzieła i pracy według własnego pomysłu. Podczas warsztatów wykonywane będą proste formy użytkowe i różnorodne dekoracje.

Zabawy z plastyką - Klub Karino

Zajęcia plastyczne rozwijające twórcze i kreatywne myślenie. W czasie zajęć dzieci wykorzystują zróżnicowane materiały plastyczne, bawią się różnymi technikami plastycznymi, wykorzystują wykonane prace do zabaw ruchowych i gier zespołowych.

Coś z niczego - zajęcia plastyczne - Klub Herkules

Zajęcia prowadzone w formie zabaw plastycznych, które pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnie, twórcze myślenie oraz sprawność manualną, poprzez tworzenie czegoś z niczego.

Akwarelki - Klub Dukat

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Rozwijają wyobraźnię oraz sprawność manualną poprzez wędrówkę artystyczną po świecie: kolorów, form i technik plastycznych.

Zajęcia plastyczne Plastyczni odkrywcy - Klub Aneks

Zajęcia prowadzone w formie zabaw plastycznych, które pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnie, twórcze myślenie oraz sprawność manualną, przy zastosowaniu szerokiego wachlarza technik i form plastycznych, scrapbookingu.

Rękodzieło artystyczne - Klub Aneks

Warsztaty twórcze, kreatywne i praktyczne są szansą na stworzenie niepowtarzalnych przedmiotów w Twoim stylu czy oryginalnych prezentów dla bliskich.

Szkółka Niezwykłej Plastyki - Klub 303

Kolorowe warsztaty artystyczne prowadzone w formie zabawy ze sztuką. Oparte na plastycznych technikach, m.in. graficznych, rzeźbienie w masie solnej, glinie, malowanie na szkle, rysunek węglem, batik, papier mâché, decoupage itp.

 

-ruchowe

Zumba Kids - Klub Herkules

Zumba Kids to przygoda z ruchem i tańcem dla najmłodszych. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od ok. 4 do 14 roku życia. Szalona zabawa, porywająca muzyka. Podczas zajęć dzieci ćwiczą koordynację ruchową i równowagę, a także rozwijają kreatywność, dyscyplinę i pamięć.

Fitness dla kondycji - Klub Zakole

Intensywne zajęcia ruchowe modelujące sylwetkę i poprawiające kondycję fizyczną.

Akademia mocy - Klub Jędruś

Kickboxing dla dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat. Zajęcia sportowe oraz nauka technik sztuk walki i samoobrony. Zajęcia prowadzi mistrz świata w Kickboxingu. Duży nacisk kładziemy na rozwój osobisty, wzmacnianie wiary w siebie, pokonywanie własnych słabości.

Gimnastyka dla mam (i nie tylko!) - Klub Jędruś

Autorski program ćwiczeń opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia pracy z dla kobietami po porodzie. Różnorodne ćwiczenia, dostosowane do potrzeb grupy, będą obejmować zestawy ćwiczeń wzmacniających mięśni kręgosłupa (wpływających na prawidłową postawę), ćwiczenia wzmacniające i rozciągające.

Klub Rodziców: Gimnastyka dla małych i dużych - Klub Jędruś

Gimnastyka prowadzona metodą Sherborne. Zapraszamy na wesołe brykanie rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat.

Klub Rodziców: Joga dla dzieci i rodziców - Klub Jędruś

Klub Jędruś zaprasza w sobotnie przedpołudnie na zajęcia jogi dla dzieci i ich rodziców.

Taniec - najmłodsi, dzieci, młodzież - Klub Mirage

Zajęcia łączą w sobie elementy różnych form tanecznych, dla efektywniejszego rozwoju motorycznego oraz muzykalnego dzieci. Celem kursu jest poszerzenie wyobraźni i pamięci ruchowej, poprawianie kondycji oraz wpływanie na pozytywny rozwój koordynacji u dzieci.

Aerobic - Klub Mirage

Zajęcia polegające na wykonywaniu prostych układów choreograficznych w stałym tempie, przeplatanych ćwiczeniami wzmacniającymi, tak by zwiększyć efektywność spalania tkanki tłuszczowej.

Gimnastyka - Zdrowy Kręgosłup - Klub Mirage

Ćwiczenia wykonywane przy dźwiękach spokojnej, często relaksacyjnej muzyki.

Rytmika - Klub Mirage

Zajęcia rytmiczno-umuzykalniające przeznaczone dla przedszkolaków.

Samoobrona - Klub Mirage

Zajęcia prowadzone są w oparciu o system JuJutsu.

Mama ćwiczy fitness - Klub Mirage

Zumba - Klub Mirage

Dużo zabawy, masa spalonych kalorii, potoki potu i mnóstwo pozytywnej energii!

Zumba Kids - Klub Mirage

Zumba Kids to zajęcia bezpieczne i skuteczne. Dzięki nim dzieci w krótkim czasie mogą nie tylko zdrowo spędzić czas, ale także nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur.

Pilates - Klub Krzesławice

 

-edukacyjne:

Matematyka na 6! - Klub Pod Kasztanami

Zajęcia skierowane do dzieci oraz młodzieży mające na celu poszerzenie umiejętności matematycznych oraz przygotowanie do ważnych sprawdzianów i egzaminów.

Jesteśmy w centrum - Klub Jędruś

Zajęcia tematyczne i świetlicowe dla dzieci w wieku 8-13 lat. Zajęcia o charakterze integracyjnym i ogólnorozwojowym.

Klub Rodziców: Siła kobiecości - Klub Jędruś

To cykl warsztatów edukacyjnych i praktycznych dotyczących SIŁY KOBIECOŚCI w aspekcie anatomii oraz fizjologii miednicy mniejszej, jej narządów oraz mięśni dna miednicy.

Mali odkrywcy - warsztaty rozwojowe i sensoryczne dla małych dzieci - Klub Jędruś

Obsługa urządzeń mobilnych - doradztwo - Klub Wersalik

Młodzieżowy Klub Przedsiębiorczości - Klub Wersalik

Masz min 13 lat i nie więcej niż 25 lat? Marzysz o własnym projekcie
i jego realizacji? Chcesz poznać tajniki jak być człowiekiem przedsiębiorczym
i twórczym? Dołącz do Młodzieżowego Klubu Przedsiębiorczości, w którym poznasz podstawy tworzenia projektów, zarządzania oraz zgłębisz tajniki rozwoju osobistego i zawodowego.

Matematyka, fizyka, chemia - 6-12 lat - Klub Karino

Przedmioty ścisłe nie muszą być trudne! Pomoc w przyswajaniu wiedzy z fizyki, matematyki i chemii pomoże ci dobrze przygotować się do egzaminów.

Klub Młodego Podróżnika - Klub Karino

Klub Młodego Podróżnika to zajęcia, podczas których zarażamy uczestników ciekawością świata i pasją podróżowania. Wędrówki palcem po mapie, odkrywanie bliższych i dalszych okolic, poznawanie odmiennych kultur, wyprawy śladami wielkich podróżników. Geografia na wesoło.

 

 

-wyjątkowe:

 

Plastyka z bajkoterapią - Klub Mirage

Proponujemy dzieciom ćwiczenia kolorystyczne i kompozycyjne z wykorzystaniem technik mieszanych, rysowanie z pamięci, modelu i wyobraźni, malowanie różnymi farbami, również szkice węglem i techniki mieszane, wykonywanie prac przestrzennych (stroiki i ozdoby świąteczne itp.) .

Zajęcia multimedialne - Klub Karino

Zajęcia z zastosowaniem różnych pomocy dydaktycznych, również z wykorzystaniem multimedialnych zasobów Klubu. Dla dzieci w wieku 4-8 lat, które pragną przyswajać wiedzę w sposób ciekawy pozwalający na korzystanie z nowoczesnych aplikacji komputerowych.

Antynuda - Klub Karino

Zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Uczestnicy sami wybierają tematykę spotkań i pod okiem instruktorów zajmują się ich przygotowaniem.

Otwarta przestrzeń cyrkowa - Klub 303

Otwarta przestrzeń treningowa dla osób zainteresowanych cyrkiem. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie mógłbyś ćwiczyć, lub jako motywacji potrzebujesz osób do wspólnego treningu, a nawet jeśli chcesz po prostu powymieniać doświadczeniem – przyjdź. Jak nazwa wskazuje, tego dnia jesteśmy otwarci na wszystkich cyrkowców!

Strefa Mieszkańca: Sąsiadka gotuje - Klub Zakole

„Sąsiadka gotuje” to cykl spotkań w ramach Strefy Mieszkańca poświęcony codziennej sztuce kulinarnej.

Robotyka - Klub Pod Kasztanami

Zajęcia dla dzieci mające na celu rozwinięcie zdolności technicznych i manualnych oraz poszerzenie kreatywności poprzez tworzenie konstrukcji z klocków oraz kostki do programowania. Stworzone budowle dzięki podstawom programowania zostaną wprawione w ruch.

Bogactwo i wszechstronność zajęć oferowanych przez Krakowski Ośrodek Kultury sprawia że jest to miejsce, które można polecić każdemu.

 

 

Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta:

 

Kraków - os Zgody 1
tel: 12 644 24 32

http://www.krakownh.pl

imprezy@krakownh.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doskonały sposób na poprawę formy. Kameralne zajęcia z przyjazną i komfortową atmosferą, dające satysfakcję z treningu.

Płaski brzuch - Klub Karino

Zajęcia gimnastyczne ukierunkowane na wzmacnianie mięśni brzucha.

Karate - Klub Karino

Tradycyjne sztuki walki dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się pod okiem specjalistów, poziomem trudności dostosowane są do wieku uczestników.

Zajęcia taneczno-ruchowe - Klub Karino

Zajęcia taneczno-ruchowe dla dorosłych to zajęcia taneczne łączące elementy tańców latynoamerykańskich oraz wielu innych z dobrą muzyką, zabawą, a jednocześnie poprawą kondycji

Latino Dance - Klub Karino

Żywiołowe rytmy bardzo szybko napełnią energią, poprawią sylwetkę oraz koordynację.

Gimnastyka wieku średniego - Klub Herkules

Ćwiczenia rehabilitacyjne związane z utrzymaniem ruchomości stawowej oraz profilaktyką schorzeń kręgosłupa, rozciąganie, relaksacja. Zajęcia odbywają się na krzesłach.

Otwarta przestrzeń cyrkowa - Klub 303

Otwarta przestrzeń treningowa dla osób zainteresowanych cyrkiem. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie mógłbyś ćwiczyć, lub jako motywacji potrzebujesz osób do wspólnego treningu, a nawet jeśli chcesz po prostu powymieniać doświadczeniem – przyjdź. Jak nazwa wskazuje, tego dnia jesteśmy otwarci na wszystkich cyrkowców!

CYRK-O-MANIACY+ - Klub 303

Magiczne warsztaty dla dzieci i młodzieży – od 10 lat. Nauka żonglerki, balansu, rytmu, ruchu. Dwie grupy - zaawansowana i średniozaawansowana.

-edukacyjne

Z bajką przez świat - Klub Zakole

Bajkowe opowieści, misiowe przygody i lalkowe historie to wszystko, co czeka najmłodszych uczestników zajęć. P

Język angielski dla każdego - Klub Zakole

Język angielski – najbardziej popularny i niezbędny język świata. U nas może stać się nie tylko zwykłą nauką, ale wspaniałą przygodą. Zajęcia dla osób w różnym wieku.

Matematyka na 6! - Klub Pod Kasztanami

Zajęcia skierowane do dzieci oraz młodzieży mające na celu poszerzenie umiejętności matematycznych oraz przygotowanie do ważnych sprawdzianów i egzaminów.

Robotyka - Klub Pod Kasztanami

Zajęcia dla dzieci mające na celu rozwinięcie zdolności technicznych i manualnych oraz poszerzenie kreatywności poprzez tworzenie konstrukcji z klocków oraz kostki do programowania. Stworzone budowle dzięki podstawom programowania zostaną wprawione w ruch.

Język angielski dla dzieci - Klub Pod Kasztanami

Nauka języka dla dzieci i młodzieży do poziomu B2. Zajęcia indywidualne lub w niewielkich grupach. Nauka konwersacji i rozwijania kompetencji językowych poprzez interesujący sposób prezentowania materiału przez lektora.

Język angielski dla dorosłych - Klub Pod Kasztanami

Nauka języka dla dorosłych. Zajęcia indywidualne lub w niewielkich grupach. Nauka konwersacji i rozwijania kompetencji językowych poprzez interesujący sposób prezentowania materiału przez lektora.

Miganie i śpiewanie - Klub Jędruś

Wyjątkowe zajęcia, które rozwijają zdolności melodyczne i rytmiczne dzieci, uwrażliwiają je na muzykę, przyspieszają rozwój mowy, wzmacniają koordynację ruchową i zdolności manualne

Jesteśmy w centrum - Klub Jędruś

Zajęcia tematyczne i świetlicowe dla dzieci w wieku 8-13 lat. Zajęcia o charakterze integracyjnym i ogólnorozwojowym.

Klub Rodziców: Rodzicielskie Koło Ratunkowe - Klub Jędruś

Jeśli czujesz, że Twoje ręce opadają a nerwy są w strzępkach, zamiast krzyczeć, grozić i karać chwyć za Rodzicielskie Koło Ratunkowe.

Klub Rodziców - Klub Jędruś

To miejsce spotkań i integracji rodziców z dziećmi oraz osób oczekujących na potomstwo. To tutaj można się podzielić swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami, problemami związanymi z posiadaniem i wychowaniem dzieci oraz stworzyć nieformalne grupy wsparcia. W ramach klubu organizowane warsztaty i spotkania dla rodziców o różnej tematyce.

Klub Rodziców: Siła kobiecości - Klub Jędruś

To cykl warsztatów edukacyjnych i praktycznych dotyczących SIŁY KOBIECOŚCI w aspekcie anatomii oraz fizjologii miednicy mniejszej, jej narządów oraz mięśni dna miednicy.

Klub Rodziców: Projekt Wspólna Sobota - Klub Jędruś

Sobotnie przedpołudnie to czas dla rodzinnej integracji w klubie Jędruś. Różnorodne warsztaty planowane w odpowiedzi na potrzeby rodziców i opiekunów.

Mali odkrywcy - warsztaty rozwojowe i sensoryczne dla małych dzieci - Klub Jędruś

Obsługa urządzeń mobilnych - doradztwo - Klub Wersalik

Młodzieżowy Klub Przedsiębiorczości - Klub Wersalik

Masz min 13 lat i nie więcej niż 25 lat? Marzysz o własnym projekcie
i jego realizacji? Chcesz poznać tajniki jak być człowiekiem przedsiębiorczym
i twórczym? Dołącz do Młodzieżowego Klubu Przedsiębiorczości, w którym poznasz podstawy tworzenia projektów, zarządzania oraz zgłębisz tajniki rozwoju osobistego i zawodowego.

Nauka języka dla smyka - Klub Wersalik

Język angielski dla maluszków przemycony w piosenkach oraz zabawach ruchowych. Zajęcia dla dzieci w wieku 1-3 lat w przyjaznej atmosferze.

czytaj więcej...

Akademia Dzieci i Młodzieży - Klub Wersalik

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym do aktywnego i twórczego spędzania czasu wolnego w Klubie Wersalik.

Matematyka, fizyka, chemia - 6-12 lat - Klub Karino

Przedmioty ścisłe nie muszą być trudne! Pomoc w przyswajaniu wiedzy z fizyki, matematyki i chemii pomoże ci dobrze przygotować się do egzaminów.

Klub Młodego Podróżnika - Klub Karino

Klub Młodego Podróżnika to zajęcia, podczas których zarażamy uczestników ciekawością świata i pasją podróżowania. Wędrówki palcem po mapie, odkrywanie bliższych i dalszych okolic, poznawanie odmiennych kultur, wyprawy śladami wielkich podróżników. Geografia na wesoło.

 

 

-wyjątkowe

Strefa Mieszkańca: Zakole Poezji - Klub Zakole

Klub Zakole zaprasza na wieczory poezji w kameralnej i wyjątkowej atmosferze. Malownicze położenie budynku sprzyja prezentacji twórczości poetyckiej oraz długim i inspirującym rozmowom. „Zakole Poezji” to cykliczne spotkania poświęcone interpretacji poezji o różnorodnej tematyce.

Strefa Mieszkańca: Sąsiadka gotuje - Klub Zakole

„Sąsiadka gotuje” to cykl spotkań w ramach Strefy Mieszkańca poświęcony codziennej sztuce kulinarnej.

Warsztaty plastyczno-ceramiczne - Klub Zakole

Podstawowe zajęcia artystyczne dla najmłodszych uczestników. Pierwsze zetknięcie się z gliną, modeliną, ciastoliną. Tworzenie różnych kształtów, co uruchamia wyobraźnię, uczy skupienia, cierpliwości oraz wyrabia zdolności manualne.

Orkiestra Bum Bum Rurka - Klub Pod Kasztanami

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci z rodzicami (planowane od stycznia/lutego 2020)

Akademia mocy - Klub Jędruś

Kickboxing dla dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat.

Kulturoteka dojrzałego człowieka - Klub Wersalik

Hafciarstwo i inne robótki ręczne - Klub Wersalik

 

 

 

Ośrodek Kultury- Kraków- Nowa Huta:

osiedle Zgody 1, 31-949 Kraków http://www.krakownh.pl tel. 12 644 24 32 imprezy@krakownh.pl    

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl