Wybierz miasto:

Miasto:

Najlepsze zajęcia dla dzieci w Krakowie- Socatots

Typ: Szkoły/Miejsca sportowe Region: Grzegórzki, Huta, Krowodrza, Kurdwanów/Wola Duchacka/Pogórze Duchackie, Ruczaj

Socatots jest to miejsce, które zostało wyróżnione przez Portal rodzinny BabyGo gdyż oferuje Najlepsze zajęcia dla dzieci i młodzieży w Krakowie. Portal rodzinny BabyGo wyróżnił Socatots, ponieważ:

 

- oferuje różnego rodzaju rodzinne zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 0-5 lat. Niezwykłość tych zajęć polega na tym, że w zajęciach SOCATOTS biorą czynny udział rodzice lub opiekunowie. Stają się osobistymi trenerami, towarzyszą dziecku w ćwiczeniach i w zabawie, a jednocześnie budują silne więzi rodzinne.

Zajęcia oferowane w Szkółce SOCATOTS  są podzielone na grupy wiekowe:

  • Zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków do 1 roku życia- zajęcia dla dzieci, które jeszcze nie potrafią chodzić, pomagają w rozwijaniu koordynacji i uczą poprawnych schematów ruchowych. Dzięki łatwym ćwiczeniom ruchowym dla dzieci rozwijamy naukę siadania i równowagę. Głównym celem zajęć ruchowych dla najmłodszych dzieci nie jest piłka nożna. Nauka w tej grupie skupia się na prawidłowym rozwoju dzieci w obszarze społecznym, osobowości, komunikacji, podstaw liczenia, mowy, jak również świadomości własnego ciała.

  • Zajęcia sportowe dla dzieci od 1 do 3 lat- W tej grupie wiekowej dzięki zajęciom sportowym dla dzieci rozwijamy zdolności fizyczne, koordynację, równowagę i zręczność. W oparciu o umiejętności posługiwania się piłką nożną, nabyte na pierwszym etapie SOCATOTS, dzieci uczą się piłkarskich umiejętności. Wykorzystują rozwiniętą wcześniej równowagę i odkrywają nowe sposoby panowania nad piłką. W ten sposób podczas zajęć ruchowych z piłką nożną, dzieci zwiększają kontrolę swojego ciała. Zajęcia sportowe SOCATOTS to także czas spędzony na budowaniu więzi i zaufania pomiędzy rodzicami i dziećmi. To jeden z najistotniejszych elementów naszych ogólnorozwojowych zajęć dla dzieci.
  • Zajęcia piłkarskie dla dzieci od 3 do 5 lat- Zajęcia z piłką nożną dla dzieci w tej grupie wiekowej bazują na rozwoju naturalnej koordynacji ruchowej i zainteresowania piłką w tym wieku. Dzieci uczą się wykonywać trudniejsze polecenia, wyrabiają w sobie dobre nawyki tj. trzymanie głowy w górze podczas pracy z piłką, co pozwala im widzieć to co dzieje się dookoła przy jednoczesnej kontroli piłki.

    Piłka nożna dla dzieci w tym wieku to przede wszystkim proste ćwiczenia, polegające na kontrolowaniu futbolówki oraz początki żonglowania. Dzieci nadal pracują z rodzicami lub opiekunami, jednak współpracują też w małych grupach z rówieśnikami w ramach zajęć sportowych dla dzieci.

Socatots

tel. 733 030 707

https://socatots.pl

krakow@socatots.pl

 

Adresy zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Dąbrowskiej, os. Dywizjonu 303 bl. 66, 31-875 Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12, al. Kijowska 3, 30-079 Kraków

Ośrodek Sportowo - Rekreacyjny "Kurdwanów Nowy", ul.Wysłouchów 34a, 30-611 Kraków

Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2, ul. Lipińskiego 2, 30-349 Kraków  

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy, ul. Francesco Nullo 23,  31-543 Kraków, 31-543 Krakow    

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl