Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

TOP 10 Obozów Młodzieżowych

Wiek: 7-8, 8-9, 9-10, 10-11, 11-12, 12-13, 13-15, 15-18

Jeśli jesteś rodzicem nastolatka, doskonale zdajesz sobie sprawę, jak duże bywają jego oczekiwania, zwłaszcza jeśli chodzi o spędzanie czasu w wakacje. Dlatego polecamy Wam rewelacyjne obozy młodzieżowe, gdzie nikt nie będzie miał czasu na nudę, ponieważ przepełnione są rozmaitymi atrakcjami, a program wyjazdu dostosowany jest do zainteresowań uczestników! 

 

 

 

Obóz młodzieżowy - Euro Trip  Anglia, Niemcy, Francja, Holandia 

 

Organizator: Funclub Sp. z o.o.

Miejscowość: Londyn, Berlin, Paryż, Amsterdam
Ilość dni: 10
Wiek: 13-19 lat

 

 

Któż nie marzy o wakacyjnej wyprawie po Europie! To nie tylko doskonała przygoda połączona ze zwiedzaniem i poznawaniem wielu krajów, ale wspomnienie, które pozostanie z Twoim dzieckiem przez całe życie.

 

Więcej informacji znajdziecie: https://camply.pl/kolonie/oboz-mlodziezowy-anglia-niemcy-francja-holandia-euro-trip-baw-sie-i-zwiedzaj

 

 

 

Obóz ASG level 1 – Korpus Podstawowy

 

Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z o.o.

Miejscowość: Drzewina
Ilość dni: 12
Wiek: 13-18 lat

 

Obóz ASG lvl 1 to obóz skierowany zarówno do graczy i pasjonatów ASG, jak i tych, którzy swoją przygodę z airsoftem planują dopiero rozpocząć. Zapraszamy do Drzewina Military Base Camp na Kaszubach, gdzie las i rozległy teren sprzyjać będzie wyzwaniom. Zasadniczym elementem programu jest wykorzystanie replik ASG. Repliki broni do złudzenia przypominają tę prawdziwą. Różnią się tylko tym, że strzelają kompozytowymi kulkami o średnicy 6 mm. Uczestnicy podczas szkolenia, scenariuszy i gier, z wykorzystaniem ASG poznają podstawy taktyki, zasad bezpiecznego posługiwania się replikami, poprawią kondycję fizyczną jak i rozwiną swoje zainteresowania związane z ASG, czy militariami. Gra uczy zasad fair play.

 

 

 

Więcej szczegółów znajdziecie: https://camply.pl/kolonie/oboz-asg-level-1-korpus-podstawowy

 

 

Obóz językowy na Malcie! Sliema, kampus

 

Organizator: ATJ Lingwista sp. z o.o.

Miejscowość: Silema
Ilość dni: 15
Wiek: 13-18 lat

 

 

Wakacyjny kurs językowy we wspaniałych okolicznościach przyrody, to z pewnością jeden z tych obozów, które łączą przyjemne z pożytecznym.  Malta będąca prawdziwą perełką Morza Śródziemnego wiecznie skąpana  jest w słońcu, a jej wody należą do najczystszych mórz świata. 

Wybierając ten obóz, Twoje dziecko będzie nie tylko uczyło się angielskiego w małych międzynarodowych grupach, ale również uczestniczyło w wycieczkach kulturoznawczych, odbędzie rejs na Comino czy odwiedzi Waterparku Splash & Fun. To oczywiście nie jedyne atrakcje :)

 

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://camply.pl/kolonie/oboz-jezykowy-na-malcie-sliema-kampus

 

 

Obóz Crossfit & Przygoda

 

Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z o.o.

Miejscowość: Podlesice
Ilość dni: 12
Wiek: 14-18 lat

 

Twój nastolatek uwielbia ruch, a ćwiczenia siłowe nie sprawiają mu najmniejszej trudności? Jeśli tak to Obóz Crossfit & Przygoda stworzony jest właśnie dla niego.

U podnóża Rezerwatu Góry Zborów czekają na niego nie tylko codzienne treningi, ale również podstawy wspinaczki, jurajskie jaskinie, zajęcia linowe oraz zadania integrujące grupę. A co najważniejsze, wszystkie ćwiczenia oraz ich intensywność dostosowane są indywidualnie do uczestników obozu.

 

 

Więcej informacji znajdziecie: https://camply.pl/kolonie/oboz-crossfit-przygoda

 

 

 Obóz Quadowo/Paintballowy - Mazury 2022

 

 

Organizator: ViaCamp.pl - Kolonie i Obozy

Miejscowość: Ryn
Ilość dni: 7
Wiek: 6-18 lat

 

Obóz Quadowo/Paintballowy to prawdziwa dawka adrenaliny. Tutaj poza jazdą czterokołowcami na uczestników czeka obszerny mazurski las będący wymarzonym terenem do zaciętego starcia między sobą dwóch drużyn paintballowych. Podczas tej przygody nastolatkowie przekonają się, jak bardzo ważne jest zgranie oraz komunikacja drużynowa. Nic, co będzie wymagało precyzji, nie będzie im już nigdy obce! Obóz Paintballowo - Quadowy „Adrenaline Junkies” to prawdziwe połączenie szybkiej jazdy i świata wymiany ognia w terenie. Kombinacja jazdy na quadach oraz bitew paintballowych dostarczy nam niezapomnianego skoku adrenaliny. Będzie również czas na wyprawy kajakarskie i rejsy żeglarskie.

 

 

Więcej informacji znajdziecie: https://camply.pl/kolonie/oboz-quadowo-paintballowy-mazury-2022

 

 

Elo Bułgaria - Złote Piaski

 

Organizator: Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Miejscowość: Warna
Ilość dni: 12
Wiek: 12-18 lat

 

 

ZŁOTE PIASKI - WARNA - AQUAPARK PARADISE NESSEBAR - PARTY TIME Bułgaria. To obóz gwarantujący rewelacyjną zabawę, bogaty program animacyjny, piaszczyste plaże, mega dużo słońca!  Do tego hotel z 3 basenami, Stary Nesesebar i jeden z największych aquaparków w Europie, najlepsze dyskoteki, mnóstwo "fakultetów" i więcej...

 

 

Więcej informacji znajdziecie: https://camply.pl/kolonie/elo-bulgaria-zlote-piaski-palma

 

 

Obóz Żeglarsko - Przygodowy

 

Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z o.o. 

Miejscowość: Piecki
Ilość dni: 12
Wiek: 13-18 lat

 

Chcesz rozpocząć przygodę z żeglarstwem, ale nie wiesz jeszcze, czy to będzie Twoja pasja? Ten obóz jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na Mazury! Na obozie tym nie jest wymagane doświadczenie czy szczególne przygotowania. 

Czekają na Ciebie praktyczne zajęcia na wodzie odbywające się na nowych jachtach klasy Omega, wycieczki kajakarskie, pontonowe, a także masa przygód, którą gwarantuje chociażby paintball pneumatyczny, czy park linowy.

 

 

Więcej informacji znajdziesz: https://camply.pl/kolonie/oboz-zeglarsko-przygodowy

 

 

 

Obóz młodzieżowy Eurotrip 2 -  - Austria, Niemcy, Włochy, Francja, Czechy, Szwajcaria, Monaco

 

 

Organizator: Funclub Sp. z o.o.

Miejscowość: Monachium, Praga, Mediolan, Wiedeń, Wenecja, St. Moritz
Ilość dni: 12
Wiek: 13-19 lat

 

To kolejna propozycja wyprawy po Europie dla ciekawych świata nastolatków. Podczas tego obozu będą mieć okazję na przejazd najpiękniejszą trasą kolejową na świecie w słynnym "czerwonym pociągu", podziwianie Mont Blanc, czy wycieczkę do księstwa Monaco.

 

 

Więcej informacji znajdziecie: https://camply.pl/kolonie/oboz-mlodziezowy-austria-niemcy-wlochy-francja-czechy-szwajcaria-monaco-euro-trip-2-sztos

 

 

Poszukiwacze Tajemnic

 

 

Organizator: Milltour & Europatravel Marzena Kroll

Miejscowość: Lewin Kłodzki
Ilość dni: 11
Wiek: 12-16 lat

 

Twój nastolatek szuka przygody, ciekawych miejsc i nowych przyjaźni - to Obóz Poszukiwacze Tajemnic jest właśnie dla niego. Atrakcje jakie  czekają na miejscu, to min. zwiedzanie kopalni złota, pokonywanie własnych słabości w Domu kata i przeżycie wspaniałej przygody płynąc Przełomem Bardzkim.

 

 

Więcej informacji znajdziecie: https://camply.pl/kolonie/lewin-klodzki-poszukiwacze-tajemnic

 

 

Warrior Camp

 

 

Organizator: Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.

Miejscowość: Górki Wielkie
Ilość dni: 12
Wiek: 8-18 lat

 

Ten obóz to prawdziwy sztos i jazda bez trzymanki. Będą sztuki walki, atrakcje X-treme i to wszystko w doborowym towarzystwie!

Uczestnicy poznają podstawy skutecznych technik samoobrony pochodzących z BOKSU, JIU JITSU, JUDO, MUAY THAI, ZAPASÓW i innych sztuk walki. Będzie Laserowy Paintball- Laser Tag, łucznictwo, ognisko z dreszczykiem, tor saneczkowy AquaPark oraz wiele innych.

 

Więcej informacji znajdziecie: https://camply.pl/kolonie/warrior-camp-gorki-wielkie

 

 

 

Ranking przygotowany przy współpracy z wyszukiwarką kolonii i obozów Camply.pl, na której aktualnie znajduje się ponad 250 różnorodnych wyjazdów dla dzieci i młodzieży.

 

 

 

 

 

 

Camply- kolonie i obozy

CAMPLY- KOLONIE I OBOZY

WWW: https://camply.pl/

E-mail: kontakt@camply.pl

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.