Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Akademia Piłkarska Reissa

Adres:
Biuro: Źródlana 19/1 Poznań
Telefon:
502 741 749

Akademia Piłkarska Reissa została stworzona dla młodych miłośników futbolu. Jako klub piłkarski prowadzimy nabór ciągły dla chłopców i dziewczynek we wszystkich kategoriach wiekowych (już od 4. roku życia):
- 4-6 lat: SKRZAT,
- 7-9 lat: ŻAK,
- 10-11 lat: ORLIK,
- 12-13 lat: MŁODZIK,
- 14-15 lat: TRAMPKARZ,
- 16-17 lat: JUNIOR MŁODSZY.

 W Akademii nie jest prowadzona selekcja, cały czas można dołączyć do drużyny w jednej z ok. 130 lokalizacji:

 

http://www.akademiareissa.pl/lokalizacje

Wyróżnikiem naszego klubu jest szczególne podejście do dzieci, jako jednostek, które kształtują i udoskonalają umiejętności piłkarskie. Nadrzędną wartością Akademii jest zrównoważony rozwój każdego ze szkolonych zawodników oraz poczucie spełnienia z uprawiania sportu. Prawdziwą radość z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy na integracje i zespołowość. Naszym zdaniem na tym etapie piłkarskiego rozwoju należy uczyć przez zabawę a stresogenną rywalizację powinno się odłożyć na przyszłe lata. Treningi w Akademii Piłkarskiej Reissa zawsze kumulują dobre emocje i dzięki temu mobilizują dzieci do wysiłku. Zapraszamy: http://www.akademiareissa.pl/

 

Napisz opinię o "Akademia Piłkarska Reissa"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.