Wybierz miasto:

Miasto:

AMEET

Adres:
ul. Nowe Sady 6, Łódź
E-mail:
Telefon:
Pokaż numer

Wydawnictwo AMEET powstało w roku 1991. Nasza wieloletnia przygoda licencyjna rozpoczęła się w 1993 – wtedy podpisaliśmy kontrakt z The Walt Disney Company. W 2005 nawiązaliśmy współpracę z LEGO®, a w 2019 staliśmy się ich partnerem strategicznym. Oprócz LEGO® i Disneya naszymi głównymi licencjodawcami są również Mattel® i Schleich®. Wśród naszych produktów można wyróżnić:

LEGO® Books, czyli książki i zestawy z popularnych serii – LEGO Ninjago®, Jurrasic World™, City, Harry Potter™ , DOTS™. W ofercie można znaleźć książki aktywizujące z minifigurkami do kolekcjonowania, różnorodne pakiety pobudzające kreatywność, kolorowanki i opowiadania dla różnych grup wiekowych.
Disney Uczy – program edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym opracowany przy udziale ekspertów. Istotą programu jest połączenie nauki z zabawą, która jest podstawową aktywnością dzieci w tym wieku.
Disney Maluch – kompleksowy program wydawniczy dla dzieci w wieku 0-3 lat. Książeczki zostały przygotowane z atestowanych materiałów, mają twarde strony, zaokrąglone rogi i kolorowe ilustracje z wyrazistymi postaciami. Nie tylko poszerzają u najmłodszych wiedzę o świecie, ale również rozwijają ich zdolności manualne i pobudzają kreatywność.
Kolorowanki oraz książki z różnorodnymi zadaniami. Zawierają między innymi zagadki, ciekawostki, labirynty. W ich rozwiązywaniu dziecku towarzyszą ulubione postacie z najpopularniejszych animacji Disney’a i LEGO®.
Propozycje dla małych projektantek. Produkty typu dress-up z serii Barbie™, naklejanki z popularnymi bohaterami Disneya – Elsą i Anną z Krainy lodu, Myszką Minnie i wieloma innymi lubianymi przez dzieci postaciami.
Serię Horse Club – opowiadania i zestawy z figurkami na licencji Schleich® dla miłośniczek koni.

 

Napisz opinię o "AMEET "

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl