Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Fabryka Małego Odkrywcy

Telefon:
883758448

Fabryka Małego Odkrywcy powstała końcem września zeszłego roku (2020), wtedy jako mama 9miesięcznego syna lubiąca prace plastyczne postanowiłam stworzyć kilka pomocy sensorycznych wypełnionych naturalnymi surowcami, np. solą, kawą itp. Była to też również moja „odskocznia" od dnia codziennego. Wcześniej dużo czytania, prób, a wieczorami zamykałam się w pracowni i tworzyłam panele.  

 

 

Postanowiłam założyć firmę i pokazać je innym, cieszę się, że to zrobiłam, bo dzięki temu poznałam bardzo dużo wartościowym osób, a codzienne rozmowy z mami są dopełnieniem tej pracy. W ofercie są różne pomoce: panele mini do rączki dziecka, dzięki czemu dziecko poznaje różne faktury; ścieżki sensoryczne- "tor przeszkód" po którym dziecko może chodzić, deski sensoryczne po którym można zarówno chodzić jak i może wisieć na ścianie.

 

 

 

Pomoce wykorzystywane są w codziennych zabawach oraz integracji sensorycznej. Są przeznaczone zarówno dla maluchów jak i dla starszych osób, a także dorosłych, nie ma ograniczeń wiekowych.   

 

Pomoce dedykowane są dla wszystkich grup wiekowych, a jeżeli chcecie podarować komuś prezent i nie macie pomysłu jest możliwość zakupienia vouchera do wykorzystania. 

Napisz opinię o "Fabryka Małego Odkrywcy"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.