Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Koralik Terapia Dziecka

Adres:
ul. Jonschera 32 62-004 Kicin
Telefon:
728 555 918

GABINET INTEGRACJI SENSORYCZNEJ – POZNAŃ

Na początku była chęć współpracy z dziećmi przewlekle chorymi, stąd wybór studiów oraz chęć zgłębienia tematów związanych z szeroko pojętym funkcjonowaniem dziecka w społeczeństwie. Tak zrodziła się moja pasja, którą realizuję w praktyce. Prowadzę gabinet integracji sensorycznej (SI) niecałe 5 km od Poznania. Jest on zlokalizowany w spokojnej i przyjaznej okolicy z dogodnym dojazdem i miejscem parkingowym, w otoczeniu są piękne miejsca do spacerów a zarazem blisko do Koziegłów gdzie można np. zrobić zakupy, gdy dziecko jest w gabinecie. Zajmuję się terapią integracji sensorycznej, terapią pedagogiczną, terapią ręki, stymulacją bazalną, pracuję w oparciu o metodę Pecs, teorie umysłu, prowadzę terapię osób z autyzmem, terapię dysleksji, zajęcia grupowe w oparciu o zabawy sensoryczne i pogłębiające więzi dla najmłodszych, Trening Umiejętności Społecznych, metodą Weroniki Sherborne dla dzieci najmłodszych, przedszkolaków, jak i uczniów. Współpracuję z placówkami przedszkolnymi w planowaniu i prowadzeniu terapii indywidualnej dla dzieci z autyzmem, niepełnosprawnością intelektualna, ruchową i sprzężoną.

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych, którzy w Poznaniu szukają kompetentnej poradni pedagogicznej. W gabinecie integracji sensorycznej Koralik spotkają się Państwo ze zrozumieniem. Po konsultacjach i badaniach diagnostycznych możliwe jest uzyskanie opinii, zaświadczenia itp. Wydawana są one w formie pisemnej i mogą być przedłożone w szkole, przedszkolu, poradniach, orzecznictwie, sądach. Współpracuję ze specjalistami fizjoterapii, neurologopedii i psychologii. Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo na tej stronie oraz chętnie osobiście odpowiem na pytania. Zapraszam serdecznie Alicja Antoniewicz

Napisz opinię o "Koralik Terapia Dziecka"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.