Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Wydawnictwo Babaryba

Adres:
Aleja Wilanowska 368a/39 02-665 Warszawa

Wydawnictwo Babaryba to firma rodzinna, która powstała w 2010 w Warszawie. Wydawnictwo wydaje książki dla młodszych dzieci i ma ich na swoim koncie już kilkadziesiąt. Wśród książek Babaryby znajdziemy picture booki, czyli książki bez tekstu, książki popularnonaukowe o zwierzętach, a także przybliżające problemy związane ze środowiskiem naturalnym. Jednym z bestsellerów wydawnictwa jest książka „Naciśnij mnie" Herve Tulleta, która jest także bestsellerem światowym sprzedanym w kilkumilionowych nakładach:

https://babaryba.pl/Nacisnij-mnie-miedzynarodowy-bestseller-dla-dzieci-ksiazka-interaktywna-Herve-Tullet

 

 

Babaryba wydaje też inne książki tego francuskiego artysty i twórcy książek dla dzieci – wszystkie cieszą się wielką popularnością.
Na uwagę zasługuje seria picture booków stworzonych przez niemiecki duet Doro Gobel i Petera Knorra, w której znalazły się takie tytuły jak: „Nie ma jak w domu", „Na placu budowy" czy „Jedziemy na wycieczkę".

 

https://babaryba.pl/Jedziemy-na-wycieczke/ksiazka-obrazkowa-rozwija-slownictwo-i-wyobraznie-Peter-Knorr-Doro-Gobel
https://babaryba.pl/NA-PLACU-BUDOWY-Zawody-maszyny-i-pojazdy-Peter-Knorr-Doro-Gobel-duza-ksiazka-obrazkowa
https://babaryba.pl/Nie-ma-jak-w-domu/ksiazka-obrazkowa-rozwija-slownictwo-i-wyobraznie-Peter-Knorr-Doro-Gobel

 

Wspaniałe, realistyczne ilustracje, mnóstwo ciekawych postaci i historii sprawiła, że grono czytelników tych picture booków nieustanne się powiększa.

 

Do książek popularnonaukowych wydawnictwa, o których warto wiedzieć należy bestseller biologa, polarnika i podróżnika Mikołaja Golachowskiego „Pupy, ogonki i kuperki" - niezwykle zabawna i rzetelnie napisana książka o pupach zwierząt i tłumacząca ich rolę w przyrodzie. Druga część tej książki, pokazująca zwierzęta od frontu to „Gęby, dzioby i nochale".

 

https://babaryba.pl/Pupy-ogonki-i-kuperki-edukacyjna-ksiazka-o-zwierzetach-Mikolaj-Golachowski-Mroux
https://babaryba.pl/Geby-dzioby-i-nochale-edukacyjna-ksiazka-dla-dzieci-o-zwierzetach-Mikolaj-Golachowski-Mroux

 

Babaryba to firma niezależna dzięki czemu wydawcy dokonują autorskich i niezależnych wyborów dotyczących publikowanych książek. Decyduje nie moda czy rynek ale własne gusta i przekonania. Z potrzeby edukacji ekologicznej powstały więc książki takie jak: „Strajk", „Plastik fantastik?", „Śmieci. Najbardziej uciążliwy problem na świecie", „Woda. Źródło życia" oraz „Ocieplenie klimatu. Na czym polegają zmiany klimatyczne na Ziemi?".

 

https://babaryba.pl/Smieci-Jak-uniknac-smieciowej-katastrofy-edukacyjna-ksiazka-ekologiczna-dla-dzieci-Gerda-Raidt
https://babaryba.pl/Plastik-fantastik-edukacyjna-ksiazka-ekologiczna-dla-dzieci-o-plastiku-smieciach-i-recyklingu
https://babaryba.pl/OCIEPLENIE-KLIMATU-na-czym-polegaja-zmiany-klimatyczne-na-Ziemi-ksiazka-ekologiczna-dla-dzieci-od-lat-8-Scharmacher-Schreiber-Marian
https://babaryba.pl/WODA-Zrodlo-zycia-Wszystko-o-najwazniejszej-substancji-na-Ziemi-ksiazka-ekologiczna-dla-dzieci-od-lat-6-Steinlein-Scheier

 

 

 

Napisz opinię o "Wydawnictwo Babaryba"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl