Wybierz miasto:

Miasto:

Chochołowskie Termy- zabawa i relaks dla całej rodziny

2022-04-26

W ostatni weekend wybraliśmy się w góry i w każdy dzień po wędrówkach spędzaliśmy czas w Termach Chochołowskich, co okazało się strzałem w dziesiątkę. 

 

 

 

 

Termy dla najmłodszych mają do zaoferowania mnóstwo atrakcji, a dla dorosłych całe spektrum miejsc do wypoczynku. Dla naszych zmęczonych mięśni po wędrówkach górskich wybawieniem okazały się zarówno baseny termalne ze stanowiskami do hydromasażu, sauna, jak i jacuzzi. Na naszą niezmordowaną córeczkę czekały zjeżdżalnie,  wodny plac zabaw, łaźnia parowa i szaleństwo na basenach zewnętrznych. 

 

 

 

Zobacz nasz krótki film z pobytu w Termach:

Portal Rodzinny BabyGo (@babygo.pl) TikTok | Watch Portal Rodzinny BabyGo's Newest TikTok Videos

 

 

 

 

Bardzo mile zaskoczyła nas również gastronomia na hali basenowej. Jedzenie było urozmaicone- do wyboru mieliśmy 3 dania mięsne, 2 dania wegetariańskie, 2 zupy oraz liczne surówki. Wszystko było smaczne, świeże, a porcje były duże i myślę, że zadowolą nawet najbardziej wymagającego smakosza. 

 

Mieliśmy okazji spróbować również licznych deserów i byliśmy równie zachwyceni. Ceny w porównaniu do jakości są naprawdę przystępne.  Za pomocą specjalnych zegarków można nabijać transakcje, co ułatwia korzystanie z punktów gastronomicznych.

 

 

Różnorodność atrakcji dla dzieci, jak i dla dorosłych jest wspaniała. Mieliśmy okazję uczestniczyć w seansach w saunie, gdzie saunamajster za pomocą ręcznika rozprowadzał gorące powietrze we wnętrzu sauny, a olejki zapachowe wzbogacały ceremonię. Polecam każdemu, kto kocha tą formę relaksu tym bardziej, że odbywa się ona z cudownym widokiem na całe Tatry. Nam bardzo przydały się codzienne seanse w saunie, gdyż po dużym wysiłku fizycznym mogliśmy zregenerować mięśnie.

 

Bardzo spodobało nam się również w Grocie Solnej oraz w izbie solnej z wodną kaskadą, w której mogliśmy bardzo mocno się odprężyć. 

 

 

Cały pobyt w Termach Chochołowskich uważam za bardzo udany - począwszy od zachwycających widoków z basenów zewnętrznych i stanowiskach do hydromasażu, jacuzzi, basenach termalnych po baseny sportowo-pływackie, strefę leczniczą z beczkami z wodą siarkową czy solankową. 

 

Następnym razem chcemy udać się tutaj latem, gdzie będziemy mogli skorzystać z piaszczystej plaży i wodnego placu zabaw na zewnątrz. Pogramy też w siatkówkę i koszykówkę. Namówimy też córeczkę do zjeżdżalni pontonowych. 

 

 

Bardzo chciałabym skorzystać też z intensywnego treningu połączonego z rozciąganiem i elementami jogi:) 

 

 

Jak widzicie kochani w Termach Chochołowskich nie sposób się nudzić. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Można tutaj bardzo się zrelaksować, jak i doświadczyć mocnych wrażeń na ekstremalnych zjeżdżalniach.

 

Najmłodsze dzieci znajdą frajdę w wodnym placu zabaw, a te większe będą świetnie bawić się na dużych zjeżdżalniach. 

 

Polecamy ogromnie dla całej rodziny.

 

Chochołowskie Termy

CHOCHOŁOWSKIE TERMY

 

  Chochołów 400 34-513 Chochołów

 

  https://www.chocholowskietermy.pl      

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl