Wybierz miasto:

Miasto:

Termy Chochołowskie- wspaniały czas dla całej rodziny

2022-08-02

W ostatni weekend wybraliśmy się do Kościeliska. Ze względu na kiepską pogodę popołudnia

spędzaliśmy czas w Termach Chochołowskich i był to wspaniały czas. 

 

 

 

Nie ukrywam, że przyjechaliśmy do Term, aby córeczka mogła pobawić się na ogromnym placu zabaw na basenach zewnętrznych, ale niestety przez pogodę nie było to możliwe. Mimo tego codziennie spędzaliśmy w Termach kilka godzin i nigdy nam się nie nudziło. 

 

 

Najlepiej nasz pobyt obrazuje nasz film na You Tube z pobytu, który możecie tutaj obejrzeć. 

 

 

https://youtu.be/4wDJqXR5b1U

 

 

 

 

Różnorodność atrakcji dla dzieci jest ogromna i dostosowana zarówno dla maluszków, jak i dla większych dzieci. 

 

Dla dzieci Termy mają do zaoferowania całe mnóstwo rozrywek- zjeżdżalnie, dwa różnorodne wodne place zabaw, łaźnia parowa i szaleństwo na basenach zewnętrznych, gdzie córeczka mogła wspinać się po specjalnych linach. 

 

W tym roku córeczka mogła w końcu skorzystać z dużych zjeżdżalni pontonowych ( dzieci muszą mieć 120 cm wzrostu) i była zachwycona! Na zjeżdżalnie wybrała się na ogromnym pontonie z tatą i oboje już po minucie znaleźli się na dole w brodziku z dużymi uśmiechami na ustach. 

 

Dla dorosłych pragnących dużych emocji czeka zjeżdżalnia pionowa, gdzie po wejściu do specjalnej kabiny przez ratownika naciskany jest guzik i z ogromną prędkością spada się do zjeżdżalni. 

 

 

 

Dla dorosłych w Termach jest całe spektrum miejsc do wypoczynku:  baseny termalne ze stanowiskami do hydromasażu, sauny, jacuzzi, basen tylko dla dorosłych, baseny zewnętrzne , a tam kolejne ciepłe baseny i przyjemności- Rwąca Rzeka, wodne bicze, które nie tylko poprawiają krążenie, ale i ujędrniają skórę. Ja często korzystałam z basenów sportowo-pływackich i strefy z beczkami z wodą siarkową i solankową. 

 

Mieliśmy okazję uczestniczyć w seansach w saunie, gdzie saunamajster za pomocą ręcznika rozprowadzał gorące powietrze we wnętrzu sauny, a olejki zapachowe wzbogacały ceremonię. Polecam każdemu, kto kocha tą formę relaksu tym bardziej, że odbywa się ona z cudownym widokiem na całe Tatry.

 

Bardzo spodobało nam się również w Grocie Solnej oraz w izbie solnej z wodną kaskadą, w której mogliśmy bardzo mocno się odprężyć. 

 

 

 

Jak widzicie w Termach Chochołowskich nie sposób się nudzić. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Można tutaj bardzo się zrelaksować, jak i doświadczyć mocnych wrażeń na ekstremalnych zjeżdżalniach.

 

Najmłodsze dzieci znajdą frajdę w wodnym placu zabaw, a te większe będą świetnie bawić się na dużych zjeżdżalniach i na basenach zewnętrznych.

 

 

 

 

Bardzo polecamy gastronomię na hali basenowej. Jedzenie było urozmaicone- do wyboru mieliśmy 3 dania mięsne, 2 dania wegetariańskie, 2 zupy oraz liczne surówki. Wszystko było smaczne, świeże, a porcje były duże i myślę, że zadowoliły nawet najbardziej wymagającego smakosza. 

 

Mieliśmy okazji spróbować również licznych deserów i byliśmy równie zadowoleni Ceny w porównaniu do jakości są naprawdę przystępne.  Za pomocą specjalnych zegarków można nabijać transakcje, co ułatwia korzystanie z punktów gastronomicznych.

 

 

 

Cały pobyt w Termach Chochołowskich uważam za cudownie spędzony. Mimo niepogody mogliśmy spędzać czas na basenach zewnętrznych, gdzie było nam ciepło, a córeczka świetnie bawiła się na placach zabaw. 

 

Chętnie udamy się tutaj raz jeszcze, by skorzystać z piaszczystej plaży i pograć w siatkówkę. Córeczka natomiast będzie korzystała z  wodnego placu zabaw na zewnątrz, który z pewnością przypadnie jej do gustu. 

 

Warto dodać, iż wchodząc do Term możemy zakupić pyszne różnorodności lokalnych dostawców- smakołyki - torty, ciasta, dżemy, nalewki, syropy, ciastka, lody i kupić pamiątkę. 

 

Dodatkowo cudownie spędza się czas w otoczeniu pięknych widoków, zieleni i pięknych wnętrz obiektu, które zostały zaprojektowane i stworzone z miłości do natury i podhalańskiej tradycji oraz kultury.

 

 

Polecamy bardzo dla całej rodziny. 

 

 

CHOCHOŁOWSKIE TERMY

 

 

  Chochołów 400 34-513 Chochołów

 

  https://www.chocholowskietermy.pl      

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl