Wybierz miasto:

Miasto:

Wakacje z dzieckiem w Jastrzębiej Górze

2021-07-02

Jeśli kochacie urozmaicone, intensywne wakacje rodzinne pełne zabawy polecamy Wam urlop w Jastrzębiej Górze, a dokładnie w Ośrodku Wypoczynkowym Sedna. Tu nie sposób się nudzić! W samym ośrodku dzieci mogą bawić się na 2 placach zabaw, pływać w basenie czy jeść kiełbaski z grilla bądź ogniska.

 

Zobacz nasz krótki filmik na Tik-Toku tutaj. 

 

 

 

Jest to miejsce oddalone od centrum, więc wypoczywacie w ciszy i spokoju w komfortowych pokojach lub w domkach z miejscem do grillowania. Na terenie ośrodka mamy do dyspozycji ogromny zewnętrzny plac zabaw, basen czynny w sezonie od lipca do sierpnia oraz przestrzenną wewnętrzną sale zabaw z miejscem do karmienia maluszków i relaksem dla samych rodziców. Możecie wykupić dodatkowo domowe posiłki- pyszne śniadania oraz obiadokolacje.

 

 

 

 

KOMFORTOWY WYPOCZYNEK DLA CAŁEJ RODZINY

 

 

My zatrzymaliśmy się w jednym z pokojów w ośrodku i byliśmy zachwyceni jego jakością. Mieliśmy do dyspozycji dwa pokoje, każdy z nich posiadał ogromną szafę, TV, nocne szafki, liczne półki i balkon, dzięki czemu wypoczynek był prawdziwą przyjemnością. Zobacz pokój tutaj. 

 

 

Mogliśmy liczyć na pyszne śniadania serwowane jako szwedzki stół, które obfitowały w świeże składniki i zawsze ciepłe dania, każdego dnia inne.

W zależności od pogody czas tuż po śniadaniu spędzaliśmy na placach zabaw.

 

 

 Wewnętrzny plac zabaw posiada w jednym pomieszczeniu "kulkoland" i mnóstwo zadbanych zabawek, które ucieszą zarówno maluszki, jak i starsze dzieci. W następnym pomieszczeniu znajduje się strefa relaksu dla rodziców z ogromną sofą i fotelami do masażu. W kolejnym pomieszczeniu znajduje się miejsce do karmienia, mata i kojec dla maluszków oraz duży telewizor 55 cali, do którego podłączony dysk zewnętrzny z bajkami.

 

 

Na zewnętrznym placu zabaw jest dosłownie wszystko i dzieci, jak i rodzice szaleją na nim do woli. Całe wyposażenie placu zabaw jest regularnie odnawiane i usprawniane, dzięki czemu dzieci na nim są w pełni bezpieczne.

 

 

UROZMAICONY URLOP NAD MORZEM Z DZIEĆMI

 

 

Tak, jak wspominaliśmy w Sedna w Jastrzębiej Górze nie sposób się nudzić. Tu każdego dnia robiliśmy coś innego i to było wspaniałe. Z ośrodka bezpłatnie wypożyczaliśmy leżaki i parawan i podjeżdżaliśmy na plaże 5 minut samochodem do zejścia numer 30, które było bez schodów, a dojście na nią przez przepiękny, sosnowy las. Zobacz nasz krótki filmik na Tik-Toku, jak tam jest pięknie tutaj. 

 

 

Innym razem wybraliśmy się do centrum Jastrzębiej Góry na pyszne lody i gofry do Zielonej Werandy i na plac zabaw, gdzie córeczka szalała na dmuchańcu, karuzelach, łódkach, pontonach i autkach oraz w małpim gaju. Filmik z tego miejsca możesz zobaczyć tu.

 

 

Córeczka jest fanem gier wideo, więc skorzystała również z możliwości gier VR. Na miejscu zaopatrzyliśmy się w przepiękne prezenty dla najbliższych i wróciliśmy spacerkiem do ośrodka w 15 minut.

 

 

 

IDEALNA BAZA WYPADOWA

 

 

Jednym z atutów tego miejsca jest to, że jest idealnym punktem wypadowym do wielu atrakcyjnych miejsc. My odwiedziliśmy większość atrakcji tego rejonu i możemy Wam polecić oddalony od ośrodka 30 km Park Ewolucji. Jest to nowoczesny obiekt, w którym na początku odwiedziliśmy ekscytujące Kino 7D w niezwykłym okręcie podwodnym. Ogromny ekran przenosi widza do innego wymiaru, sprawiając wrażenie obecności w przestrzeni akcji filmu. To fenomenalna rozrywka dla wszystkich. Następnie wsiedliśmy do pojazdów Flintstonów i jechaliśmy napędzani siłą własnych nóg. To była zabawa!

 

 

Potem pośród bujnej roślinności odwiedziliśmy rozmieszczone około 30 gatunków prehistorycznych modele dinozaurów, które są rzeczywistych rozmiarów. Wskoczyliśmy potem do Dino Pociągu oraz do kina na krótki seans, gdzie wspólnie z dinozaurem poznaliśmy niezwykłą historię powstania Ziemi. Na koniec odwiedziliśmy Piramidę i Egipt Show, ale tą atrakcję zdecydowanie można sobie odpuścić. Nie przypadło nam do gustu rzucanie klątwy przez 10 minut. Bardzo natomiast podobał nam się plac zabaw dla dzieci z domkiem z kulkami, kamienna budowla ze Stonehenge i scenki przedstawiające aspekty życia najdawniejszych przodków człowieka.

 

 

Kolejną atrakcją niedaleko naszego ośrodka była Strusia Farma, w której mieliśmy bezpośredni kontakt ze zwierzętami: króliki, lamy, emu, osły, kozy, owce, kaczki, kury, gęsi, perliczki oraz konik i oczywiście ponad czterdzieści strusi afrykańskich w różnym wieku. To, co jest fajne w tym miejscu to, że zwierzęta można  samemu nakarmić, a niektóre z nich pogłaskać.

 

Któregoś dnia wybraliśmy się też na Hel- na sam początek Polski, gdzie pływaliśmy statkiem, odwiedziliśmy plażę i zwiedzaliśmy miasto. Zdecydowanie warto odwiedzić to miasto. 

 

 

REZERWACJE JUŻ NA PRZYSZŁY ROK

 

 

 

Niewątpliwie Ośrodek Wypoczynkowy Sedna w Jastrzębiej Górze jest miejscem, gdzie można atrakcyjnie spędzić czas. Sam ośrodek jest miejscem, gdzie można wypocząć, zrelaksować się, popływać, dobrze zjeść i pobawić się na ogromnych dwóch placach zabaw. Samo miasto również dostarcza rozrywki, a jeśli i to Ci nie wystarczy możesz pojechać zaledwie 30 km dalej i przeżywać wspaniałe przygody. Warto, więc już składać rezerwacje na przyszły rok, by mieć gwarancję wspaniałego rodzinnego wypoczynku.

 

 

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWY SEDNA

Adres: Kuracyjna 10 84-104 Jastrzębia Góra

 

https://www.sedna.pl/

 

pensjonat.sedna@gmail.com

 

Telefon: 609 207 666

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl