Wybierz miasto:

Miasto:

Antosia uczy i ostrzega - audiobook

2021-02-27

Rodzice niejednokrotnie zastanawiają się, jak przekazać dzieciom zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w życiu codziennym. Jeśli jesteś jednym z takich Rodziców i chcesz, aby Twoje dziecko przyswajało je w przyjemny i najlepszy dla swojego wieku sposób, polecamy audiobook "Antosia uczy i ostrzega" dedykowany dla dzieci w wieku przedszkolnym.

 

 

Dzięki przygodom dwóch króliczków- Antosi i Gapcia, dzieci będą w stanie oswoić trudne dla nich sytuacje z życia dorosłych, z którymi muszą nauczyć się radzić każdego dnia, np. jak bezpiecznie poruszać się po ulicy. Opowiadania przeniosą dzieci w świat zapachów, kolorów, emocji i doświadczeń.

 

Audiobook to nie tylko wspaniały, ciepły i przyjazny głos lektora ,ale również dźwięki szumu drzew, śpiewu ptaków czy szumu fal.

 

Dzieci za sprawą swej wyobraźni, choć na chwilę, przeniosą się wraz z bohaterami opowiadań na piaszczystą plażę lub wycieczkę w góry.

 

 

 

Warto również dodać, że słuchanie opowiadań jest jedną z ciekawszych metod terapeutycznych, która wzmacnia i wzbogaca zasoby dziecka, aby lepiej potrafiło sobie radzić trudnościami. Autorzy audiobooka w opowiadaniach starali się skupić, nie tylko na emocjonalnej stronie, ale również zawrzeć w nich istotny przekaz. Nie stosując moralizatorskiego tonu, Antosia i Gapcio, uczą dzieci jak zachować się w codziennych sytuacjach, podczas spaceru w parku czy podczas drogi do przedszkola. Cudowny świat opowiadań pozwala odczarować trudne zdarzenia jakim jest np. pobyt w domu bez opieki rodzica.Rodzicu pamiętaj, że emocje się nie starzeją. To co przerażało nas jako dzieci, jest też trudne dla naszych pociech. To co czarowało nasz świat, zaczaruje również świat naszych dzieci. Dlatego posłuchajcie wspólnie fragmentu bajki i pozwól sobie wraz z Antosia i Gapciem odpłynąć w świat wyobraźni.

 

Wspieraj rozwój swej pociechy nie prawiąc morałów. Akceptacja i Twoja pomoc, jak i wspólnie spędzony czas podczas czytania czy słuchania, to klucz do wychowawczej satysfakcji.Fragment audiobooka znajdziecie na:

https://www.youtube.com/watch?v=_PcN4MEly_c


 

Co dokładnie zawiera słuchowisko?

Audiobook dla dzieci o bezpieczeństwie zawiera opowiadania o tytułach:

„Ognisko", „Sami w domu", „Na zakupach", „Przygoda z rowerem", „Na sankach", „Droga do przedszkola", „Truskawkowa kąpiel", „Na plaży", „Niespodzianka Gapcia", „Nowe łyżwy Gapcia", „Wyprawa w góry" i „Wycieczka do parku".

 

 

Więcej informacji o audiobooku znajdziecie na stronie:

https://igo-med.com.pl/pl/p/Przygody-Antosi-i-Gapcia-audiobook/89A już wkrótce na stronie sklepu Igom znajdziecie również zestaw książek, puzzli i kolorowanki(na papierze lub pendrive) z przygodami Gapcia i Antosi.

 

 


Igom Pracownia Twórczej EdukacjiIGOM PRACOWNIA TWÓRCZEJ EDUKACJI

  WWW: https://igom.com.pl/

E-mail: igom.oferty@gmail.com

Telefon: 574 172 111

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl