Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Detektyw Basia- poznaj wspaniałą bohaterkę

2021-02-15

 

Słyszeliście już o Detektyw Basi? Jak nie to koniecznie musicie to nadrobić! To fascynująca opowieść o dziewczynce, która rozwiązuje sprawę pobrudzonego widelczyka dzięki magicznym okularom i Rysiowi, jej pieskowi. Chcecie dowiedzieć się więcej?

 

 

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że jesteśmy Patronem Medialnym Detektyw Basi i możemy Wam o niej opowiedzieć. Kochamy wspierać tak fantastyczne projekty i je Wam polecać. Kochani rodzice możecie przyczynić się do powstania serialu animowanego kręconego przez Zespół Storyboat, a to tylko dzięki zakupionym przez Was produktom! A jest w czym wybierać. Na stronie storyboat.pl można kupić e-booka, kolorowankę, puzzle, podusię bądź oczywiście wspomnianą na początku książkę o Detektyw Basi.

 

Jest to cudowna historia, gdzie bohaterowie poszukują rabusia, który zjadł ostatni kawałek tortu. Ogromne magiczne okulary Basi pomagają w rozwiązaniu tej trudnej zagadki. Basia krok po kroku odtwarza wydarzenia ostatniego wieczoru napotykając na przykład brudny talerzyk w pralce:)  Książka o Detektyw Basi jest pięknie wydana i graficznie dopieszczona pod każdym względem. Dedykowana dla dzieci od 3 do 8 lat i możecie ją nabyć tutaj.

 

 

 

My namawiamy Was do zakupu nie tylko książki, ale całego pakietu razem z puzzlami i kolorowanką. Nie zapłacicie za dostawę, a Wasze pociechy jeszcze bardziej pokochają wspaniałą bohaterkę Basię. Kolorowanka to zestaw aż 15 stron ilustracji oraz stronę wycinanek i okładkę do kolorowania. Nasza córeczka zrobiła z niej własną książeczkę, do której powklejała swoje dzieła. Uwielbia ją oglądać i opowiadać historię Basi:) Najbardziej podobało jej się kiedy mogła wycinać obrazki z arkusza i wkleić obok kolorowanek. Dopełnieniem całości są puzzle składające się z 60 elementów, po ich złożeniu ukaże się Basia ze swoim psem pomocnikiem Rysiem.

 

Detektyw Basia

DETEKTYW BASIA

    https://sklep.storyboat.pl/    

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl