Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Domek manipulacyjny dla maluchów

2021-05-24

Czy Wasze dzieci również najchętniej bawią się przedmiotami codziennego użytku, tym co je otacza? A wy zastanawiacie się jak połączyć dobrą zabawę z bezpieczeństwem? My polecamy w tym celu rewelacyjne tablice od firmy ABAM. Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami jednej z nich i jesteśmy zachwyceni!

 

 

Tablice manipulacyjne ABAM wykonywane są w całości własnoręcznie z drewna oraz zabezpieczone lakierem i farbą posiadającymi odpowiednie atesty bezpieczeństwa. Muszę przyznać, że zrobiły na mnie ogromne wrażenie.   Nasza tablica jest w kształcie domku. Każdy jej element jest na niej precyzyjnie zaprojektowany, przymocowany, a jego funkcjonalność zweryfikowana, dlatego jako mama nie muszę obawiać się, że jakiś element zostanie oderwany lub połknięty przez dziecko.

 

   

 

 

Zgodnie ze swoją specyfikacją, tablica posiada niewielkie ruchome elementy, dostosowane do rączek maluchów, a synek jest Nimi zachwycony. Najbardziej spodobało mu się okienko dachowe, na spodzie którego odnalazł lusterko, w którym może się przeglądać. Bardzo przypadły mu do gustu także ruchome drzwi, kryjące na odwrocie kształty - kwadrat oraz trójkąt.

 

 

Dzięki tablicy synek może doskonalić umiejętność odkluczania zamka czy zapinania zatrzasków. Tablica manipulacyjna to również doskonały sposób na ćwiczenie motoryki małej oraz sprawności paluszków, dzięki którym wprowadza koła kółka zębate w ruch.  Dużym plusem tablic od firmy ABAM jest to, że są one niedużych rozmiarów, dzięki czemu nasze dziecko może bawić się nimi w dowolnym miejscu w domu, zabrać do ogrodu czy w podróż do dziadków.   

 

Polecamy je wszystkim rodzicom i ciekawym świata dzieciom! 

 

 

Więcej wzorów tych pięknych tablic manipulacyjnych znajdziecie na stronie: http://www.abam.com.pl/

 

 

Abam - tablice manipulacyjne 

ABAM - TABLICE MANIPULACYJNE

WWW: http://www.abam.com.pl/

E-mail: sklep.abam@gmail.com

Telefon: 508 962 166

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl