Wybierz miasto:

Miasto:

Eco- zabawki-drewniane szaleństwo dla dzieci

2020-05-28

O fantastycznych zabawkach dla dzieci z Eco-zabawek już pisaliśmy i pokazywaliśmy Wam trzy różne zabawki. Dziś odsłaniamy trochę więcej możliwości tego cudownego sklepu.

 

 

Są wyścigówki – jest zabawa!

 

Śmigi wyścigi to wspaniała drewniana zabawka ze sklepu Eco-zabawki, która po wyjęciu z kolorowego opakowania wywołała na twarzy mojego synka ogromny uśmiech. To naturalna, drewniana zjeżdżalnia wraz z czterema kolorowymi, drewnianymi samochodzikami w kolorach toru: niebieskim, żółtym, pomarańczowym i czerwonym. Wykonana z trwałego polskiego surowca, została ręcznie pomalowana przez krajowych rzemieślników. Zabawka została stworzona z atestowanych materiałów. Farby, które zostały użyte do tego celu są farbami nietoksycznymi, w pełni bezpiecznymi dla najmłodszych oraz przyjazne środowisku. Dodatkowo w pudełko do zabawki został dołączony Przewodnik Misia Zdzisia, min z Listem od Misia dla dzieci.

Śmigi wyścigi to zabawka, która niezwykle rozwija zdolności zręcznościowe oraz wspomaga rozwój zdolności intelektualnych. Zachęca do wspólnej zabawy nie tylko dzieci, ale również rodzic chętnie odda się zabawie i ulegnie hipnotyzującej magii małych wyścigówek. 

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 18 miesiąca, a jej solidność wykonania powoduje, że bez obawy mogłam podarować ją synkowi.

Moje dziecko pokochało Śmigi wyścigi już od momentu wyjęcia zabawki z opakowania. Kolory toru, samochodziki oraz wyścigi pochłaniają moje dziecko na długiej zabawie, z której trudno go oderwać, a to zdecydowania najlepsza recenzja. Wszystkim rodzicom i ich dzieciom polecamy Śmigi Wyścigi ze sklepu ECO-zabawki.

 

 

Mała kostka, mnóstwo radości

 

Mój dwuletni synek, zapewne jak wszystkie dzieci w jego wieku uwielbia wszelkiego rodzaju przyciski, zasuwki oraz zatrzaski. Jak to zrobić, żeby wszystko było w jednym miejscu i do tego było bezpieczne? Idealnym rozwiązaniem są ręcznie robione kostki manipulacyjne ze sklepu Eco-zabawki.pl, stworzone przez polską firmę Krasna Familia. Nasza kostka wprost idealnie wpasowuje się w rączki mojego synka, dzięki czemu może nią swobodnie manipulować.

Drewniana zabawka Montessori powstała z sosnowego drewna i została pomalowana ekologiczną, przyjazną dla dzieci farbą. Z całą pewnością wszyscy rodzice, tak jaki my, docenią  jakość jej wykonania oraz dokładnie wyszlifowane i zaokrąglone krawędzie zapobiegające urazom. Przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia, poniżej tego wieku maluch oczywiście może bawić się zabawką, ale zalecana jest zabawa w obecności osoby dorosłej. Kostka ta, jest doskonałym uzupełnieniem dla przytwierdzonych do ścian tablic manipulacyjnych, ponieważ jest niewielka i można wszędzie ją zabrać. Bez problemu zmieści się każdej mamie w torebce :) Moje dziecko uwielbia otwierać wszelkiego rodzaju bramki i zasuwki, dlatego kostka z tymi właśnie elementami sprawia mu ogromną radość. Synek dzięki tej kostce poznaje zasady rządzące światem, może uczyć się jak zasznurować w przyszłości samodzielnie buciki, dzięki ściance ze sznureczkiem oraz może podziwiać się w lusterku, którego również nie zabrakło w tej zabawce.

To idealny prezent na każdą okazję, ponieważ pobudza wyobraźnię i kreatywność, a także cierpliwość, wytrwałość i precyzję. Ponadto rozwija małą oraz dużą motorykę i uczy logicznego myślenia. Spieszcie się, bo produkt jest na wyczerpaniu!

 

JAZDA PO ZABAWKI - drewniany pojemnik na kółkach na zabawki

 

 

Szukacie sposobu, aby od najmłodszych lat uczyć swoją pociechę sprzątania zabawek? Mamy dla was rewelacyjne rozwiązanie. Jest nim drewniany pojemnik - piesek, gdzie znajdziecie go pod nazwą „Jazda po zabawki- drewniany pojemnik na zabawki”. 

Jest to z całą pewnością zabawka wielofunkcyjna, może służyć jako wózek lub pojemnik na zabawki, ale także jako mały przyjaciel, który podąży wiernie krok w krok za maluszkiem. Jak na wózek przystało, zaopatrzony jest w cztery kółka, będące jednocześnie łapkami pieska, dzięki czemu można go wygodnie przesuwać z miejsca na miejsce. Dostosowane do małych rączek kształty i przymocowany sznureczek zachęcają do wspólnych spacerów.

 

 

Zabawka została wykonana z solidnych elementów, ma zaokrąglone kształty, a farba, którą została pomalowana jest bezpieczna dla środowiska. Ten Drewniany piesek wzmacnia u najmłodszych odruch chwytania i zdolności manualne, a także dużą i małą motorykę. 

Mojego synka bardzo ucieszył drewniany piesek. Natychmiast rozpoznał w nim „Hau Hau” i zaczął biegać z nim po domu. Odkrył również, że może wozić w nim swojego ukochanego misia, co jest znacznie wygodniejsze, niż wówczas, kiedy musiał go nosić. Również sprzątanie zabawek wydaje się atrakcyjniejsze, kiedy ma się u boku takiego przyjaciela, jakim jest drewniany piesek. Polecamy Jazdę po zabawki, to doskonały pomysł na prezent dla dziecka.

 

 

Domino tradycyjne

 

 

Kto z nas w dzieciństwie nie grał w domino. Dzisiaj ta gra powraca w tradycyjnym, pięknym stylu.

Duże, drewniane i ekologiczne domino tradycyjne. Klocki wykonane z wysokiej jakości drewna bukowego, przyjemne w dotyku. Zasady domina są proste, więc dzieci szybko dopasowują elementy tworząc różne kombinacje. Dużo radości i satysfakcji sprawił tzw. Efekt domina. Ustawione pionowo elementy wprawione w ruch upadają jeden po drugim dając niesamowity widok. Domino jest bezpieczne nawet dla najmniejszych dzieci, ponieważ nie ma możliwości połknięcia elementu.

 

 

Najbardziej zachwyciło nas, że po skończeniu gry dzieci szybko znajdują inne zastosowanie klocków niż gra. Z elementów powstał garaż dla samochodów oraz wieża dla ludzików. Ta zabawka, na pewno długo nam się nie znudzi!

 

 

CHRUPANIEC OPIEKANIEC - drewniany toster, drewniany opiekacz

 

 

Jak każda pięciolatka tak i moja uwielbia gotować, więc od razu pokochała swój toster!

Dzięki tej zabawce córeczka odtwarza zaobserwowane w kuchni czynności, ma swój drewniany nóż i może nim bezpiecznie kroić, smarować kromki masełkiem i jest zachwycona. Jest tak zaangażowana w zabawę, że zapomina o bajkach, telewizji, tablecie i komórce, a dodatkowo wciąga w tą zabawę nas dorosłych:) Bawimy się w dom, restaurację i robimy prawdziwe kuchenne rewolucje!

Dla mnie, jako dla rodzica jest to bardzo ważne, że zabawka wykonana jest z drewna z rodzimych lasów oraz ręcznie wykończona przez polskich rzemieślników, a pokryta jest naturalnymi, wodnymi farbami, dzięki czemu dziecko jest bezpieczne. Może wtedy dowoli "jeść" przygotowane przez siebie tosty, "próbować" masła i oblizywać nóż. Oczywiście dla mnie jest to okazja, aby uczyć  córeczkę dobrych manier, zasad savoir vivre. Nasz chrupaniec opiekaniec ćwiczy umiejętność koordynacji, pobudza wyobraźnię i umiejętność lokowania przedmiotów w przestrzeni ( wyobraźnia 3D). Polecamy z całego serca!

 

 

Eco-Zabawki.pl

Eco-Zabawki.pl

Adres: Pawlikowice 291 32-020 Wieliczka

WWW: https://eco-zabawki.pl

E-mail: sklep@eco-zabawki.pl

Telefon: 570-235-105

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl