Wybierz miasto:

Miasto:

Gry dla najmłodszych - idealne na Mikołajki

2021-11-12

Z okazji zbliżających się Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was listę z propozycją wartościowych gier dla najmłodszych, które nie tylko pozytywnie wpłyną na ich rozwój, ale są również ekologiczne i w pełni bezpieczne dla naszych pociech.

 

 

My jesteśmy posiadaczami trzech gier z poniższej listy- mamy Balansującego Krokodyla, Rzut do celu oraz Spadającą Kurę i muszę przyznać, że są rewelacyjne. To gry niezwykle proste, które wciągają nie tylko naszego 3 latka, ale również nas rodziców, dzięki czemu stały się idealną propozycją na wspólne spędzenie czasu. Po raz kolejny sięgając po produkty od Lili and Leo - Natura Malucha, jestem zachwycona asortymentem oraz najwyższą jakością produktów, jakie tam znajdziemy, dlatego sięgając po te gry, z pewnością nie będziecie rozczarowani.

 

 

Balansujący krokodyl

 

 

Gra balansujący krokodyl to świetna gra zręcznościowa, która okazała się bardzo wciągająca. Zaprojektowano ją tak, aby rozwijać umiejętności motoryczne, a także uczyć się podstawowych pojęć z fizyki, zapewnia wiele godzin zabawy.  Bawiąc się z synkiem rzucamy kostką, a następnie układamy na krokodylu klocki tego koloru jaki  się na niej pojawił, tak, aby krokodyl nie przewrócił się. 

Jest to zabawka, która pobudza u dziecka zdolności motoryczne, zdolności manualne, ciekawość, kreatywność, a także ćwiczy naukę kolorów.

A to co jest dla mnie najważniejsze, to to, że gra wykonana została z całkowicie naturalnych, biodegradowalnych oraz hipoalergicznych materiałów, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna  i nieszkodliwa nie tylko dla mojego dziecka, ale i środowiska.

 

Grę znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Gra Zręcznościowa Rzut Do Celu

 

 

Jeśli wasze dziecko, tak jak nasz 3 latek lubi gry zręcznościowe, to gra Rzut do Celu jest właśnie dla niego. Gra jest banalnie prosta-  należy wrzucić woreczek do otworów, a komu uda się rzucić więcej wygrywa. Bawić się można zarówno w domu, jak i na zewnątrz. U Nas doskonale sprawdza się na długie jesienne wieczory, dzięki czemu mamy nie tylko niezłą zabawę dla dziecka, ale również mnóstwo radości.

 

Rzut do celu znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Gra Jenga Spadająca Kura

 

 

To wersja jenga dla najmłodszych, w której maluch w świetny sposób uczy się koncentracji, strategii i rozwiązywania problemów, a także poprawi koordynację ręka-oko. Nasz synek uwielbia budować ścianę, następnie umieszczać na niej kurczaka, po czym z uśmiechem zaprasza nas do gry. Dalsza zabawa polega na usuwaniu po jednej kłodzie drewna, a kto sprawi, że ściana runie, ten przegrywa. 

 

Spadającą kurę znajdziecie tutaj: >klik<

 

Kolejne doskonałe gry, na jakie natrafiłam w Lili and Leo - Natura Malucha to:

 

 

Drewniana Gra Edukacyjna Trop i Śledź

 

 

To kolejna propozycja gry zręcznościowej dla dzieci. Zadaniem dziecka jest umieszczenie kołeczków w odpowiednich pozycjach na planszy – zgodnie ze wzorami podanymi na dołączonych kartach. Wariantów jest aż 6, więc zabawa na pewno szybko się nie znudzi.

 

Grę znajdziecie tutaj; >klik<

 

 

Drewniana Gra Logiczna 4 w Linii

 

 

Zabawna i interaktywna gra logiczna, która będzie ulubioną rozrywką dla dwojga! Wrzucaj kolorowe krążki do siatki jeden po drugim. Wygrywa osoba, która zdobędzie 4 dyski w linii prostej. Układanie 4 dysków może być pionowo, poziomo lub po przekątnej. Celem gry jest trzymanie się o krok przed przeciwnikiem i blokowanie jego próby zdobycia 4 z rzędu. Ta gra jest łatwa do nauczenia, ale wymaga umiejętności strategii oraz logicznego myślenia.

 

Grę znajdziecie tutaj: Drewniana Gra Logiczna 4 w Linii

 

 

Łowienie Rybek

 

 

To zręcznościowa gra rodzinna, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i radości, a przy tym poprawi refleks i koncentrację wszystkich zawodników.

Jest czymś więcej niż zwykłą grą wędkarską, w którą można grać na wiele sposobów! Wystarczy, że dziecko złapie ryby za pomocą dołączonych magnetycznych wędek, a następnie ułoży je na wielofunkcyjnej desce do układania. Może ułożyć je na palikach bądź jeżeli przewrócimy na bok platformę uzyskamy wielorybka, na którym też możemy układać. Tablica do układania zawiera również liczby, dzięki czemu dzieci mogą uczyć się rozpoznawania liczb podczas zabawy.

 

Rybki znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Nauka Liczenia- Zwierzątka

 

 

To propozycja dla maluchów lubiących zwierzęta, będąca doskonałym połączeniem nauki liczenia z zabawą.

Dziecko wylosowuje, lub wybiera dowolną kartę i liczy ile jest zwierzątek. Na odwrocie kart znajdzie odpowiedzi do zadania, dzięki czemu  może grać także samodzielnie. Na drewnianej tabliczce znajdzie pinezkę z biedronką, pszczółką, ślimakiem, ptaszkiem lub gąsienicą i zaznaczy ile jest ich na obrazku. Poćwiczy przy tym nazwy polskie i angielskie zwierzątek.

 

Grę znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Gra Zręcznościowa Bierki Zwariowane Patyczki

 

 

Fantastyczna, kolorowa gra w bierki przeniesie każdego malucha do świata gier i zabaw. Dzięki tej ciekawej grze, dziecko nauczy się koncentracji i umiejętności logicznego myślenia. Zapewnij swojemu dziecku chwile kreatywnej zabawy!

Gra w bierki, polega na ustawieniu kolorowych bierek w obręczy, następnie należy wciągnąć po jednej bierce, tak aby konstrukcja się nie zawaliła. Kostka do gry, po rzucie wskazuje kolor jaki należy wyciągnąć jako kolejny. Każdy kolor ma inną liczbę punktów. Bierki trzeba wyciągnąć tak aby obręcz nie opadła. Gracz z największą liczba punktów wygrywa!

 

 

Grę znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Gra Logiczna 2w1 Tablica Edukacyjna Nauka Angielskiego dla Dzieci Słówka i Farma

 

 

To rewelacyjna zabawka, gdzie dzieci uczą się języka angielskiego oraz nazw zwierząt. Zabawa polega na tym, aby dziecko dopasowało pierwszą literkę do słowa, które zostało zaczęte. Po drugiej stronie planszy mamy przestawioną farmę ze zwierzątkami.

Nasza pociecha musi dopasować zwierzątko w odpowiednie miejsce na planszy. Zabawka umożliwia dziecku długie godziny zabaw oraz przyjemną naukę, która zaowocuje również w późniejszym czasie.

 

Grę znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

 

Gra zręcznościowa Koła Zębate

 

 

Doskonała zabawka dla najmłodszych miłośników wykonywania różnego rodzaju konstrukcji. 

Zadaniem malca w tej grze jest takie połączenie ze sobą każdego z 9 trybów o odmiennej wielkości i kształcie, by mogły obracać się swobodnie. Jeśli przekładnie będą dobrze ułożone, kręcąc jednym kołem uda się poruszyć wszystkie elementy! Poprzez tę fantastycznie pomyślaną zabawę dziecko rozwinie swoją koncentrację, koordynację ręka- oko, kreatywność oraz zdolność logicznego myślenia.

 

Koła Zębate znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Drewniana Gra Planszowa Wyścig Zwierzątek

 

 

Gra z kolorowymi zwierzątkami to ciekawa propozycja, która ma wiele zastosowań. Można w nią grać na różne sposoby, lub wykorzystać figurki do różnych celów. Można grać jedną lub dwoma kostkami jednocześnie.

Podczas gry dzieci uczą się przestrzegania reguł, liczenia, grupowania, rozpoznawania kształtów, cyfr i liter, rozwijają percepcję, koncentrację i koordynację wzrokowo-ruchową, co podwyższa sprawność manualną dzieci. Gra jest pretekstem do rozmowy. Bywa także katalizatorem do zadawania pytań przez dziecko i do rozmów na tematy poważne. Jest zatem też źródłem umiejętności społecznych takich jak komunikacja werbalna, dzielenie się, cierpliwość, zachowanie kolejności i radość z interakcji z innymi osobami.

 

Grę znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

 

Łowienie Rybek

 

 

Łowimy rybki to świetna drewniana gra rodzinna, której celem jest złowienie jak największej ilości kolorowych rybek, które pływają w jeziorze. Idealna propozycja na długie wieczory i wspólną rozrywkę z dzieckiem. 

 

Grę znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Zabawki z powyższej listy cechuje najwyższa jakość wykonania, wszystkie są zarówno bezpieczne, jak i ekologiczne. Dobrze wygładzone, wolne od drzazg i ostrych krawędzi, pokryte wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. 

Dokonując zakupów w Lili and Leo- Natura Malucha macie pewność, że wybraliście dla dziecka najlepsze zabawki.

 

 

 

LiLi and Leo - Natura Malucha

LILI AND LEO - NATURA MALUCHA

WWW: https://www.liliandleo.pl/

E-mail: kontakt@liliandleo.pl

Telefon: 505 555 117

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl