Wybierz miasto:

Miasto:

Kolorowy zawrót głowy

2022-07-26

Media Service Zawada jest czołowym na rynku polskim wydawcą książek i prasy dziecięcej oraz dystrybutorem atrakcyjnych produktów dla najmłodszych. Obecnie znajdziemy mnóstwo ciekawych propozycji dla dzieci, które je zachwycą. 

 

 

Publikacje są dostępne wszędzie: zarówno w kioskach, sieciach handlowych jak i osiedlowych sklepach czy drogeriach. Szeroki wachlarz różnorodnych publikacji „na każdą kieszeń" można znaleźć w sklepach stacjonarnych jak również on-line, na przykład tutaj: Książeczki-bajeczki.pl (ksiazeczkibajeczki.pl)

 

W nieustająco rozwijanym, pełnym atrakcyjnych nowości, portfolio wydawcy znaleźć można liczne serie książek: kolorowanki, opowiadania, łamigłówki i zadania sprzyjające rozwojowi dziecka oraz publikacje prezentowe z atrakcyjnymi dodatkami np. w formie zabawek.

 

My testowaliśmy głównie zadania dla przedszkolaka. Najbardziej synkowi podobało się rozwiązywanie zadań, rysowanie i kolorowanie z jego ulubionymi bohaterami.

 

Seria "Zadania dla przedszkolaka" jest pełna ciekawych ćwiczeń, które rozwijają w dziecku zdolność kreatywnego myślenia oraz mają za zadanie wpływać na jego koordynację ruchową. Poręczny format publikacji sprawia, że można ją zabrać ze sobą w podróż, na obiad do babci albo weekendową wizytę u przyjaciół. Specjalnie zaprojektowane wyzwania są dostosowane do wieku malucha i z pewnością sprawią mu wiele frajdy.

 

Możecie poszukać dla swoich dzieci ich ulubionych bohaterów i wybrać dla nich cudowne pozycje, które nie tylko będą się wspaniale bawić, ale też uczyć się nowych rzeczy.

 

Macie do dyspozycji: Psi Patrol- Psi Patrol książki (ksiazeczkibajeczki.pl)Pidżamersi- Pidżamersi (ksiazeczkibajeczki.pl)Świnka Peppa- Świnka Peppa (ksiazeczkibajeczki.pl)Barbie- Barbie (ksiazeczkibajeczki.pl) , L.O.L. Surprise! - L.O.L. Surprise! (ksiazeczkibajeczki.pl)Strażak Sam - Strażak Sam (ksiazeczkibajeczki.pl)Masza i Niedźwiedź - Masza i Niedźwiedź (ksiazeczkibajeczki.pl) i wiele wiele innych. 

 

 

 

Bardzo ciekawa jest książeczka z serii Ale zdrapka "Moje dinozaury" . Synek przepada za dinozaurami, więc prawdziwą frajdę sprawiało mu zdrapywanie kolejnych stron. Pod warstwą farby do zdrapania kryją się błyszczące strony i wspaniałe ilustracje. Do każdej książeczki dołączony jest specjalny rysik, który ułatwia zdrapywanie. W środku znajdziemy wciągające kolorowanki i labirynty.  

 

Bardzo fajnym rozwiązaniem jest seria "Wodą malowanie"- to prosty sposób na bezpieczne i czyste malowanie. Do specjalnych pisaków wlewana jest woda, a specjalne plansze zabarwiają się pod jej wpływem i tworzą kolorowe obrazki. Takie kolorowanki to propozycja dla najmłodszych dzieci, która w przyjemny sposób rozwija zdolności manualne malucha.

 

 

 

Z każdą książeczką mali czytelnicy mogą malować, zgadywać i rozwiązywać zadania. Książeczki zawierają różnorodne aktywności, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię, pomogą rozwinąć spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne najmłodszych. Do każdej książeczki dołączone są wyjątkowe naklejki. Dzięki nim zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

 

 W każdym tomie na małych czytelników czekają łamigłówki, kolorowanki i to z ulubionymi bohaterami w roli głównej. 

 

Zerknijcie koniecznie na stronę: 

Książeczki-bajeczki.pl (ksiazeczkibajeczki.pl)

 

 

 

 

MEDIA SERVICE ZAWADA

Adres: al. Stanów Zjednoczonych 51, 04-028 Warszawa

 

WWW: https://msz.com.pl/

 

E-mail: kontakt@msz.com.pl

 

Telefon: 22 870 53 43

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl