Wybierz miasto:

Miasto:

Lubicie układanki?

2022-03-07

Lubicie układanki? Bo my baaardzo! Zwłaszcza takie, które wnoszą do zabawy walory edukacyjne. Takie są właśnie układanki od Puzzelmania, które stały się naszym faworytem. Niejednokrotnie pisaliśmy już o zabawkach tej firmy. Tym razem zaprezentuję Wam rewelacyjną Układankę matematyczną.

 

 

Jest to układanka skierowania do dzieci w wieku od 4 do 6 lat i składa się z drewnianych kwadracików z obrazkami oraz prostokątów, które pełnią formę zadań do wykonania.  Muszę przyznać, że nie sadziłam, że aż tak zaangażuje mojego synka, który nie tylko chętnie układa ją bez końca, ale i  cieszy się z tego, jak doskonale radzi sobie z zadaniami. 

 

 

Układanka matematyczna uczy go myślenia według zasad matematycznych. Dodatkowo mój czterolatek ćwiczy orientację przestrzenną poprzez układanie kwadracików w odpowiednie miejsca na prostokątnym wzorze.   

To nie wszystko!

Ta doskonała zabawka, nie tylko wskazuje maluchom, że istnieje coś takiego jak ilość, ale także to, że przedmioty, owoce, zabawki mają różne rozmiary, mogą znajdować się w różnych miejscach i mieć różne kolory. 

 

W tej układance podoba mi się to, że nie jest skomplikowana będąc jednocześnie bardzo wciągającą.   

 

 

 

 

Dzięki Układance matematycznej mój synek uczy się również logicznego myślenia oraz doskonali orientacje przestrzenną, a to wszystko podczas doskonałej zabawy!

 

 

 

Układankę matematyczna znajdziecie  tutaj. 

PUZZELMANIA

WWW: http://www.puzzelmania.pl/

E-mail: biuro@puzzelmania.pl

Telefon: 695 600 239

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl