Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

MEGAkolorowanki- bądź dzieckiem niezależnie od wieku

2020-04-30

Jeśli szukacie wspólnej rozrywki dla siebie i swojego dziecka lub chcielibyście przenieść się wspomnieniami do lat dzieciństwa, mamy dla Was wspaniałe rozwiązanie. Są nimi kolorowanki podłogowe od Gugalika, których duża powierzchnia umożliwia wspólne rysownie kilkorgu osobom jednocześnie.

 

 

A czym właściwe są kolorowanki podłogowe? Otóż są to kartki z obrazkami dużych rozmiarów, różniące się od zwykłych kolorowanek przede wszystkim ogromnym formatem, który sprawia, że do ich pomalowania potrzebna jest duża, płaska powierzchnia, którą najczęściej staje się podłoga. W ofercie kolorowanek Gugalika można znaleźć wiele różnych zestawów zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Papier, na którym produkuje się kolorowanki, jest na tyle wytrzymały i podatny na różnego rodzaju przybory artystyczne, że do zabawy bez trudu można wykorzystywać zarówno kredki, flamastry jak i farby. Dzięki wzmacnianemu spodowi kolorowanek nie trzeba martwić się o przebijanie i przeciekanie na drugą stronę arkusza.

 

 

Dzięki zabawie z kolorowankami Gugalika dzieci rozwijają swoją sprawność manualną, która pomoże im przygotować malutką rączkę do np. poprawnego posługiwania się w późniejszym czasie ołówkiem czy też długopisem.

Kolorowanki rozwijają wyobraźnię, uczą kolorów i wytrwałości, a także pobudzają kreatywność u dziecka. Pomagają również wyciszyć dziecko, które całkowicie oddaje się pasji kolorowania.

 

Przygotowana ilustracja ćwiczy spostrzegawczość i zachęca do kolorowania nawet te dzieci, które wcześniej nie przejawiały chęci do pracy z kolorowankami.

 

 

 

 

GUGALIKA

Adres:

MIELEC ul. Wojska Polskiego 3,

39-300 Mielec

WWW: http://www.gugalika.pl

E-mail: kontakt@gugalika.pl

Telefon: 503 148 240

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl