Wybierz miasto:

Miasto:

Narodziny- najcieplejsza książka dla dzieci

2021-12-02

Narodziny to tytuł najnowszej książki Wydawnictwa Studio Koloru- Wioski na ulicy Małej. Jak dla mnie to najcieplejsza książka dla dzieci, jaką do tej pory czytałam. Jeżeli lubicie opowieści pełne emocji i chcecie poruszyć ze swoimi dziećmi tematy ich narodzin to ta pozycja będzie idealna dla Was. 

 

 

 

Na wstępnie zaznaczę, że książka jest teraz dostępna w atrakcyjnej cenie i z pewnością nie pożałujecie, że kupicie ją dla Waszych dzieci. Jest to lektura o ludziach zamieszkujących kamienicę przy ulicy Małej, którzy znają się i wspierają w codziennym życiu.

 

Cała kamienica żyje tym, iż wkrótce na świecie pojawi się nowa mieszkanka ulicy Małej, a szczególnie mała, pięcioletnia dziewczynka o imieniu Lila Róż. Czekała bardzo długo na to, iż zostanie przybraną, dużą siostrą swojej ukochanej sąsiadki i snuła marzenia o tym, jak jest pomocna i jak wspaniale opiekuje się małym noworodkiem. Niestety rzeczywistość mocno ją rozczarowała i nie umiała poradzić sobie z odrzuceniem i trudnymi emocjami.

 

Z pomocą przyszła jej babcia, która na wstępie spokojnie ją wysłuchała, a potem opowiedziała własną historię swojego macierzyństwa.

 

Jest to bardzo mądra, niezwykle empatyczna i w oparciu o porozumienie bez przemocy książka, która pokazuje jak należy rozmawiać z dzieckiem, kiedy jest ono bardzo zdenerwowane. 

 

Pokazuje dziecku, że często nasze wyobrażenia w starciu z rzeczywistością bardzo rozczarowują i jak należy sobie z nimi radzić. 

 

Naszej rodzinie bardzo spodobali się mieszkańcy ulicy Małej. Wszyscy jej bohaterowie to ciepli, mili ludzie, którzy wzajemnie sobie pomagają w trudach codziennego życia. Każdy otacza się wzajemnie życzliwością, miłością i pozytywnymi emocjami.

 

My sami zamarzyliśmy o takim idyllicznym, sąsiedzkim świecie, w którym panuje czułość, bliskość i wspólna zabawa.

 

 

 

Książkę możesz zakupić tutaj:

 

Wioska na ulicy Małej - Narodziny Wydawnictwo Studio Koloru

 

 

 

 

WYDAWNICTWO STUDIO KOLORU

 

ul. Tymienieckiego 22/24, 90-349 Łódź

 

 http://www.studiokoloru.eu

 

biuro@studiokoloru.eu

 

501 502 136

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl