Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Niekończąca się zabawa z Bambino

2021-04-19

 

Każdy rodzic zna Bambino i każde dziecko również. W dzieciństwie tylko tymi kredkami i farbami się rysowało i malowało, a dziś nie jest inaczej. Tyle lat, a produkty Bambino to jedne z najlepszych na rynku. Ja jako dziecko pamiętam ich intensywne kolory i że idealnie mieściły się w moich małych rączkach.

 

Obecnie Bambino jeszcze bardziej rozszerzyło swoją ofertę i wprowadziło kilka rewelacyjnych produktów dla dzieci. Dziś moja córeczka je testuje i chętnie z nich korzysta.

 

 

Kredki BAMBINO w oprawie drewnianej 26 kolorów + temperówka

 

 

Jedne z najfajniejszych kredek Bambino. Mają fantastyczne kolory, są wytrzymałe, łatwo się strugają ( bez łamania się kredek) i starczają na bardzo długo. Moja córeczka je pokochała za różnorodność kolorów, fantastyczne pudełko i łatwość temperowania. 

 

Łatwo i miękko się nimi koloruje, więc córeczka sięga po nie najczęściej. intensywne i nasycone kolory wspaniale oddają charakter różnych obrazków dziecka. Idealne do kolorowania nawet dużych powierzchni. 

 

Ze względu odpowiednią grubość i wyważenie idealnie dopasowują się do małej dłoni dziecka są, więc na odpowiednie już dla dzieci 3+.

 

DZIŚ DO WYGRANIA TE FANTASTYCZNE KREDKI W NASZYM KONKURSIE NA FACEBOOK OD DZISIAJ OD 15:00:)

 

https://www.facebook.com/babygo.portal

 

 

 

 

Plastelina kwadratowa BAMBINO, 10 kolorów

 

 

 

Plastelina u nas w domu to produkt nr. 1 i równie szybko znika, jak się pojawia. Tworzymy z niej postaci z bajek, zwierzątka, owoce, warzywa, domki, zamki, a nawet księżniczki. Tworzymy to za dużo powiedziane, bo jak córa wie, jak coś zrobić to zamyka się w pokoju i tworzy najwspanialsze rzeczy. Bardzo ją to uspokaja i relaksuje, ale też daje jej mnóstwo satysfakcji. My polecamy Plastelinę od Bambino, ponieważ jest :

 

  • elastyczna, łatwo się modeluje
  • ma intensywne, żywe kolory
  • nie przywiera do podłoża
  • nie brudzi rąk

 

 

 

Flamastry dwustronne Jumbo BAMBINO

 

 

To prawdziwy szał dla dzieci:)  12 nasyconych i pięknych kolorów w cudownym rozwiązaniu 6 flamastrów. Można z nich tworzyć naprawdę wyjątkowo barwne obrazki, a kolorowanki stają się przewspaniałe. Nasza córa, jak nimi maluje to na całego i potem całe rączki i buzia są kolorowe, ale nie trzeba się tym w ogóle przejmować, bo są łatwo zmywalne i również bezpieczne i spełniają wymagania zasadnicze dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/WE z dnia 18 czerwca 2009 w sprawie bezpieczeństwa zabawek ( zresztą, jak i wszystkie produkty Bambino). 

 

 

 

Farby do malowania palcami BAMBINO, 12 kolorów

 

 

Znamy je doskonale. Kiedy córeczka miała 3 latka już zaczęłyśmy nimi przygodę! Bardzo chętnie maczała w nich paluszki, by potem kolorować znaczki na zakrętkach i nanosić je na kartce. Wprost to uwielbiała:) Dziś, gdy ma 5 lat znaczki stanowią jedynie tło do jej rysunków, ale również sprawiają jej ogromną frajdę. Fajnie, że mogą być stosowane bez użycia wody. Są gęste i można dzięki nim tworzyć naprawdę piękne obrazy.

 

 

Farby akwarelowe Bambino, 12 kolorów

 

 

Wspaniałe farby do malowania pędzlami. Każdy kolor dziecko może wyjąć z łatwością, więc również nadają się do malowania palcami. Trzeba użyć już do nich wody i jak widać na rysunku pozwalają uzyskiwać efekty świetlistości, delikatności, rozmycia konturów, grę światła. 

 

 

 

Flamastry trójkątne Jumbo BAMBINO, 10 kolorów

 

 

 

Dzieci kochają je za wygodny trójkątny uchwyt, ale również za intensywność barw i to, że ich kolory odporne na działanie światła. 

 

 

**GDZIE KUPIĆ**?

 

 

https://st-majewski.pl/pl/gdzie-kupic

 

 

 

https://st-majewski.pl/pl/

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl