Wybierz miasto:

Miasto:

Pudełko pełne kreatywnej zabawy

2021-03-01

Drodzy Rodzice, jeśli chcecie odciągnąć swoje dziecko od ekranu telewizora czy tabletu lub po prostu ciekawie wypełnić mu czas, zaopatrzcie się w Woow!Paki, które przeniosą dziecko w podróż pełną kreatywnych wyzwań i dobrej zabawy.

 

 

Kreatywne pudełka dedykowane są dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat i więcej, a tematyka jest bardzo różnorodna- nasze było związane ze zwierzętami.

Po otworzeniu WooW!Paki byliśmy mile zaskoczeni, ponieważ w pudełku czekało na synka zaproszenie do zabawy z jego imieniem, a on sam był bardzo dumny, że „ma list”. Również zawartość kartonika i tego ile zabawy czeka na nas i naszego dwulatka była zdecydowanie na plus. 

 

 

Wewnątrz pudełka na małego odkrywce czekało kilka kopert- dla każdej zabawy z osobną zawartością. 

Do tego dołączony jest również Przybornik małego Artysty, w którego wnętrzu znalazło się wszystko, co niezbędne było do wykonania twórczych aktywności: nożyczki, klej, taśma klejąca, a nawet flamastry. Twórcy Woow!Paki pomyśleli o wszystkim, tak, aby w trakcie zabawy dziecko nie musiało rozczarować się tym, że nie może czegoś wykonać, ponieważ nie ma akurat tego w domu. 

 

W Woow!Pace nie mogło zabraknąć również "przewodnika" pokazującego to, co będziemy wykonywać z zawartości kopert. W jego opisie znaleźliśmy min. skalę trudności dla poszczególnych zadań, czas ich wykonania oraz informację, czy potrzebne będzie wsparcie rodzica. 

 

 

Tematem przewodnim naszego kreatywnego pudelka były wcześniej wspomniane zwierzęta, które nasz maluch uwielbia. 

Każdego popołudnia z niecierpliwością czekał, aż przystąpimy do zabawy i z uśmiechem na twarzy wybierał na jakie zwierzątko dziś pora. 

 

 

Z papierowego kubeczka i słomek zrobił wesołą ruszająca się małpkę, która bardzo go bawiła. Innego dnia mogliśmy zrobić maski króliczka oraz misia i bawić się w bal karnawałowy. 

 

W zestawie nie zabrakło uwielbianego Krokodyla robiącego "łaaaa", który stworzony został z patyczka i włochatego drucika. Mogliśmy wycinać, kleić, odrysowywać rączki i super się bawić, a zabawy z WooW!Paką jest naprawdę całe mnóstwo.

 

 

Synek poprzez zabawę ćwiczył motorykę małą i poznawał zwierzęta, o których opowiadaliśmy ciekawe historię.

 

W Wow!Paka najfajniejsze jest to, że pobudza dziecięca wyobraźnię. Dziecko ma instrukcje do wykonywania danej zabawy, jednak to nie ona jest tutaj najważniejsza, a to żeby obudzić w dziecku kreatywność.

 

 

My polecamy wszystkim dzieciom i rodzicom Woow!Paki, które umilą Wam chwilę na wspólnej zabawie.

 

 

Nunulu

NUNULU

WWW: http://www.nunulu.pl/

E-mail: czesc@nunulu.pl

Telefon: 22 629 05 80

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl