Wybierz miasto:

Miasto:

Puzzle jakich nie znacie

2021-12-10

Każdy z nas wie jak wyglądają puzzle. Zazwyczaj mają cztery boki z elementem do dopasowania, są większe bądź mniejsze. Jednak my natchnęliśmy się na coś zupełnie innego, wyjątkowego, co można nazwać dziełem sztuki. Są to Davici puzzle.

 

 

 

Davici puzzle to ekskluzywne puzzle drewniane o niesamowitych kształtach, które pobudzą wyobraźnię nie tylko u dzieci, ale również dorosłych.

Sprawią, że zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia, a rozkosz dotyku, gwarantowana przez niesamowitą fakturę,  spotęguje ten efekt od pierwszego otwarcia pudełka. Po zakupie jednego zestawu trudno się zatrzymać i w domu pojawia się coraz więcej nowych i pięknych kolekcji.

 

 

Każdy zestaw niezmiennie odsłania artystyczną historię. Nieoczekiwane i fascynujące łamigłówki są jedną z najbardziej niezwykłych tajemnic DaVici. które odkryjesz układając je drugi, trzeci i kolejny raz. Każdy zestaw ma swoją własną zagadkę, czy to konstrukcja układanki, układanka w układance, składana figura czy ukryty obraz.

 

Wybierając DaVici stawiasz nie tylko na kolejną zabawkę, ale również na użyteczną, piękną łamigłówkę, której dziecko nie rzuci w kąt, ale wróci do niej po raz kolejny i kolejny.

 

 

Układanie puzzli Davici to ujednolicenie komunikacji, złożona praca zespołowa i radość z sukcesu, który osiągnie się poprzez wspólne układanie wraz z dzieckiem. Gdy puzzle te pojawiają się w pobliżu, zawsze stają się centrum uwagi, wszyscy chcą zająć się układaniem.

 

Dla dzieci są nie tylko sposobem na rozwój umiejętności motorycznych, ale również wpływają na rozwój koncentracji i zapamiętywania.

Te drewniane puzzle z fantazyjnymi detalami rozwijają aktywność mózgową, a z drugiej pomagają zrelaksować się psychicznie. Dzięki ich układaniu i poszukiwaniu właściwych rozwiązań relaksujemy się, co wprowadza nas w dobry nastrój i spokój umysłu.

 

Pośród wielu kolekcji dostępnych w sklepie  DaVici puzzle znajdziecie propozycje nie tylko dla dorosłych i starszych dzieci, ale również dla maluchów.  Najmniejsze zestawy składają się z 30 elementów, z których przy pomocy rodzica powstanie cudowny obrazek. 

 

Kolekcje dedykowane dzieciom znajdziecie >tutaj<

 

 

Davici puzzle

DAVICI PUZZLE

WWW: https://davici-puzzle.pl/

E-mail: puzzle@kosterix.pl

Telefon: +48 608 531 781

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl