Wybierz miasto:

Miasto:

Sprzedawca Szczęścia Wydawnictwa Adamada

2022-06-08

 

"Sprzedawca Szczęścia " Wydawnictwa Adamada to pełna pięknych ilustracji bajkowa opowieść o tym czym jest szczęście i czy można je kupić. 

 

Pewien Gołąb jeżdżący starą, skrzypiącą furgonetką uważa, że tak. Szczęście sprzedaje w małych i dużych słoikach, a nawet w opakowaniach rodzinnych!

 

 

Pan Gołąb jest akwizytorem, który nie namawia do zakupu, jest miły i taktowny. Okazuje się, że nie sprawia mu szczególnie problemów znalezienie klientów zainteresowanych każdego rodzaju słoikiem szczęścia. Niektórzy odmawiają, targują się, by potem ostatecznie dokonać zakupów przez internet.

 

A na końcu Pan Mysz, w ręce którego trafia zgubiony przez pana Gołębia słoik, nie wydaje się zmartwiony pustką, jaką zastał w środku, w której powinno znajdować się przecież szczęście. Przeciwnie – szybko znajduje zastosowanie dla szklanego naczynia, by już po chwili cieszyć się PEŁNIĄ szczęścia z najbliższymi.

 

 

 

Książka jest wspaniałą zachętą do rozmowy z dzieckiem na temat tego, co sprawia, że czuje się szczęśliwe. Co go cieszy, co powoduje, że się śmieje i jest po prostu szczęśliwe. Możemy dowiedzieć się wtedy, że to co nas- wspólny czas, śmiech, rozmowy, przytulanie, po prostu czas razem. 

 

Możemy sami dostrzec, że szczęście to nie kolejna zabawka tylko prozaiczne rzeczy, które budują nasz codzienny świat. 

 

 

 

 

WYDAWNICTWO ADAMADA

 

    http://adamada.pl/   

 

wydawnictwo@adamada.pl  

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl