Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Stawiamy na BIO zabawki

2021-02-19

Kupując zabawki dla swoich dzieci, powinniśmy dbać o to, aby były nie tylko bezpieczne dla dzieci, ale również dla środowiska. My zaopatrzyliśmy się w garaż z 3 autami z BIO plastiku i sprawuje się doskonale!

 

 

 

Nasz BIO garaż, firmy Dantoy, przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 2 lat. Posiada zjeżdżalnie dla autek, którą synek wprost uwielbia. Jest dwupoziomowy- miejsca parkingowe są na jego dachu oraz w jego wnętrzu, do którego prowadzą 4 podnoszone bramy garażowe, które są nie lada frajdą dla naszego małego fana motoryzacji.

 

 

Przy takiej zabawce nie mogło również zabraknąć dystrybutora paliwowego oraz podnoszonego szlabanu, co jest dodatkowym atutem podczas zabawy.

 

Zarówno garaż jak i 3 urocze autka z oczkami są w stonowanych, naturalnych kolorach i są bardzo wytrzymałe. Krawędzie zabawek zaokrąglono, dzięki temu idealnie wpasowują się w małe rączki naszego synka, a my nie musimy obawiać się, że zrobi sobie krzywdę.

 

 

Ta BIO zabawka idealnie wpasowała się w gust naszego dziecka, który godzinami potrafi bawić się tymi autkami. A również my wiemy, że stawiając na bio plastik zrobiliśmy coś dobrego dla środowiska.

 

Naszym zdaniem garaż i autka sprawdzą się również doskonale podczas zabaw na zewnątrz- jednak z tym czekamy do wiosny :)

 

 

W sklepie Bobasowy Świat, z którego pochodzi nasza zabawka można otrzymać również inne wspaniałe pojazdy, o które można wzbogacić zabawę z garażem. W końcu miejsc parkingowych jest całkiem sporo :)

Do wyboru są m.in.: zestaw jeep i racer , autko garbusik i samolot czy wywrotka i koparka.

 

 

Warto dodać, że garaż BIO i jego auta są produkowany w Danii z wcześniej już wspominanego BIO plastiku wykonanego z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem, dzięki czemu posiada certyfikat Nordic Swan Ecolabel.

 

Zabawki te są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów.

 

 

 

Bobasowy Świat

BOBASOWY ŚWIAT

WWW: http://www.bobasowyswiat.pl/

E-mail: karolina.sulkowska2@gmail.com

Telefon: 506 340 261

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl