Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Świąteczne zabawy dla dzieci

2020-11-19

Przed świętami możemy z dziećmi stworzyć świąteczny nastrój poprzez zabawę. Idealnie się do tego nadaje świąteczny box od firmy Happy Panda, który zawiera kilkanaście różnych rozrywek dla dzieci. 

 

 

Kreatywny boks świąteczny stworzony jest dla dzieci 4+ i wypełniony jest materiałami na wiele zabaw. My codziennie dawkowałyśmy sobie nasze zabawy i codziennie robiłyśmy inne zadanie.

 

Na pierwszy ogień stworzyliśmy śnieg! Zabawy nie było końca! Nawet było ślizganie na stworzonym śniegu i rzucanie się śniegiem. W bardzo prosty sposób poprzez 2 składniki dzieci mogą go zrobić ! 

 

Do box'a dołączona jest instrukcja, a dodatkowo otrzymujemy filmik instruktażowy i każde zadanie możemy na nim zobaczyć.

 

Tego samego dnia dziewczynki jednak nie mogły się doczekać dziwnie zapakowanego prezentu, który okazał się piniatą! Jakie było szczęście i radość, gdy okazało się, co było w środku!

 

 

 

Na następny dzień robiłyśmy slime, czyli słynnego glutka. Nam jednak wyszła bardziej morska fala, bo poszalałyśmy z kulkami styropianowymi przypominającymi śnieg: ) To była jednak istna radocha ! 

 

 

 

Na kolejny dzień było troszkę spokojniej, bo nasza zabawa wymagała nieco skupienia! Z proszkowych farb robiłyśmy bombkę świąteczną, gdzie każdy element precyzyjnie ozdabiałyśmy. 

 

Piszę my, bo każda z tych prac i eksperymentów wymaga uwagi rodzica i jest świetną odskocznią od standardowych gier i zabaw z dzieckiem. Szczególnie w okresie świątecznym przyda nam się odrobinę inspiracji w spędzaniu czasu  w kreatywny sposób z naszymi dziećmi.

 

Starsze dzieci oczywiście mogą skorzystać z wspominanego filmu i same wykonać wszystkie zadania.

 

 

Musimy docenić, iż wszystkie składniki każdej zabawy były bardzo dobrze spakowane i opisane, dzięki czemu bardzo łatwo można było je przygotować.

 

Prawdziwą frajdą było dla nas malowanie drewnianych zawieszek na choinkę. Otrzymałyśmy nawet farby i pędzel, więc gdyby ich zabrakło u nas w domu to byliśmy zabezpieczeni. Gdy sechł awers my zdążyłyśmy pomalować nimi jeszcze kilka kolorowanek i dopiero stworzyłyśmy drugą stronę zawieszek, które już wkrótce będą zdobiły naszą choinkę.

 

 

 

Do zestawu dołączone są również dwie rodzinne gry, które jeszcze wykorzystamy na długie, zimowe wieczory: Memory i Doble! 

 

Mamy wspaniałą wiadomość:

 

 

Na hasło BABYGO zapłacisz 39.90 zł zamiast 49.90 zł +wysyłka!

 

Zamówienia na: https://www.facebook.com/happypandaanimacje

 

 

 

 

 

Na naszym Instagramie w Stories możecie oglądać nasze różne zabawy : https://www.instagram.com/babygo.portal/

 

lub na naszym Facebooku:  https://www.facebook.com/babygo.portal

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl