Wybierz miasto:

Miasto:

Wielka bohaterka Momo

2021-12-15

 

Czy znacie osobę w swoim otoczeniu dzięki której panuje spokój i radość? Nie?! To poznajcie Momo!

 

Z wielką przyjemnością ostatnich kilka popołudni spędziliśmy słuchając rodzinnie najnowszego audiobooka Momo Wydawnictwa Jung-off-ska

 

 

 

Niezwykle dobrze słuchało się opowieści o dziewczynce- o wyjątkowym imieniu Momo, które nadała sobie sama. Stała się centrum wszechświata dla wielu osób, a dla niektórych najważniejszą osobą, bez której nie potrafili żyć. Pojawiła się nagle i wiadomo było o niej tylko tyle, że była sierotą. Zamieszkała w ruinach amfiteatru, który nazywała domem i otrzymywała pomoc i opiekę od wszystkich, których poznała.

 

Momo potrafiła, jak nikt każdego wysłuchać, dlatego stała się dla swoich sąsiadów kimś niezastąpionym. Dzięki temu, że każdemu potrafiła poświęcić swój czas i uwagę to każdy przy Momo czuł się kimś wyjątkowym i potrafił rozwiązywać swoje spory i problemy. Dzieci także ją uwielbiały, bo miała niezwykłą wyobraźnię, a w niektórych tą wyobraźnię budziła i dzięki niej opowiadali przecudowne, wciągające historie.

 

 

Momo to opowieść o przyjaźni, wielkiej wartości jaką jest uważność i słuchanie drugiego człowieka. To historia o tym, że jedna osoba może zmienić tak dużo w życiu tak wielu ludzi i stać się dla nich kimś bardzo ważnym i niezwykłym.

 

To bardzo piękna historia o tym, iż należy ufać swojej intuicji i przeczuciom i jak bardzo ważne są nasze wewnętrzne przekonania i uczucia. Większość ludzi niestety w dzisiejszych czasach ulega „szarym panom” i zatracają się w pracy i w posiadaniu rzeczy. Zapominają o miłości, przyjaciołach i  spędzaniu czasu z najbliższymi. Ciągle tłumaczą się, że nie mają czasu, że się speszą. Niestety to powoduje, że są coraz bardziej nieszczęśliwi, smutni i zgorzkniali.

 

Polecamy ten wspaniały audiobook, dzięki któremu budzi się w nas nadzieja na to, iż każdy z nas może stać się super bohaterem dla swoich najbliższych:)

 

 

Kup w promocyjnej cenie tutaj:

 

Momo - Wydawnictwo Jung-off-ska | SKLEP (jungoffska.pl)

 

Pisarz Michael Ende, autor Momo jest jednym z najpopularniejszych autorów literatury dziecięcej. Poza ,,Momo” napisał ,,Niekończącą się historię”, na podstawie której powstała jedna z największych europejskich superprodukcji filmowych – „The NeverEnding Story” oraz serię przygód Kuby Guzika, która stała się podstawą do popularnego serialu animowanego.

 

Za swoje książki otrzymał w sumie ponad czterdzieści nagród, sprzedały się na całym świecie w czterdziestu milionach egzemplarzy. Na podstawie ,,Momo” Michael Ende napisał również libretto opery oraz scenariusz filmowy. W filmie z 1986 roku wystąpił gościnnie jako pasażer pociągu. Nakład powieści ,,Momo” do tej pory przekroczył siedem milionów.

 

 

Momo - Wydawnictwo Jung-off-ska | SKLEP (jungoffska.pl)

 

 

A tak nasza córeczka widzi Momo:

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl