Wybierz miasto:

Miasto:

Wiem i ja – super seria książeczek edukacyjnych

2022-06-07

Przedstawiamy nową serię książeczek edukacyjnych Wiem i ja od Media Service Zawada. Wiem i ja to książki, dzięki którym dziecko przyswaja w atrakcyjny sposób ciekawe zagadnienia. Z nową serią Wiem i ja Na start od Media Service Zawada maluszek odkrywa świat liczb i liter. Poznaje kształty, kolory i przedmioty oraz wspaniałą zabawę w zgadywanie.

 

 

Przeczytajcie o nich i wybierzcie, którą z nich chcecie wygrać dla swojego dziecka w naszym konkursie na Instagramie:

 

 

Portal Rodzinny BabyGo #babygo (@babygo.portal) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

 

 

 

Dobrze od najmłodszych lat wprowadzać dziecko w świat ciekawych książek. Dobre pozycje to takie, które nie tylko są atrakcyjna dla malucha i wzbudzają jego ciekawość, ale i potrafią skupić uwagę i zająć czas. Seria Wiem i ja zachęca do zabawy w świecie cyfr i liter. Kolorowe ilustracje i sympatyczni bohaterowie pomagają i zachęcają do zabawy.

 

Seria Wiem i ja to książki wspomagające rozwój i polecane przez ekspertów. To wartościowa edukacja dla dzieci przedszkolnych, którą docenią nawet najbardziej wymagający rodzice. To książki przygotowane we współpracy z konsultantem wychowania przedszkolnego.

 

Pierwsza z serii Wiem i ja Na Start jest dla najmłodszych dzieci od 3 roku życia, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kolorami i kształtami. Książeczka jest wypełniona kolorowymi zgadywankami adekwatnymi do wieku. Jest to 15 różnych zadań dla dziecka, który uczy się odrysowywać przedmioty, uczy się logicznego myślenia i spostrzegawczości.

 

 

Kolejne dwie pozycje z serii Na Start są o liczbach i literach. Dziecko może spróbować swoich sił w pisaniu pierwszych liter i cyfr, może znajdować na obrazkach odpowiednie elementy czy zastępowania liter cyframi. Są to książeczki dla dzieci od 4 roku życia, które zaczynają swoją zabawę z poznawaniem liter i cyfr. Dobrym kompanem tutaj jest ołówek i gumka. 

 

 

Kolejne dwie książeczki to z serii Wiem i Ja to Piszę i Liczę i Liczę i Piszę. Są to zadania do ścierania, ponieważ dziecko może kilkadziesiąt razy próbować swoich sił w pisaniu i zgadywaniu czy liczeniu i zmazywać specjalną gumką swoje odpowiedzi i próbować raz jeszcze. Ja jestem absolutną fanką tych rozwiązań, bo uczą dziecka nie poddawania się, próbowania swoich sił i dojścia do perfekcji. 

 

 

 

Obie książeczki są podzielone na kilka zadań dla dzieci- pisania, znajdowania, uzupełniania, porównywania, liczenia. Kolorowe, radosne obrazki, krótkie i proste zdania oraz objaśnienia, plansze związane ze znanymi codziennymi sytuacjami i elementy poznawania świata sprawiają, że dzieci szybko wciągają się w niezwykły świat cyferek i literek. 

 

 

Fantastyczna rozrywka czeka również dzieci z cudowną książką Wiem i Ja Wodne Malowanie. Wystarczy tylko woda i pędzel, by dziecko mogło stworzyć piękny i kolorowy obrazek, który będzie go cieszył. propozycja dla najmłodszych dzieci, które jeszcze same nie potrafią malować farbami. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl