Wybierz miasto:

Miasto:

Witamina D, którą stosuje u dzieci

2022-03-17

Jestem mamą dzieci, które urodziły się późną jesienią. Zarówno w przypadku synka jak i córki, jednym z zaleceń jakie otrzymałam ze szpitala była suplementacja witaminy D. Dlatego chciałam się z Wami podzielić tym, dlaczego jest ona tak ważna szczególnie dla noworodków urodzonych w okresie jesienno- zimowym.

 

 

Głównie dlatego jej niedobór powoduje wiele niekorzystnych zmian w organizmie.

 

Objawami niedoboru witaminy D u dzieci mogą być: opóźnione zarastanie ciemiączka, opóźnienie rozwoju fizycznego, opóźnione ząbkowanie, zmęczenie, apatia, zaparcia, nadmierna potliwość, rozmiękanie kości czaszki czy zgrubienie żeber.   

 

W przypadku moich dzieci doskonale sprawdza się witamina D3 Babykap w formie kropli doustnych, którą można podawać dzieciom już od 1. dnia życia.

 

Dla wszystkich czytelników BabyGo mamy wspaniałą informację. Na witaminę D3 Babykap, która u nas sprawdza się doskonale, mamy dla Was 20% rabatu na hasło: BabyGo.

 

Jej aplikacja jest niezwykle prosta, ponieważ posiada pompkę umożliwiającą właściwe dozowanie witaminy już po jednym naciśnięciu, co jest dużym ułatwieniem dla świeżo upieczonych rodziców, którzy obawiają się, iż mogą podać zbyt dużą ilość witaminy.  Już jedna kropla suplementu D3 Babykap, który podaje dzieciom zawiera witaminę D w stężeniu 400 j.m. Jest ona zawieszona na bezsmakowym i   bezzapachowym oleju słonecznikowym, co sprawia, że nawet nasz przekorny przedszkolak nie protestuje, kiedy podaje mu witaminę.

Bo i on ją dostaje :) 

 

W przypadku synka stosujemy dodatkową suplementację w miesiącach od września do kwietnia, kiedy nie ma już tyle słońca, aby pokryć jego dzienne zapotrzebowanie. Dzięki temu pomagam mu w utrzymaniu zdrowych zębów i kości, jak również w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu odpornościowego.   

 

Dla mnie jako mamy D3 Babykap to duża wygoda. Nie tylko myślę tutaj o łatwej aplikacji, ale też o tym, że mogę podawać ją zarówno córce, która jest niemowlakiem ( 1 kropla), jak i synkowi w wieku przedszkolnym (2 krople).  Jest ona bezpieczna w stosowaniu i nie niesie za sobą zagrożeń dla dzieci.   

 

Dlatego polecam D3 Babykap wszystkim rodzicom. A znajdziecie ją tutaj    

 

 

 

 

UWAGA!!!

Z kodem BABYGO otrzymacie  20% zniżki na wszystkie produkty Lab4Baby w https://sklep-algpharma.pl/  (w tym zestawy)!

 

 

 

 

 

Lab4Baby

LAB4BABY

WWW: http://www.lab4baby.pl/

E-mail: kontakt@algpharma.pl

Telefon: 22 299 42 02    

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl