Wybierz miasto:

Miasto:

Wyjątkowy prezent dla dziecka

2021-04-30

Zgodzicie się ze mną, że książek na rynku jest mnóstwo. Za każdym wydawnictwem stoją bardzo dobre pozycje, o których często piszemy i je Wam polecamy. Dziś jednak chciałabym polecić Wam coś wyjątkowego, coś co wyróżnia się na rynku. 

 

Będzie to prezent dla dziecka idealny, bo skrojony specjalnie dla niego i o nim. Są to niepowtarzalne książeczki od Moja Książeczka, czyli personalizowane książeczki dla ukochanego dziecka.

 

 

Rewelacyjne jest to w tych książeczkach, że możecie zamawiać je dla dziecka od 0 do 4 lat lub od 5 nawet do 10 lat. Tematyka jest ogromna i możecie ją dostosować do zainteresowań Waszych dzieci. Dla młodszych dzieci będą to ważne wydarzenia z życia dziecka, jak np. pomoc w samodzielnym odstawieniu smoczka, czy miłe historie z codziennego życia, takie jak zwiedzanie farmy razem z najbliższym dorosłym lub wycieczka do lasu i spotkanie z leśnymi zwierzętami i ich młodymi.

 

Dla starszych dzieci będą to historie na przykład w poszukiwaniu skarbu, gry w piłkę nożną, czy te o ukochanych przez dzieci Transformersach lub o dinozaurach. 

 

 

Dzięki Babygo otrzymacie kod rabatowy w wysokości 20% na książeczki na hasło: babygo2021.

 

 

 

 

Jestem zachwycona książeczkami, bo są tak wszechstronne. Bardzo podoba mi się w tych książkach to, że oprócz znakomitych historii pełnych przygód dzieci uczą się o otaczającym świecie mnóstwa rzeczy, które później im się przydadzą czy w szkole czy w życiu.

 

Możecie stworzyć historię tylko ze swoim dzieckiem, ale również z rodzeństwem czy z przyjaciółmi. My zdecydowaliśmy się na tą drugą opcję i wybraliśmy książki W podróży w czasie oraz W kosmosie.

 

Przy zamawianiu książek bardzo istotne jest to, że rodzic sam piszę dedykację na 1 stronie książki, określa wygląd dziecka, kolor oczy czy włosów, a nawet kolor skóry. Przy zamawianiu wpisujemy imię dziecka czy imiona członków rodziny lub przyjaciół. Możemy poczuć się, jak prawdziwy autor, który tworzy unikalną książeczkę dla swojego dziecka!

 

Pierwszy nasz wybór padł na książeczkę w rozmiarze A4 "W podróży w czasie" i to był strzał w 10- tkę. Moja córeczka ma 6 lat i z jej przyjaciółką uwielbiają się bawić i wymyślać przeróżne przygody, więc ta pozycja jeszcze bardziej podsyciła w córce wyobraźnię. Słuchała historii z zapartym tchem, a po jej skończeniu na drugi dzień sama stworzyła magiczną skrzynię z magicznym pyłem, który przenosi w czasie!

Książeczka nie tylko jest wspaniałą rozrywką dla dziecka, ale również jest wspaniałą lekcją historii. Dziewczynki bowiem odwiedzają dzieci z epoki lodowcowej, epoki wikingów. Mają możliwość poznać zwyczaje ze średniowiecza oraz jak postęp i maszyny parowe miały wpływ na życie w epoce między 1750-1900n.e.

 

 

My bardzo często ją czytamy, a córka mimo, iż sama jeszcze nie umie czytać często bierze ją do ręki, przegląda i opowiada swoimi słowami tą niezwykłą historię.

 

Książka jest pięknie wydana w twardej oprawie ze wspaniałymi ilustracjami. Dzięki Babygo otrzymacie kod rabatowy w wysokości 20% na książeczki na hasło: babygo2021.

 

 

<< ZAMÓW TUTAJ>>

 

 

 

Drugi nasz wybór to książeczka o rozmiarze A5 "w kosmosie". Od jakiegoś czasu dzięki swojemu tacie nasza pociecha bardzo interesuje się kosmosem, dlatego zdecydowaliśmy się akurat na ten wybór. Nasza córeczka była zachwycona, że mogła ze swoją koleżanką podróżować po wszystkich planetach i poznawać ich wygląd, kształt czy temperaturę. Dzięki temu, że z każdą planetą mogły porozmawiać stawała się ona im jeszcze bardziej bliższa. Wiem, że wiedza, która jest przekazana w książkach bardzo szybko się utrwala w dziecku, bo gdy naszą córeczkę odwiedziła przyjaciółka to opowiedziała jej dokładnie o każdej planecie! Książeczka dzięki swoim rozmiarom idealnie dopasowuje się do małych rączek dziecka i jest dla niego wygodna w użyciu.

 

 

Pamiętajcie, że dzięki Babygo otrzymacie kod rabatowy w wysokości 20% na książeczki na hasło: babygo2021.

 

 

 

Z całego serca polecamy te pozycje szczególnie na ten wyjątkowy zbliżający się Dzień Dziecka. Zaskoczcie swoje dzieci czymś magicznym! To będzie dla Was pamiątka na całe życie.

 

 

 

 

MOJA KSIĄŻECZKA

    https://www.mojaksiazeczka.pl/

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl