Wybierz miasto:

Miasto:

Zestawy do majsterkowania dla dzieci

2021-04-15

Zapewnienie dziecku rozrywki w domu bywa nie lada wyzwaniem. Co robić kiedy kolorowanki i kredki zrobią się nudne? My postawiliśmy pobawić się w majsterkowiczów, w czym pomogły Nam zestawy od Stolarza Małego.

 

 

Zestawy od Stolarza Małego przygotowywane są indywidualnie, w zależności od wieku dziecka. My zaopatrzyliśmy się w 2 zestawy - jeden z nich przeznaczony jest do zbudowania znanej wszystkim gry kółko i krzyżyk, a drugi do stworzenia tabliczki do pisania. Do każdego z nich dodatkowo drogą e-meilową otrzymaliśmy filmiki z instrukcją, co bardzo pomogło synkowi w wykonaniu zadań oraz prezentacje multimedialne, nawiązujące w pierwszym przypadku do fantastycznych gier znanych naszym dziadkom, a w drugim do historii pisma. 

 

 

 

 

Pierwszy zestaw kółko i krzyżyk zawierał wszystkie niezbędne elementy drewniane, gwoździki oraz pisaki do oznaczenia gry. Nasz zestaw został przygotowany specjalnie tak, aby synek poczuł się prawdziwym majsterkowiczem i jedynie przy niewielkiej naszej pomocy, mógł również wbijać młotkiem gwoździki. Było to możliwe dlatego, iż zespół Stolarza Małego przygotował w drewnie otwory na gwoździe, dlatego nawet niespełna 3 letnie dziecko dało sobie z nimi radę. Oczywiście na filmiku instruktażowym przekazane zostały wszystkie zasady związane z bezpiecznym użyciem młotka, do których synek ogromnie starał się stosować.

 

 

 

Synek miał mnóstwo frajdy, w końcu sam robił dla siebie zabawkę,  a kiedy już skończył, przystąpiliśmy do oznaczenia gry w kółka i krzyżyki.  

Takie zestawy to fantastyczna sprawa, która pozwala na wypełnienie dziecięcego czasu w kreatywny sposób. Dzieci mogą nauczyć się nowych rzeczy i poszerzać wyobraźnię. 

 

 

Drugim zestawem była tabliczka do pisania, do której pomalowania otrzymaliśmy specjalną farbę tablicową pędzelek oraz kredę. Malowanie farbami to jedna z ulubionych czynności naszego synka, więc również tutaj mógł oddać się kreatywnej zabawie. Po pomalowaniu całej drewnianej tabliczki  czekał na wyschnięcie farby, zastanawiają się, czy aby na pewno da się po tym malować. Kiedy wszystko wyschło, przyszła pora na pierwsze rysowanie kredą, które oczywiście odbyło się bez zarzutu. Synek był bardzo dumny, ze swojego dzieła i z niecierpliwością oczekiwał na powrót Taty z pracy, aby pochwalić się swoim dziełem. Muszę przyznać, że tablica wyszła bardzo profesjonalnie, bez problemy można ścierać z niej kredę zarówno na sucho jak i mokro, a nic niepokojącego się nie dzieje.

 

   

 

Zestawy od Stolarza Małego to doskonały sposób na spędzenie czasu z dzieckiem w twórczy, niebanalny sposób, który polecamy wszystkim rodzicom.

 

Jeśli Wy również chcecie pobawić się w majsterkowiczów, nasze zestawy, jak i wiele innych znajdziecie na stronie: https://tworczakreacja.pl/sklep/

 

 

Stolarz Mały

STOLARZ MAŁY

WWW: http://www.tworczakreacja.pl/

E-mail: kontakt@tworczakreacja.pl

Telefon: 607 225 559

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl