Wybierz miasto:

Miasto:

Ameryka w Centrum miasta

2019-12-16

Całkiem niedawno pojawiła się Ameryka w centrum miasta przy Placu Inwalidów 8.  Jest to centrum języka, gdzie uczą amerykańskie Native Speakerki!  To jedyna taka szkoła w Krakowie dla dzieci i młodzieży, która uczy dzieci od 5 do 13 lat, a od 2020 roku już od 3 lat! 

 

 

 

Czym Little America wyróżnia się na tle innych szkół językowych w Krakowie?

 

 

1. Wysoki poziom nauczania

 

​Zajęcia w LITTLE AMERICA bazują na programie S.T.E.A.M, który jest obecnie stosowany w USA i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach i w ładnych, kolorowych salach. 
S.T.E.A.M. to program edukacyjny, który wykorzystuje naukę, technologię, inżynierię, plastykę i matematykę jako kierunki dla wprowadzenia ucznia w nowy świat krytycznego myślenia. Za pomocą tej metody edukacyjnej uczniowie potrafią podjąć ryzyko, uczyć się szybciej, angażować się w uczenie się przez doświadczenie, współpracować i myśleć kreatywnie. Dzieci stają się innowatorami! 

 

 

 

2. Skuteczne metody nauki

 

Dzieci na lekcjach są nieustannie pozytywnie stymulowane do aktywności na lekcjach. Dzieje się to dzięki systemowi nagród, które są przyznawane w postaci kuponów, które dzieci zbierają, a za odpowiednią ilość odbierają atrakcyjne nagrody. Ten system motywacyjny jest sprawdzony i ma wiele zalet. Po pierwsze kupony są indywidualną pochwałą i dzieci to bardzo cenią. System przewiduje, że dzieci uczą się języka obcego szybciej dzięki kuponom, ponieważ dostrzegają sens swego działania i chcą brać aktywny udział w grach i ulubionych aktywnościach. Kupony są stosowane celem stymulowania prawidłowej mowy. Udowodniono, że z wykorzystaniem systemu motywacyjnego, uczniowie szybciej zaczynają korzystać z języka angielskiego w życiu codziennym.

 

 

 

3. Pozytywna atmosfera

 

 

Amerykańskie Native Speakerki tryskają pozytywną energią, którą zarażają dzieci. Już od pierwszych chwil trwania lekcji są w amerykańskiej atmosferze- radości, uśmiechu i pozytywnych wibracji. Nauka prowadzona jest w formie gier, zabaw, które sprawiają przyjemność. Nauczycielki nie tylko siedzą z dziećmi przy stole, ale zachęcają je do śpiewu, ruchu, a nawet tańca.

 

 

 

 

4. Feedback dla rodziców

 

 

To również ważny aspekt szkoły Little America. Każdy rodzic dostaje ocenę postępów swojego dziecka, podsumowanie jego mocnych i słabych stron i analizy tego, nad czym dziecko powinno popracować. Analiza dotyczy również ogólnego zachowania dziecka, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia rozwoju dziecka.

 

 

 

Mamy nadzieję, że argumenty przedstawione powyżej Was przekonały o wyjątkowości Little America. Informujemy, iż pierwsze zajęcia są GRATIS- na hasło BABYGO2019. Promocja obowiązuje od 16.12.2019 do 31.12.2019. Dokonać rejestracji na zajęcia można mailowo - hello@littleamerica.eu. Trzeba  podać- imię, nazwisko i wiek dziecka oraz podać numer kontaktowy. Proponowany jest dogodny termin w ramach terminu obowiązującej promocji. 

 

Więcej informacji:

https://babygo.pl/atrakcje-dla-dzieci/zajecia-darmowe-jezyka-angielskiego-z-native-speakerem

 

 

 

 

​Niech ferie będą nie tylko ciekawe, a czas będzie spędzony z korzyścią!!!

Kreatywna półkolonia dla dzieci Winter Camp to perspektywa poznania nowych przyjaciół,
żywej komunikacji z Native Speakerem i uczenia się nowych umiejętności. 

- intensywna nauka angielskiego
- konwersatorium z Native Speakerem
 - turnieje intelektualne
 -  zabawne gry
 - aktywny wypoczynek
 - spacery w Parku Krakowskim
 - tematyczne warsztaty plastyczne
 - konkursy z nagrodami
 - oglądanie filmów i karaoke

 

 

Więcej szczegółów: https://babygo.pl/atrakcje-dla-dzieci/winter-camp-polkolonie-dla-dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LITTLE AMERICA Center

ul.Plac Inwalidów 8/3A, 30-033 Kraków

 

Tel: +48 533 10 10 94

http://www.littleamerica.eu/

hello@littleamerica.eu

https://www.facebook.com/littleamerica.eu/

https://www.instagram.com/littleamerica.eu/

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl