Wybierz miasto:

Miasto:

Angielski dla dzieci online- jasne, że tak!

2020-11-23

W dzisiejszych czasach angielski online to niezbędne narzędzie do nauki języka. My przetestowaliśmy jedną ze szkół i możemy ją Wam polecić z czystym sumieniem. To szkoła językowa AllRight.com, która posiada łatwą platformę interaktywną do nauki angielskiego.

 

 

Jakie są jej zalety? Przede wszystkim umawiasz się z nauczycielem kiedy chcesz i kiedy masz ochotę. Lekcje możesz umawiać rano, popołudniu lub wieczorem od 9:00 do 21:00 7 dni w tygodniu! Zajęcia można swobodnie przekładać i wykorzystać w dowolnym momencie, nie mają daty ważności. Idealnym rozwiązaniem jest to, że nie musisz pamiętać, kiedy masz zajęcia, ponieważ otrzymujesz powiadomienie kilka godzin przed zajęciami poprzez sms oraz przez e-mail.

 

 

Każdą lekcję możesz mieć z innym nauczycielem, ale również możesz mieć lekcje z tą samą osobą, jeśli Twoje dziecko przyzwyczaja się ciężko do nowych osób. My przetestowaliśmy różnych nauczycieli z różnych stron świata, zarówno tych którzy mówili po polsku, jak i tych, którzy mówili tylko po angielsku.  Na stronie szkoły można również wybrać zajęcia z native speakerem. Dzięki temu wybraliśmy dla siebie idealnego nauczyciela, którego nasze dziecko polubiło i z którym doskonale się kontaktowało.

 

Po każdej lekcji dziecko ma zadanie domowe, które podsumowuje materiał przekazany na lekcji tak, aby jeszcze bardziej go utrwalić. Lekcje są indywidualne, więc dziecko skupia się tylko na sobie i swoich odpowiedziach przez co szybciej zapamiętuje materiał. W zależności od wieku, dziecko może wybrać lekcje 25 minutową bądź 55 minutową. My korzystaliśmy z krótszych lekcji, ale codziennie.

 

 

Zajęcia są niezwykle ciekawe, ponieważ angażują dziecko nie tylko poprzez mówienie, ale również pokazywanie, rysowanie, zaznaczanie czy śpiewanie. Za każdym razem omawiany jest inny materiał, więc dziecko uczy się coraz to nowych wyrażeń i słów. Dodatkowo za każdym razem dziecko powtarza już przećwiczony materiał.

 

Najbardziej nam się spodobało w tej metodzie duża aktywność naszego dziecka i skupienie na lekcji od początku do końca. Lekcje są tak urozmaicone, że dziecku ani na trochę się nie nudzi, a nauka angielskiego to czysta przyjemność. Dużym plusem są łatwo zapadające w pamięć piosenki, które dziecko śpiewa razem z nauczycielem oraz później podczas zadania domowego. Nasza córeczka śpiewała je podczas swoich codziennych czynności, czyli podczas rysowania czy zabawy! 

 

 

Jeśli zastanawiacie się nad lekcjami online dla swojego dziecka z całego serca polecamy szkołę AllRight.com. Dodatkowym plusem jest to, iż za każde polecenie 2 osób Ty otrzymujesz 2 lekcje gratis oraz Twój znajomy.

 

 

Przetestuj już dziś bezpłatnie szkołę AllRight.com i skorzystaj z naszego polecenia: BABYGO. Każdy nowy uczeń, który zakupi pakiet zajęć z tym kodem, otrzyma 2 dodatkowe lekcje gratis.

 

 

Nasza córeczka dawno tak dobrze nie bawiła się na lekcjach angielskiego i nie przyswoiła tak szybko tylu wyrażeń i słówek

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl