Wybierz miasto:

Miasto:

Czy warto wybrać się do Ogrodu Świateł?

2022-02-18

Żałuję, że do Ogrodu Świateł wybrałam się dopiero w lutym, a nie wcześniej. Z pewnością wraz ze śniegiem Ogród Świateł musi wyglądać magicznie. Jeśli jeszcze nie byliście na wystawie to koniecznie go odwiedźcie, bo będzie to dla Was i dla Waszych dzieci niezapomniane przeżycie. 

 

Ogród Świateł znajduje się w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie przy Alei Pokoju 68 i jest świetną rozrywką dla całej rodziny.

 

 

 

 

My wybraliśmy się do niego w ubiegły weekend, aby mieć ostatnią szansę na zobaczenie iluminacji. Wystawę bowiem można zobaczyć TYLKO  do końca lutego, więc Ci z Was, co jeszcze tu nie zajrzeli- spieszcie się. Daję słowo, że atrakcje, jakie zapewnia Ogród powodują, że jest to miejsce, które przyciąga rodziny jak magnes. 

 

Motywem przewodnim Ogrodu jest bestsellerowa historia o Królewnie Śnieżce autorstwa braci Grimm. Bardzo spodobało nam się, że do każdej wystawy dziecko mogło rozwiązać krótki quiz na temat bajki i otrzymać mały upominek w zamian za prawidłowe odpowiedzi. 

 

Na dorosłych i dzieciach robi niesamowite wrażenie -30 instalacji świetlnych, domek krasnoludków, świetlny labirynt oraz wiele unikatowych atrakcji multimedialnych takich jak np. choinka multimedialna stworzona z 30 000 świateł LED. My idealnie trafiliśmy również na pokaz laserowy wraz z pełną oprawą dźwiękową. 

 

 

 

Zobacz nasz krótki film z naszej wycieczki do Ogrodu Świateł:

 

 

Portal Rodzinny BabyGo (@babygo.pl) TikTok | Watch Portal Rodzinny BabyGo's Newest TikTok Videos

 

 

Muszę przyznać, że iluminacje świetlne zachwyciły nie tylko nas rodziców, ale i naszą córeczkę. Po zmroku wszystkie te lampki robią imponujące wrażenie, a miejsce staje się niczym z bajki. 

 

 

 

Z pewnością jeszcze odwiedzimy to miejsce w przyszłym roku, kiedy tylko Ogród Świateł nas odwiedzi, by odpocząć wśród cudownego, magicznego krajobrazu i cieszyć się Aleją Kwiatów labiryntem i  figurami świetlnymi wyjętymi prosto z kart baśni. 

 

 

Jeśli jeszcze nie byliście w Ogrodzie Świateł, koniecznie musicie tam wpaść.

 

 

 

 

Ogród Świateł - Królewna Śnieżka - Kraków

 

Aleja Pokoju 68 31-580 Kraków

 

Ogród Świateł - Królewna Śnieżka w Krakowie (ogrodswiatel.pl)

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl