Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Fikaj do Magnifica!

2019-08-12

Wiecie, że Portal Rodzinny BabyGo odwiedza różne rodzinne miejsca po to, aby je dla Was sprawdzić i potem z czystym sumieniem polecić. Do grona zasłużonych i wyróżnionych miejsc rodzinnych na mapie Krakowa dołączyła restauracja Magnifica w Hotelu Farmona.

 

 

Restauracja mieści się w magicznym parku otoczonym przez stuletnie drzewa. To tworzy niezwykły klimat i sprawia, iż jedzenie smakuje jeszcze lepiej. Sceneria parku to nie jedyne zalety tego miejsca. My odwiedziliśmy akurat tą restaurację, ponieważ odbywają się tutaj, co tydzień rodzinne niedziele z animatorem dla dzieci. Co to oznacza? W niedzielę między 14, a 18 możemy liczyć na opiekę animatora nad naszymi dziećmi. Nic tak nie umila pobytu w restauracji, gdy na jakiś czas możemy oddać nasze pociechy w dobre ręce. Pani animatorki co tydzień przygotowują inne atrakcje i zabawy, więc jeśli chcielibyście tu bywać częściej to Wasze dzieci nigdy nie będą się nudzić.

My trafiliśmy na motyw: Ważki i dzieciaki dowiadywały się o tych owadach samych ciekawych rzeczy, między innymi, że są jednymi z najlepszych lotników wśród owadów i potrafią latać we wszystkich kierunkach, przekraczając prędkość 10 m/s. Może dlatego nasze dzieciaki też zamieniły się na chwilę w te owady szalejąc i fikając za ogromnymi bańkami mydlanymi. Dzieci mają do dyspozycji ogromny ogród z placem zabaw, więc później grały w piłkę nożną, bawiły się zjeżdżając na zjeżdżalni, czy skacząc na trampolinie. Potem dzieciaki rysowały, tworzyły różne zabawki i inne owady z papieru.

 

 

Bardzo dobrym argumentem oprócz świetnie zorganizowanej zabawy dla Waszych dzieci, jest to, iż tego dnia Wasze dzieci jedzą gratis. W każdą niedzielę w czasie trwania animacji, dzieci do 10 lat jedzą zupełnie za darmo. Wystarczy zamówić danie główne z karty menu by otrzymać posiłek z karty dziecięcej w prezencie od Szefa Kuchni. Zamawiając dwu lub trzydaniowy obiad dla siebie dziecko otrzymuje dwu lub trzydaniowy posiłek.

 

 

 


Trzeba Wam wiedzieć kochani, iż jedzenie w Magnifica to prawdziwa uczta. Tutaj nad precyzją i kunsztem smaku odpowiada szef kuchni Tomasz Trafiał. To prawdziwy mistrz i pasjonat swojej profesji. Możemy się rozsmakować w bogactwie smaków daniach głównych, zaczynając od policzków wieprzowych, poprzez polędwiczki wołowe, a kończąc na krewetkach w białym winie. Nie możemy również zapomnieć o niezwykłych przystawkach- tatarze wołowym, kaszance z czarnej soczewicy czy zupie tajskiej. Całości dopełniają niezwykle starannie przygotowane desery, które bazują na sezonowych owocach.
Drogi rodzicu – fikaj, więc do Magnifica po udane niedzielne rodzinne chwile, pyszne jedzenie i wspaniałą rozrywkę dla Waszych dzieci.

 

 

RESTAURACJA MAGNIFICA - HOTEL FARMONA

Adres: ul. Jugowicka 10c Kraków 

https://www.magnifica.pl/

Telefon: 12 252 70 10  

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.